CF 15/2019 Volba republikového výboru

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Roman.Pasek »

Vojtech.Pikal píše: 05 pro 2019, 00:38 Dívám se kdo znovu kandiduje a na předchozí výsledky, a zajímalo by mě, co kandidáti udělali pro zvýšení své šance na zvolení v doplňovací volbě.
Zejména pak @Eva.Horakova , @Jana.Kabelova , @Pavel.Nevrkla , @Jaroslav.Nemec , @Roman.Pasek , @David.Satke , @Bara.Soukupova , @Pavel.Tauer , @Eva.Ticha , @Petr.Tkadlec a @Adam.Vyplel , kteří neměli podporu ani třetiny hlasujících.
Především jsem se aktivněji zapojoval do vláken na CFku. Jinak doufám, že se budu socializovat na fóru komunálních zastupitelů teď v sobotu. Rád bych objížděl KFka, ale aktuálně to fakt nestíhám. Před první volbou jsem navštívil Piráty v Českých Budějovicích.

Proč jsem si nedělal nové vlákno na nominaci - už takhle mi přijde, že je pro členy náročné projíždět původní nominační vlákna a nerad bych jim to stěžoval duplicitním vláknem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Milan.Dadourek, Jan.Bednarik

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Daniel.Mazur
Republikový výbor
Příspěvky: 745
Registrován: 25 lis 2013, 10:23
Profese: fyzik
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 744 poděkování
Dostal poděkování: 1572 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Daniel.Mazur »

Martin.Kucera píše: 04 pro 2019, 09:58 Označil jsem v úvodním příspěvku hvězdičkou potvrzené kandidatury do dovolby. Pokud jsem někoho přehlédl, prosím hlaste.
Mikulas.Ferjencik píše: 05 pro 2019, 00:55
Martin.Kucera píše: 04 pro 2019, 09:58 Označil jsem v úvodním příspěvku hvězdičkou potvrzené kandidatury do dovolby. Pokud jsem někoho přehlédl, prosím hlaste.

Podle mě je celkem zřejmé, že Daniel Mazur chce kandidovat, když na pardubické krajské schůzi žádal o podporu.
Ahoj,
děkuji Mikulášovi a potvrzuji (nejen @Martin.Kucera) svůj zájem zúčastnit se dovolby RV. Tedy i zájem být označen hvězdičkou v úvodním příspěvku. ;)
Zdraví Dan
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Mazur za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Dalibor.Zahora

Daniel Mazur

+420-602-439-639
daniel.mazur@pirati.cz

"Hey, what does this button do?" (Curiosity)

Uživatelský avatar
Pavel.Nevrkla
Místní předsednictvo
Příspěvky: 476
Registrován: 11 srp 2017, 15:25
Profese: advokát
Dal poděkování: 405 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Vojtech.Pikal píše: 05 pro 2019, 00:38 Dívám se kdo znovu kandiduje a na předchozí výsledky, a zajímalo by mě, co kandidáti udělali pro zvýšení své šance na zvolení v doplňovací volbě.
Zejména pak @Eva.Horakova , @Jana.Kabelova , @Pavel.Nevrkla , @Jaroslav.Nemec , @Roman.Pasek , @David.Satke , @Bara.Soukupova , @Pavel.Tauer , @Eva.Ticha , @Petr.Tkadlec a @Adam.Vyplel , kteří neměli podporu ani třetiny hlasujících.
Neudělal jsem vůbec nic; na krajské schůze jsem nejel, protože jsem byl jednak nemocný a jednak se rozumně dostat odtud z Hlubokého jihu jinam než do Brna či do Prahy nejde jinak než autem a já jezdím, jen když musím (mohl bych se stavit na tu schůzi do Jihlavy, ale jsem celý víkend v Praze, tak nevím jak to stihnu) Na druhou stranu jsem jako předsedající dodělal primárky na čelo v JmK (v heliosu), takže jsem nebyl úplně vnitrostranicky neaktivní.
Přemýšlel jsem, že bych se zapojil do dizkuzí na CF, ale hodně často můj názor už tam je nějakým způsobem vyjádřen někým jiným... nebo, jako v případě podnětu viditelnosti hlasujících na heliosu, už je ta debata tak rozsáhlá, že bych tam leda napsal svůj názor (tam jsem jen dal hlas v anketě).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Nevrkla za příspěvky (celkem 4):
Roman.Pasek, Dalibor.Zahora, Milan.Dadourek, Jan.Bednarik
mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975
Uživatelský avatar
Bara.Soukupova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 788
Registrován: 31 říj 2013, 19:16
Dal poděkování: 744 poděkování
Dostal poděkování: 1285 poděkování

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Bara.Soukupova »

Milan.Dadourek píše: 05 pro 2019, 09:57 ...
Máš recht: Favoriti moji (i těch ostatních), dělejte safra něco! Třeba objeďte nějaká ta KF. Nebo natočte vtipné video. Taky dost zabírají fotky v pirátském tričku. ;)

