Jednání je zahájeno na žádost republikového předsednictva.
Doba pro navrhování kandidátů na lídra je do 8. 1. 2019, kandidátů do čela (2.-5. místo) kandidátky je do 15. 1. 2019 včetně. Kandidáty může (dle nedávno schválené změny JdŘ) nominovat krajské fórum svým usnesením nebo skupina členů.
Zákonný termín pro podání kandidátní listiny je nejpozději 18. 3., doplňovat další kandidáty lze do 24. 3. Nejpozdější hlasování CF (o zbylé části kandidátky) tedy může probíhat 15.-18. 3., poté může ještě kandidátní listinu doplnit republikové předsednictvo.
Na zasedání celostátního fóra 19.-20. 1. bude probíhat grilování uchazečů o místo lídra a čelních pozic a následně i jejich volba.
Ve volbě 5. místa pokračujeme s dosavadními kandidáty (a bez odstoupivších) do čela, 1. kolo proběhne 25.-28. 1. a 2. kolo 1.-4. 2.
Doba pro navrhování kandidátů na zbytek kandidátky končí 5. 2., 1. kolo hlasování o zbytku proběhne 8.-11. 2. a 2. kolo 15.-18. 2.
Zvolení:
- Marcel Kolaja
- Markéta Gregorová
- Mikuláš Peksa
- Lukáš Blažej
- Jana Koláříková
- Ondřej Kolek
- Nina Špitálníková
- Eva Tichá
- Lukáš Lev Červinka
10. Marek Nečada(odstoupil, kandidatura v jiném státě) - Michal Gill
- Jiří Hoskovec
- David Wagner
- Michal Šalomoun
- Magdaléna Daňková
- Matej Šandor
- Linda Matušková
- Petr Jirman
- Dan Leština
- František Kopřiva
- Hynek Melichar
- Jiří Jansa
- Jan Lička
- Michael Polák
- Ladislav Koubek
- Pavel Tauer
- Šimon Barczi
- Miloš Vlach
- Jiří Lehejček (doplněn usnesením RP)
[shrnuti]
Volení kandidáti 17.-28. místo:
Šimon Barczi - členská nominace, krajská nominace KvK
Jiří Jansa - členská nominace, krajská nominace PaK
Petr Jirman - členská nominace, krajská nominace KHK
František Kopřiva - členská nominace, krajská nominace SčK
Ladislav Koubek - členská nominace, krajská nominace KvK, krajská nominace Pha, krajská nominace KHK
Dan Leština - členská nominace
Jan Lička - krajská nominace SčK
Linda Matušková - krajská nominace ZlK
Hynek Melichar - členská nominace
Michael Polák - členská nominace
Pavel Tauer - členská nominace
Miloš Vlach - členská nominace
Nepostoupivší:
Petr Kopečný - krajská nominace MSK
Kamil Kubica - členská nominace, krajská nominace KHK
Roman Kučera - členská nominace
Jiří Lehejček - členská nominace, krajská nominace ZlK
Giuseppe Maiello - členská nominace, krajská nominace ZlK
Pavel Šrámek - členská nominace, krajská nominace PlK
[/shrnuti]
[shrnuti]
Volba 6. - 13. místa - viewtopic.php?p=607614#p607614
Nominace zvolených:
Lukáš Lev Červinka - členská nominace, krajská nominace LiK, krajská nominace KHK
Michal Gill - členská nominace
Jiří Hoskovec - členská nominace, krajská nominace Pha
Ondřej Kolek - členská nominace, krajská nominace LiK
Marek Nečada - kandidátská řeč - členská nominace
Nina Špitálníková - členská nominace, krajská nominace SčK
Eva Tichá - členská nominace
David Wagner - členská nominace, krajská nominace ÚsK
Volba 5. místa
Potvrdili
Lukáš Lev Červinka - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace LiK, krajská nominace KHK
Michal Gill - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace MSK
Jiří Hoskovec - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace Pha
Petr Jirman - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KHK
Jana Koláříková - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace JčK, krajská nominace Vys
Ondřej Kolek - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace LiK
Ladislav Koubek - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KvK, krajská nominace Pha, krajská nominace KHK
Jiří Lehejček - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace ZlK
Linda Matušková - kandidátská řeč - krajská nominace ZlK
Hynek Melichar - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace OlK
Marek Nečada - kandidátská řeč - členská nominace
Michael Polák - kandidátská řeč - členská nominace
Michal Šalomoun - kandidátská řeč - členská nominace
Matej Šandor - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace Pha
Eva Tichá - kandidátská řeč - členská nominace
Odstoupili
Šimon Barczi - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KvK - odstoupení
Magdaléna Daňková - kandidátská řeč - členská nominace - odstoupení
Jiří Jansa - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace PaK odstoupil na zasedání
František Kopřiva - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace SčK - odstoupení
Kamil Kubica - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KHK odstoupil na zasedání
Roman Kučera - kandidátská řeč - členská nominace odstoupil na zasedání
Dan Leština - kandidátská řeč - krajská nominace JčK - odstoupení
Giuseppe Maiello - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace ZlK odstoupil na zasedání
Pavel Šrámek - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace PlK odstoupil na zasedání
Pavel Tauer - kandidátská řeč - členská nominace - odstoupení
Miloš Vlach - kandidátská řeč - členská nominace odstoupil na zasedání
[/shrnuti]
