Stránka 7 z 20

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 00:26
od Lukas.Findeis
Vojtech Pikal píše:1) Jak vnímáte a jak by jste se postavili a hlasovali v aktuálně projednávaných věcech: republikovy-vybor-f248/rv-31-2013-schva ... 20439.html
Hlasoval bych pro. RV by to stejne v radnem terminu nestihl schvalit. Ted nevim odkud bylo mozne brat penize a nezda se mi fakt, ze penize sli z rezervy, ktera na to nestacila. Zajimalo by me jake byly jine alternativy uhrady kauci, pokud nejake byly.
Pro. Jak jsi psal, jde o potrebnou napravu chyby. Moznost upoyornovat cleny ve veci platby clenskych prispevku povazuji za velmi dulezitou. Hodne clenu si urcite nehlida kdy jim vyprsi clenstvi a mohli by o nej prijit i kdyz chteji ve strane setrvat. S oblastnim predsednictvem se take komunikuje lip nez s oblastnim sdruzenim.

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 09:30
od Homo Pyratus
Vojtech Pikal píše:Zaregistrováno.

Ať tu není taková nuda, tak bych měl pár otázek na kandidáty:
1) Jak vnímáte a jak by jste se postavili a hlasovali v aktuálně projednávaných věcech: republikovy-vybor-f248/rv-31-2013-schva ... 20439.html a republikovy-vybor-f248/rv-30-2013-zmena ... 20379.html
2) Jak Adam Zábranský plánuje skloubit pozici v RV s pozicí Admirála u Mladých Pirátů?
hlasoval bych pro v obou pripadech.-)

Adam se chce jen zviditelnit.-) proc misto kampane sel na volejbal? at si zustane u MP Admiralek.-))) haha hehe hihi.-)

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 11:54
od Adam.Zabransky
Jan Hruby píše:proc misto kampane sel na volejbal?
Budu to brát jako otázku na mě, i když asi nebyla myšlená vážně, protože je dost hloupá. :) Na volejbal jsem šel proto, že Piráti pro mě nejsou všechno. Stejně tak by ses mohl ostatních zeptat na to, proč místo kampaně byli s rodinou, šli s kamarády do hospody atd. Rozhodně nemůžu říct, že bych měl černý svědomí nebo něco takovýho... ostatně v ulicích jsem kampaňoval asi čtyřikrát, což znamená víc než většina pražských Pirátů. (Což je teda docela smutný, ale to je na jinou debatu.)

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 12:06
od Homo Pyratus
angazuj se u MP a RV nech dospelim. dekuji.-)

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 12:20
od Adam.Zabransky
Jan Hruby píše:angazuj se u MP a RV nech dospelim. dekuji.-)
:)

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 12:37
od Homo Pyratus
Adam Zabransky píše:
Jan Hruby píše:proc misto kampane sel na volejbal?
Budu to brát jako otázku na mě, i když asi nebyla myšlená vážně, protože je dost hloupá. :) Na volejbal jsem šel proto, že Piráti pro mě nejsou všechno. Stejně tak by ses mohl ostatních zeptat na to, proč místo kampaně byli s rodinou, šli s kamarády do hospody atd. Rozhodně nemůžu říct, že bych měl černý svědomí nebo něco takovýho... ostatně v ulicích jsem kampaňoval asi čtyřikrát, což znamená víc než většina pražských Pirátů. (Což je teda docela smutný, ale to je na jinou debatu.)
nechapu proc pomlouvas ostatni?! jestli jsou pirati min nez volejbal mel by ses dat na sport a ne politiku?!

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 13:00
od Adam.Zabransky
Jan Hruby píše:
Adam Zabransky píše:
Jan Hruby píše:proc misto kampane sel na volejbal?
Budu to brát jako otázku na mě, i když asi nebyla myšlená vážně, protože je dost hloupá. :) Na volejbal jsem šel proto, že Piráti pro mě nejsou všechno. Stejně tak by ses mohl ostatních zeptat na to, proč místo kampaně byli s rodinou, šli s kamarády do hospody atd. Rozhodně nemůžu říct, že bych měl černý svědomí nebo něco takovýho... ostatně v ulicích jsem kampaňoval asi čtyřikrát, což znamená víc než většina pražských Pirátů. (Což je teda docela smutný, ale to je na jinou debatu.)
nechapu proc pomlouvas ostatni?! jestli jsou pirati min nez volejbal mel by ses dat na sport a ne politiku?!
LOL. Už mě nebaví odpovídat na tvoje příspěvky a myslim, že nikoho nebaví to číst (je to dost OT), takže s tím přestanu. Teď jsi to ale fakt zabil, když jsi mi podsunul ve dvou otázkách dvě věci, které jsem neřekl :D :D

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 13:26
od Vojtech.Pikal
Nominace a představení zaregistrováno.
Děkuji za odpovědi, prosím aby se téma volejbalu hlouběji nediskutovalo, myslím že názory obou stran jsou již zřejmé a posoudí je volič.

Připomínám, že hlasování začíná dnes večer.

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 15:21
od Jan.Hotarek
Jan Hruby píše:angazuj se u MP a RV nech dospelim. dekuji.-)
OFFTOPICdospělím nebo dospělým? :-D

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Napsal: 13 pro 2013, 16:48
od Jan.Hotarek
měl jsem hoňku, takže jsem nestihl odpovídat dřív :-( snad to ještě má význam ;-)
Vojtech Pikal píše: 1) Jak vnímáte a jak by jste se postavili a hlasovali v aktuálně projednávaných věcech: republikovy-vybor-f248/rv-31-2013-schva ... 20439.html
i když mám jisté výhrady OFFTOPICpozději je můžeme rozebrat, ve finále bych hlasoval pro. prostě, co už? ;-)
navrhovaná změna zjednoduší administrativní úkon - jednoznačně jsem pro

OFFTOPIC[quote="Michael Polak"]
Jako někdo, kdo má velký potenciál zaplatit členský příspěvek pozdě, nebo na to zapomenout, nebo být na cestách, nebo tak, bych si na zánik členství prostým nezplacením členského příspěvku dal raději pozor. Navrhl bych instituci "pozastavení členství" z tohoto důvodu (tedy bez práva hlasovat, apod.). Pozastavené členství by automaticky zanikalo až po delší časové lhůtě (např. 1 rok). Jestli je to právně průchozí, to samozřejmě netuším.[/quote]

co se nezaplaceného příspěvku týče, stanovy říkají, že členství zaniká nezaplacením příspěvku ve stanovené lhůtě. ta je ti známa rok předem, takže zapomenout nebo být na cestách by nikomu hrozit nemělo... i když má nápad na status "pozastaveného členství" něco do sebe (jeho délku bych ale viděl tak maximálně na jeden měsíc), neobešlo by se to bez změny stanov ;-)