[procedura] CF 37/2017

Vlákno pro námitky, které se týkají procedury a také pro samostatné řešení procedurálních otázek jednotlivých jednání.

Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra
  • Námitku proti proceduře lze podat, pokud nastaly při jednání okolnosti, které by mohly rozhodnutí zpochybnit.
    Námitku je třeba podat bezprostředně, který dá procedurálně hlasovat o námitce. Všechny obdobné návrhy k danému jednání se uplatní najednou.
  • Pokud je usnesení přijato i přes námitku správnosti, může se ten, kdo má hlasovací právo, obrátit na rozhodčí komisi stížností, a požadovat, aby se tato okolnost uvedla do zápisu.
  • Nevykazuje-li usnesení neodstranitelnou vadnost způsobenou absolutním nedostatkem působnosti nebo pravomoci, považuje se za přijaté a může vstoupit v platnost (čl. 6(1) a 6(4) St), což nebrání rozhodčí komisi ve vyslovení neplatnosti, pokud zjistí odstranitelnou vadnost, která by měla vliv na výsledek hlasování.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34580
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31538 poděkování
Dostal poděkování: 25676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [procedura] CF 37/2017

Příspěvek od Petr.Vileta »

Honza.Hora píše:... dovedu si ale představit kompromis, kdy každý registrovaný se nějakou formou představí (v případě potřeby tajit identitu se za něj někdo zaručí) a pak teprve dostane právo přispívat.
Tak jsem to myslel.
Honza.Hora píše:Nic z toho ovšem nemá vliv na můj názor, že by stálo za to obětovat deset minut denně na blokaci účtů uživatelů, kteří porušují rozhodčí nález a na přesun jejich postů někam do offtopic tématu (odklidit do archivu, ale nemazat). Ono se to dá sice taky obejít, ale proč to někomu usnadňovat, že ano.
Naprostý souhlas. :)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
jnxkkghv
Příspěvky: 118
Registrován: 14 lis 2017, 23:19
Profese: Rychlopravář Biblí Kralických
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 173 poděkování

Re: [procedura] CF 37/2017

Příspěvek od jnxkkghv »

Informacni hodnota predchoziho prispevku?
Tito uživatelé poděkovali autorovi jnxkkghv za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova
dobrman, to je prostě takovej ... noo .. prostě dobrman
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5545
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22483 poděkování
Dostal poděkování: 4538 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [procedura] CF 37/2017

Příspěvek od Robert.Magni »

Chcete blokovat ? No fajn,ale v tom případě zablokujete i plno nevinných,jen kvůli ,,podezření ,, :D protože nemáte ve virtualitě jak rozeznat Krtka od žížaly :D :D :D :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 2):
Homo.Pyratus, Michaela.Nepejchalova

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3056
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4836 poděkování
Dostal poděkování: 6404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [procedura] CF 37/2017

Příspěvek od Jan.Hora »

Robert, Lukáš (krtek): Zrovna krtek se svou identitou vůbec netají :) Já nijak nepopírám, že když to člověk chce dělat čistě a bez silových řešení, tak tomu nejde zabránit (viz krtkova přítomnost zde - i kdybychom banovali a lustrovali jako o život, tak pochybuju, že by nenašel skulinu, jak sem nakonec přispívat). Ale to neznamená, že bychom měli akceptovat anarchii a nechat si všechno líbit, způsoby jak se bránit čistě jsou sice málo efektivní, ale existují.

A samozřejmě podezření nestačí, to by byla cesta do pekel a za chvíli by se tu banovalo o stošest. Osobně bych to neomezoval, pouze bych odklízel příspěvky uživatelů, jejich totožnost je jasná (a odstavoval jim účty). V případě nejasnosti bych se řídil klasickou zásadou in dubio pro reo. Nicméně jak jsem řekl, dovedu si představit kompromis, kdy práva na psaní do některých fór dostane uživatel teprve až se představí nebo se za něj někdo zaručí.

Just my two cents :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hora za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Koudelka, Petr.Vileta, Robert.Magni

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Ivor.Kollar
Člen KS Praha
Příspěvky: 964
Registrován: 05 bře 2017, 11:57
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 2199 poděkování
Dostal poděkování: 2515 poděkování

Re: [procedura] CF 37/2017

Příspěvek od Ivor.Kollar »

Zhodou okolnosti som par rokov spoluadminovat istu mensiu socialnu siet. Moje prakticke skusenosti su take, ze ked zacnete ludi blokovat, tak si zacnu vytvarat nove konta. Ked zacnete blokovat aj tie, tak si zacnu vytvarat konta, u ktorych si daju pozor aby sa neprezradili, kym nechcu. Dokazu pri tom byt velmi kreativni, a som si dost isty ze ich to aj naozaj bavi:) A hlavne nezabudejte ,ze prostredie kam sa snazia dostat velmi dobre poznaju, a presne vedia co a kde treba napisat aby sa dostali dnu, a naopak co si dovolit nemozu.

Z uzivatelskeho hladiska je mi potom prijemnejsi stav, kedy clovek vidi kto prispevok pise, a podla toho mu interne priradit doveryhodnost, nez podozrievat vsetkych novych diskuterov, a zbytocne sa prepadat do paranoje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivor.Kollar za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Moravec, Robert.Magni, Michaela.Nepejchalova, Ondrej.Kotas
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2134
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1775 poděkování

Re: [procedura] CF 37/2017

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

A LN stále spravuje nějaké naše systémy? To by považovala i BIS za bezpečnostní riziko...
Jináč jsem samozřejmě pro, aby na fóru byl, protože - byť k němu nemám velkých sympatiíOFFTOPICa děsně mi štve jak je útočnej a sprostej, za některé jeho postoje si ho dokonce i vážím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvek:
Robert.Magni
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Zamčeno

Zpět na „Procedurální námitky a jednání“