Piráti na Olze - Český Těšín

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Michael.Placek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 13:24
Profese: hasič
Bydliště: Český Těšín - Stanislavice
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Piráti na Olze - Český Těšín

Příspěvek od Michael.Placek »

Trochu oprava informací ... Irek nakonec šel do krajských voleb jen jako náhradník, ovšem na kandidátce MSK se přeci jen Těšín objevil - Kuba a Dita reprezentují Těšínské příznivce Pirátů na 46. a 47. pozici.
A co se týče volebních komisí v Těšíně - co já vím za Piráty máme v Těšíně nejméně 6 lidí, kteří si jménem Pirátů jdou přivydělat a zároveň pohlídat průběh voleb.

Před pár dny jsme dostali do Těšína nálepky, tričko a cca 900 kusů Pirátských novin .... takže něco jsme už si mezi sebou porozdávali pro osobní aktivity (třeba já se postarám o Stanislavice atd...), ale chceme domluvit pár termínů kdy bychom udělali takový to hlavní rozdávání v Těšíně ve více lidech - určitě to i zdokumentujeme.

Toť za tím vše od Olzy :)
všechno má svůj čas ...
Richard.Przeczek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 454
Registrován: 04 črc 2014, 23:03
Profese: je
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 592 poděkování

Re: Piráti na Olze - Český Těšín

Příspěvek od Richard.Przeczek »

Speciální číslo Těšínských listů k volbám dopadlo pro Piráty, troufám si říct, luxusně. Po prolistování bizáru politického marketingu to na vás vybalí na zadní obálce Zuzka Klusová. Metál autorům plakátu.
Můžete mrknout tady: http://skoleni.funsite.cz/wp-content/up ... by2016.pdf
V tištené verzi to vyniká ještě lépe, obzvlášť když se hned po přední obálce člověk mrkne na zadní obálku.
Richard.Przeczek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 454
Registrován: 04 črc 2014, 23:03
Profese: je
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 592 poděkování

Re: Piráti na Olze - Český Těšín

Příspěvek od Richard.Przeczek »

Volební vydání Těšínských listů snad už přesunuli na trvalou adresu :)
http://www.tesin.cz/wp-content/uploads/ ... by2016.pdf
Richard.Przeczek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 454
Registrován: 04 črc 2014, 23:03
Profese: je
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 592 poděkování

Re: Piráti na Olze - Český Těšín

Příspěvek od Richard.Przeczek »

Pár fotek z kampaně, převážně jsme dělali jako jednotlivci, tak se toho moc nenafotilo: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 865&type=3
Uživatelský avatar
Michael.Placek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 13:24
Profese: hasič
Bydliště: Český Těšín - Stanislavice
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Piráti na Olze - Český Těšín

Příspěvek od Michael.Placek »

Výsledky z Těšína nejsou sice žádný zázrak...ale dle mého jde vidět, že zde přežil vytvořený Pirátský duch, který se zde i vlivem posledních komunálních voleb vytvořil a za to jsem rád. To taky byl můj hlavní cíl tehdejší kandidatury - dostat pirátství do podvědomí občanů Těšína a vytvořit zde jakousi základnu voličů a příznivců.

Výsledky z Těšína zde : http://www.volby.cz/pls/kz2016/kz311?xj ... bec=598933

P.S. Nedá mi to a musím se zmínit o okrsku Stanislavice , neboť tady už třetí volby po sobě Piráti z celého Těšína jsou nejsilnější! :-) ... http://www.volby.cz/pls/kz2016/kz311?xj ... xokrsek=21

Z celkového pohledu se může zdát, že to byli pro Piráty neúspěšné volby...ale já to tak nevidím !

Drž te se!
Ahoj
všechno má svůj čas ...
Richard.Przeczek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 454
Registrován: 04 črc 2014, 23:03
Profese: je
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 592 poděkování

Re: Piráti na Olze - Český Těšín

Příspěvek od Richard.Przeczek »

Stejně jako v celém okrese už nejpopulárnější čistě liberální strana, což je docela masakr, něco to vypovídá o náladách lidí zde.
Uživatelský avatar
Michael.Placek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 13:24
Profese: hasič
Bydliště: Český Těšín - Stanislavice
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Piráti na Olze - Český Těšín

Příspěvek od Michael.Placek »

Dnes 8.4. se Těšínští piráti, hlavně díky Irkovi přidali k celostátní akci Ukliďme Česko. Úklid se konal v okolí příměstského lesa Hrabina v Českém Těšíně. Naplnil se jeden kontejner a sešlo se cca 10 lidí :)

Já sám jsem se nezúčastnil, neboť jsem organizoval tuto akci ve Stanislavicích ale pod záštitou dobrovolných hasičů.
Přílohy
uklid pirati.jpg
všechno má svůj čas ...
Odpovědět

Zpět na „Karvinsko“