CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Michal.Ketner »

Tak ja pridam taky zaverecnou rec, kdyz jsem byl dovolen do KK tak jsme prakticky s Rostou a Pavlem dokazali bud predat nebo uzavrit vsechna jedani, co byla na foru. Potom nam tam zacal sypat podnety krtek u kterýho jsem par veci projel a prislo mi to jako marginality a celkove me to nejak tak presytilo. Mezitim se zacal zas venovat nejak tak svemu studiu. Poté se podatelna presunula na redmine, který mi proste nevyhovuju A celkove na to casto zapominam, tady kdyz to bylo na foru tak jsem proste kliknul na zobrazt nove prispevky a zobrazili se mi veci z podatelny. Takze na redmine jsem uzavrel asi tri veci, dve veci na me sice visej, ale jeden mi prijde marginalni a vzhledem k mym casovym preferencim, jsem to jedno podani který je od krtka a prijde mi že jeho vyresenim se nic nezmeni. Pak tam mam pripad Tondou Zapletalem na poskozeni dobreho jmena a to je presne pripad, kterej je pro me hell, podle me veci jako poskozeni dobreho jmena jsou znacne subjektivni zalezitost a ja jako liberalne zalozeny který si potrpí na deterministický postupech, tak nejak nehodlam tady varit na tom co je spolecensky uznavana moralka a co je dobre jmeno, protože to bychom se mohli dostat do ozehavých situací vykladu techto slov, takže tyhle prakticky floskul v rozhodcim radu beru jako kladivo na carodejnice za který se pak muže schovat skoro cokoliv. Vicemene co chcu hajit v KK je to co si myslim že je dulezite hajit vzdy a to zastupce CF v ramci jednani s organy strany. Bo kdyz uz to máme hiearchisticke usporadaní, tak ochranu potrebuji ty bez pravomoci. Coz je to co bych rád dělal, bo si myslím že naopak se nenechám ovlivnovat nikym , což je jedna věci proč mě vlastně Adam odvolává a ikdyz mi je furt vnucovanovan ze se ovladan krtkem, tak se kouknete do podatelny KK, kolik tam ma krtek podání, kdybych jim byl ovládan, tak asi s tima podáníma nakládama jinak imho, ale to jen tak k tem dalsim povykum co tu zazneli. Predem rikam ze nerad resim osobni konflikty dvou lidi, protoze mi to prijde ze vetsinou vystupovat do problemu dvojce ze shora z pohledu autority je vicemene casteji spise kontraproduktivni.

CHtel bych podekovat Jance ze me podporila a dalsim clenum CF bych chtel vzkazat, volte tak jak uznáte za nejlepší at už podle nějaky racionální diskuze ci pocitu, je to vase rozhodnutí a budu rad i za nejakou zpetnou vazbu od vas kdyz mi napisete, co je spatne pokud to bude nejak odargumetnované proc to tak je a nebude to plne argumentacnich faulu a floskuli, jako predvedl Adam s Jakubem.
Děkuji vám za pozornost
Panda
Lásku a SLunce v Duši. :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Byly vyhlášeny výsledky hlasování: post498974.html#p498974
Žádná z možností nezískala dostatečnou podporu a jednání by tak mělo skončit bez usnesení.

Než to ukončím ještě projdu jestli je tu nějaká nehotová procedura.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Takže v jednání je jedna nevypořádáná námitka k níž měla být doručena podpora skupiny členů.
K doručení této podpory jsem dal lhůtu do vyhlášení výsledků hlasován. Vzhledem k tomu, že namítající podporu nedoručil, ba ani nazačal s jejím zběrem nebudu již na tuto námitku dále brát ohled.
V členských podnětech byly dva související návrhy postupu, které nezískaly dostatečnou podporu a byly tady ukončeny.