A na mě zvlášť zabírá, když budete v různých vláknech hájit pirátské principy a v RV tlumit nadbytečnou normotvorbu. Nechtěl bych RV zasahující do stále více oblastí života strany.
...
Na krajskou schůzi se jdu představit dnes, fotku v pirátském tričku mám leda zezadu https://photos.app.goo.gl/DNSshoFHzxVfTTDt8 a tlumit nadbytečnou normotvorbu se mi zdá jako dobrý nápad. Jen nechci, aby se nám pak normotvorba nerozjížděla moc na nižších úrovních... Tak jen to vtipné video dnes už nestihám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bara.Soukupova za příspěvky (celkem 2):
Milan.Dadourek, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Vojtech.Pikal píše: 05 pro 2019, 00:38 Dívám se kdo znovu kandiduje a na předchozí výsledky, a zajímalo by mě, co kandidáti udělali pro zvýšení své šance na zvolení v doplňovací volbě.
Zejména pak @Eva.Horakova , @Jana.Kabelova , @Pavel.Nevrkla , @Jaroslav.Nemec , @Roman.Pasek , @David.Satke , @Bara.Soukupova , @Pavel.Tauer , @Eva.Ticha , @Petr.Tkadlec a @Adam.Vyplel , kteří neměli podporu ani třetiny hlasujících.
Snažím se zúčastnit se schůzí KS, ať už osobně, nebo alespoň vzdáleně. V neděli Pardubický kraj, v úterý Olomoucký kraj, dnes Praha, a dál se uvidí. A taky jsem aktivní v diskusích na fóru. Což nevím jestli mi pomáhá nebo škodí, ale kvůli volbě se nemíním omezovat ve vyjadřování svých názorů ani v případě polarizujících témat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 4):
Roman.Pasek, Milan.Dadourek, Dalibor.Zahora, Jana.Schlegelova

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Adam.Vyplel
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 318
Registrován: 22 lis 2017, 19:28
Profese: vodopohodář
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Adam.Vyplel »

Vojtech.Pikal píše: 05 pro 2019, 00:38 Dívám se kdo znovu kandiduje a na předchozí výsledky, a zajímalo by mě, co kandidáti udělali pro zvýšení své šance na zvolení v doplňovací volbě.
Zejména pak @Eva.Horakova , @Jana.Kabelova , @Pavel.Nevrkla , @Jaroslav.Nemec , @Roman.Pasek , @David.Satke , @Bara.Soukupova , @Pavel.Tauer , @Eva.Ticha , @Petr.Tkadlec a @Adam.Vyplel , kteří neměli podporu ani třetiny hlasujících.
V tomhle budu asi opakovat Pavla. Moje zkušenost je taková, že pokud mrknu na fórum, tak se nestíhám ke všem těm věcem vyjadřovat. Možná je to dobře, možná špatně, ale funguju tak, že se snažím celé vlákno přečíst a při tom většinou už je můj názor v některém příspěvku obsažený.
V lednu mám státnice, momentálně dopisuju diplomku, kandidoval jsem v primárkách, do toho co-organizuju náš KET, který jsem rozjel, dělám trusteeho, v listopadu jsem byl na schůzi MS Praha 4. Většina věcí je ale kontinuální, které dělám delší dobu a dělám je rád.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Vyplel za příspěvky (celkem 3):
Bara.Soukupova, Roman.Pasek, Jan.Bednarik
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Martin.Kucera »

V doplňující volbě hlasovalo 450 členů, pro postup do 2. kola tedy bylo potřeba 226 hlasů.
Dana Balcarová - 216
Jan Bednařík - 210
Magda Daňková - 199
Jiří Demel - 163
Michal Gill - 222
Eva Horáková - 163
Jana Kabelová - 159
Michal Ketner - 174
Michaela Kleslová - 210
Lukáš Kolářík - 209
František Kopřiva - 228
Roman Kučera - 188
Dan Leština - 230
Jan Lipavský - 188
Daniel Mazur - 224
František Navrkal - 184
Pavel Nevrkla - 141
Jaroslav Němec - 159
Roman Pašek - 145
Jan Podhajský - 180
Jiří Rezek - 185
David Satke - 129
Petra Smutná - 207
Bára Soukupová - 192
Stanislav Štipl - 204
Pavel Tauer - 146
Eva Tichá - 156
Petr Tkadlec - 145
Adam Vyplel - 140
David Witosz - 233
Václav Židek - 214

Potřebného počtu dosáhli pouze František Kopřiva, Dan Leština a David Witosz a byli tedy zvoleni v 1. kole.
Tím byl počet členů republikového výboru volených celostátním fórem navýšen na 10 a další doplňující volba tedy není zapotřebí. Samozřejmě může být svolána na základě žádosti podané skupinou členů či republikovým výborem.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4042
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2916 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Martin.Smida »

gratuluji vsem zvoleným. k dalsi doplňující volbě bych se přiklonil. za stejných podmínek jako byla tahle dovolba.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26170
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36934 poděkování
Dostal poděkování: 30069 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 15/2019 Volba republikového výboru

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Já bych počkal po volbě předsednicva.
Škoda Dana Mazura.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“