[shrnuti]Navržení kandidáti:
Lídr:
Marcel Kolaja - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace JmK, krajská nominace KHK
Jana Koláříková - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace JčK
Ondřej Kolek - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace LiK
Ladislav Koubek - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KvK, krajská nominace Pha
Hynek Melichar - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace OlK
Mikuláš Peksa - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace JmK, krajská nominace Vys, krajská nominace Pha, krajská nominace SčK, krajská nominace JčK
Čelo:
Šimon Barczi - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KvK
Lukáš Blažej - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace PlK, krajská nominace KHK, krajská nominace Vys, krajská nominace ÚsK, krajská nominace PaK
Lukáš Lev Červinka - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace LiK, krajská nominace KHK
Magdaléna Daňková - kandidátská řeč - členská nominace
Michal Gill - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace MSK
Markéta Gregorová - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace JmK, krajská nominace OlK, krajská nominace JčK, krajská nominace Vys
Jiří Hoskovec - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace Pha
Jiří Jansa - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace PaK
Petr Jirman - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KHK
Marcel Kolaja - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace JmK, krajská nominace OlK, krajská nominace KHK, krajská nominace Vys, krajská nominace PaK
Jana Koláříková - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace JčK, krajská nominace Vys
Ondřej Kolek - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace LiK
František Kopřiva - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace SčK
Ladislav Koubek - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KvK, krajská nominace Pha, krajská nominace KHK
Kamil Kubica - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace KHK
Roman Kučera - kandidátská řeč - členská nominace
Jiří Lehejček - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace ZlK
Dan Leština - kandidátská řeč - krajská nominace JčK
Giuseppe Maiello - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace ZlK
Linda Matušková - kandidátská řeč - krajská nominace ZlK
Hynek Melichar - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace OlK
Marek Nečada - kandidátská řeč - členská nominace
Mikuláš Peksa - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace JmK, krajská nominace Vys, krajská nominace Pha, krajská nominace SčK, krajská nominace KHK, krajská nominace JčK, krajská nominace ÚsK
Michael Polák - kandidátská řeč - členská nominace
Michal Šalomoun - kandidátská řeč - členská nominace
Matej Šandor - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace Pha
Pavel Šrámek - kandidátská řeč - členská nominace, krajská nominace PlK
Pavel Tauer - kandidátská řeč - členská nominace
Eva Tichá - kandidátská řeč - členská nominace
Miloš Vlach - kandidátská řeč - členská nominace
Ostatní:
Šimon Barczi - členská nominace, krajská nominace KvK
Lukáš Lev Červinka - členská nominace, krajská nominace LiK, krajská nominace KHK
Magdaléna Daňková - členská nominace
Michal Gill - členská nominace
Markéta Gregorová - členská nominace, krajská nominace JmK, krajská nominace Vys
Jiří Hoskovec - členská nominace, krajská nominace Pha
Jiří Jansa - členská nominace, krajská nominace PaK
Petr Jirman - členská nominace, krajská nominace KHK
Marcel Kolaja - členská nominace, krajská nominace JmK, krajská nominace KHK, krajská nominace Vys, krajská nominace PaK
Jana Koláříková - členská nominace, krajská nominace Vys
Ondřej Kolek - členská nominace, krajská nominace LiK
Petr Kopečný - krajská nominace MSK
František Kopřiva - členská nominace, krajská nominace SčK
Ladislav Koubek - členská nominace, krajská nominace KvK, krajská nominace Pha, krajská nominace KHK
Kamil Kubica - členská nominace, krajská nominace KHK
Roman Kučera - členská nominace
Jiří Lehejček - členská nominace, krajská nominace ZlK
Jan Lička - krajská nominace SčK
Giuseppe Maiello - členská nominace, krajská nominace ZlK
Linda Matušková - krajská nominace ZlK
Hynek Melichar - členská nominace
Mikuláš Peksa - členská nominace, krajská nominace JmK, krajská nominace Vys, krajská nominace Pha, krajská nominace SčK, krajská nominace KHK, krajská nominace ÚsK
Michael Polák - členská nominace
Michal Šalomoun - členská nominace
Matej Šandor - členská nominace, krajská nominace Pha
Nina Špitálníková - členská nominace, krajská nominace SčK
Pavel Šrámek - členská nominace, krajská nominace PlK
Pavel Tauer - členská nominace
Eva Tichá - členská nominace
Miloš Vlach - členská nominace
David Wagner - členská nominace, krajská nominace ÚsK
Neurčeno:
Neuplatnitelné
Markéta Gregorová - krajská nominace ZlK na lídra, krajská nominace JčK na lídra
[/shrnuti]