CF 8/2017 Odvolání Ivo Vašíčka

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci, na ostatní se obracejte jen prostřednictvím předsedajícího. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna. Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Zamčeno
Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10542 poděkování
Dostal poděkování: 11097 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 8/2017 Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 30 bře 2017, 23:57

Závěrečná řeč.
Piráti,
Jsem rád, že se mohu svobodně hájit. Každý si utváříme názor z informací, které se k nám dostávají z různých stran. Každý z nás žije v nějakém prostředí a utváří si názor. Já své názory během života měnil, na základě nových poznání. Jsem smířen s tím, že jiní lidé mají názory jiné, já je taky takové v mnoha případech měl.
Můj názor je značně odvozen od vnímání ekonomických jevů v globální ekonomice. Nejsem žádný přítel Ruska. Ale nemyslím si, že je pro nás nějakou hrozbou. Nebylo by to pro ně výhodné, rozpínat se budou spíše na sever a problém může mít Kanada a Norsko. Jsem přesvědčen, že USA řeší své problémy na úkor Evropy. Vadí mi destabilizace jiných států a válčení a to Americcké i Ruské a všech agresorů.
FB je zcela soukromý profil a nesdílím na něm žádné věci z Aeronetu či Sputniku. Na svůj blog na idnes jsem už asi rok nic nepsal. Mám však na něm uvedeno: „Moje články může přebírat každý i bez mého souhlasu.“ Tak přistupuji i k poskytování rozhovorů, neodmítám je.
Bohužel je o mě vytvářen obraz jakéhosi rusofila, kterého je třeba odsoudit.
K tématu jsem poskytl rozhovor: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro ... vil-481659
Budu rád, když v sobě najdete důvod mi dále důvěřovat, nebo mě tolerovat, abych mohl v kampani do Poslanecké sněmovny přispět k úspěchu Pirátů.
Užívejte si svobodu volby.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Michaela.Skokanova
Kontrolní komise
Profese: Studentka
Dal poděkování: 2826 poděkování
Dostal poděkování: 893 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Skokanova » 31 bře 2017, 10:04

Hlasování zahájeno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Skokanova za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Jaroslav.Nemec, Pavel.Moravec
Ve veleni Kontrolni komise.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
-------------------------------------------------------------------------------------------
You can find work and sort your life out anytime. The pub closes in five hours. - Bernard Black

Michaela.Skokanova
Kontrolní komise
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Skokanova » 31 bře 2017, 13:21

Rozprava ukoncena, zamykam.
EDIT: Prispevky oddeleny jako obvykle sem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Skokanova za příspěvek:
Mikulas.Peksa
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
-------------------------------------------------------------------------------------------
You can find work and sort your life out anytime. The pub closes in five hours. - Bernard Black

Michaela.Skokanova
Kontrolní komise
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Skokanova » 03 dub 2017, 22:31

Hlasovani skoncilo, Ivo Vasicek byl odvolan.

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“