Jednání je vyčerpáno a já jej končím.
Děkuji všem za účast.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Martin.Kucera »

Vojta to trochu předběhl, hlasování má skončit až večer.
Takže ještě běží, na post498976.html#p498976 tedy zatím neberte zřetel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2909
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3751 poděkování
Dostal poděkování: 5970 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Takže teď někdo může namítat, že byly zveřejněny výsledky během volby (třeba já je viděla) a celá tahle šaráda (odvolávačka) se bude znova opakovat? (zmatečnost a já nevím, co ještě všecko se dá namítat)
Jako jestli si tohle někdo vymyslel, tak už tady jedeme fakt bizarní byroférovky - jinak samozřejmě _věřím v Hanlona_ (místama je fakt těžké, být věřící v tomhle směru..)

EDIT: a asi nemělo být zavřeno ani tohle, ne? uzamcene-clenske-podnety-f822/cf-9-2017 ... 36413.html (ale to už je úplná maličkost no..)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Wagnerova, Marek.Necada, Lukas.Novy, Dalibor.Zahora

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Martin.Kucera »

Pokud někdo bude namítat, budou námitky zajisté řádně vypořádány.
Ale vzhledem k tomu, že už teď byl počet hlasujících silně nadprůměrný, považuji za nepravděpodobné, že by se výsledek do večera nějak výrazně změnil.

A pokud není Vojta fakt dobrý herec a konspirátor, tak to skutečně byl čirý omyl typu "hlasování končí v deset".

Podněty ještě taky odemknu, hlasování spěchalo víc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2909
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3751 poděkování
Dostal poděkování: 5970 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Martin.Kucera píše:Pokud někdo bude namítat, budou námitky zajisté řádně vypořádány.
Ale vzhledem k tomu, že už teď byl počet hlasujících silně nadprůměrný, považuji za nepravděpodobné, že by se výsledek do večera nějak výrazně změnil.

A pokud není Vojta fakt dobrý herec a konspirátor, tak to skutečně byl čirý omyl typu "hlasování končí v deset".

Podněty ještě taky odemknu, hlasování spěchalo víc.
jo, jenže je rozdíl mít situaci "vůbec nevíme, jak to dopadne" nebo situaci "hele, pro tuhle možnost chybí už jen xy hlasů, to seženem, máme dvanáct hodin!"
ale jasně, že předpokládám, že takovéhle věci se tady ještě nedějou *wink wink*
OFFTOPICnebo spíš doufám, že tohle není ten případ :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Petros.Michailidis

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Martin.Kucera »

JJ, tomu rozumím, ale zatím takovou konspiraci nepředpokládám. neb pokud už by někdo měl v úmyslu shánět hlasy na základě znalosti průběžných výsledků, šlo by to zjištění výsledků provést podstatně nenápadněji. (Na druhé straně udělat to takhle nemotorně a spoléhat se na "přece nejsou tak blbí aby to udělali takhle nemotorně" taky může být cesta. ;))

Tak jako tak to bude nutné nechat na členech. Jestli věří Vojtovi, že to ukončil omylem, jestli věří mně, že jsem to neprodleně odemknul abych jeho omyl napravil, či jestli nevěří ani jednomu z nás...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 8):
Marek.Necada, Janka.Michailidu, Lenka.Wagnerova, Rostislav.Reha, Dalibor.Zahora, Petr.Vileta, Lenka.Kozlova, Vojtech.Pikal

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

A vy se mi pak divíte, že dlouhodobě razím zásadu, že členové RP by neměli mít z principu některé pravomoci, například předsedat CF, plus další některé pravomoci AO. Je v tom možný konflikt zájmů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
Rostislav.Reha, Lenka.Kozlova, Lenka.Wagnerova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: CF 9/2017 Odvolání kontrolní komise

Příspěvek od Martin.Kucera »

Tak zrovna tenhle kiks se může stát předsedajícímu nezávisle na tom, zda je členem RP, ostatně nedávno něco podobného přece potkalo Ondru Kallasche.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Ivo.Vlasaty

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“