DROGY

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Michal.Ketner »

MrdBrd píše:
Michal Ketner píše:
MrdBrd píše:Dobrá.Hned stanovisko pirátů rozešlu kde to jen jde! Ať všichni rodičové vidí, co nás čeká s volbou pirátů.
budu jedinně rád, jsem rád když lidi šíří náš program
ale příjde mi to kontraprudiktivní u tebe, když sám tady proti tomu bojuješ a věříš že to stranu poškodí to veřejně distribuovat, jelikož pak záměrně poškozuješ stranu
Nikdo kdo to četl s tím nesouhlasil viz. výše a mohl bych dodávat další nesouhlasné názory za odpoledne.Nejmírnější názor byl, že osel co to sepsal, sám nevěděl co píše.Možná dobrý nápad zazdil už nadpis. A to blábolení poté nastiňuje, že pisatel byl pod vlivem.Doufám, že to brzo vezme do ruky zvolený garan, neb dočasní na to asi nemají.
Já jsem zase našel lidi, který s tím souhlasily , takže slovo nikdo je nemístné repspektive v tomto případě je to lež, aha takže ty článek hodnotíš jen podle nadpisu, tak pokud si tak povrchní tak se není o čem bavit. Pod vlivem jsem nebyl. Psal jsem to na konci týdne kdy jsem celý týden pil jen čistou vodou a neužíval žádné OPL v rámci osobního očistce. Taky doufám že bude brzy zvolený garant.

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

rvh
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 725
Registrován: 09 kvě 2010, 19:20
Profese: zdravotnictví
Dal poděkování: 474 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od rvh »

Martin Smida píše:naopak distribuci dětem tvrdě postihovat. dneska se ten systsém tváří, že se nic neděje... legalizace by aspoň odhalila, jak na tom ve skutečnosti jsme...
Nekde teda represe ano a nekde ne? A proc se jako nemuze a nepostihuje tvrde postihovat distribuce detem ted? Chyba bude asi nekde jinde, nez v zakone o ne/legalizaci. Musim v tomto souhlasit s Bohdanem. Neni nic horsiho, nez naservirovat potvrzene skodlive veci lidem pod nos. Osobne bych i ten chlast vymazal. Vy fakt verite, ze se podari zlepsit situaci? Nebo se realne bojite toho, ze nebudete mit moznost dozivotne fetovat beztrestne? Ja chapu, ze chcete zamezit cernemu trhu, ale ten tu bude vzdycky i s legalnim uzivanim. Nebo vam nic nerika nedavna kauza s pancovanym alkoholem, kdy umrelo nekolik lidi? A taky chapu, ze chcete sirit osvetu mezi spolecnosti, ale ta se myslim siri i dnes, kdy jsou (nektere) drogy ilegalni.

Chapu postoj legalizivat THC do zdravotnictvi, jako konopne masticky. Ale urcite nebudu jen tak hned verit nejakemu klukovi na ulici, ze huli travu kvuli Alzheimrovi..
Michal Ketner píše:ale nebaví mě furt dokola vysvětlovat věci, který už jsem někde napsal.
A proto je nasi povinnosti sledovat kazde tve slovo v kazdem koutku internetu nebo co? Nebavi te to? Nevysvetluj, nikdo se te neprosil ..
Vit Konecny píše:
MrdBrd píše:V čem je rozdíl??Děcka se složí, daj prachy staršímu, co už může a hle najednou maj piko v kapse.Jak toto omezíš?Prevencí??
A teď je to snad těžké něco sehnat? Takhle to aspoň bude kvalitní, čisté a neředěné.
Tak urcite je to trochu slozitejsi sehnat, nez kdyz to vsechno povolite a Kokain si pudu koupit spolu s rannimi novinami. A Kvalita? Si upad dneska ze stromecku ne? Tomu sam neveris. A pokud ano, tak si precti, co jsem ted psal o par radku vyse s pancovanym alkoholem.
Vit Konecny píše:Moje děcka ať si berou, co chtěj, když to budou zvládat. Horší je to, že teď taky není problém pro děcka sehnat fet a nelegálně a nejlépe se ještě zaplést do nějaké organizované kriminální aktivity s tím spojené, což po legalizaci nebude. To nevidíš?
A co takhle legalizovat primo tu trestnou cinnost a navrch jeste treba korupci? To nevidis?
Michal Ketner píše:Já jsem zase našel lidi, který s tím souhlasily
A kolik z nich bere nelegalni drogy? A chteji je legalizovat proc? Aby je mohli beztrestne uzivat?

Nejsem anarchista, tak jako Adam Jaros! A samozrejme jsem Proti!
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Michal.Ketner »

Ok jsem tu s ignorantama budu jednat ignorantsky, dále si tu demagogie šiřte sami a pokyvujte dále věc můžete řešit takto pokud s programem nesouhlasíte:
1.Podat návrh k CF ke změně
2.Nic nedělat
3.Nadávat si tady v topíčku.

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Michal Ketner píše:Ok jsem tu s ignorantama budu jednat ignorantsky, dále si tu demagogie šiřte sami a pokyvujte dále věc můžete řešit takto pokud s programem nesouhlasíte:
1.Podat návrh k CF ke změně
2.Nic nedělat
3.Nadávat si tady v topíčku.
Na to že si Do.GA. to jest dočasný garant trochu sebestředné vystupování ja skutečně nechapu mnohe elkemntarni zhovadilosti jež jsou v květnatem jinak nepřehlednem a zmatenem stanovisku uvedeny.

1) na velkolepe myšlenky tohto typu je potřeba, aby společnost dozrála v situaci kdy spiše občanska a vlastni jakasi uvědomělost je někde na bodu mrazu je clekm sociologickým mezigeneračním hzardem jehož vysledky mohou ovlinit čr po generace
2) navíc naštěstí z pohledu Evropského i práva světového byť kurnik pokřiveného nedobrého si tu mužete psat púodobné výhledy do budoucnosti jak je libo jediny učinek naprosta ztráta hlasů veřejnosti odborného chrakteru doktoři a pood. a že jich několik se zajmem stranu sledovalo i podpořilo a mam to z osobních setkání. ČILI NA ŠTĚSTÍ realizovatelnost je na nule hoši to dřívtady bude zákon o závislosti na fosilních palivech :D a to i bez přispění Pirátů neb jiné strany živě a v realu ne jen o tom diskutují ale chystají si to do programu! ZDE JE TO DLE MÉHO NEPRUCHOZÍ
3) POKUD SI BUDEMMAZLIT BODY V DUCHU PODLE SVEHO
těším se na volební guláš kde na straně jedne rozvijime občansky stát na straně druhe ho mame odhdlani vrhnout někam kde ani občané ani aparat nema ponětí co se bude dít. ja viděl co dokazali radoby shoopy s nahražkamy drog vpodobě suvenyru viděl jsem ten obrat i ty lidi co s tím kšeftily viděl jsem i ten nahly rozmach školy pruřezově těch par obchudku v okolí 50km 4 cca a jupí.
4) rozhodněp pokud setrvame v tomto hloupem při nejmenším hlopě podaném a nedovysvětleném neobhájenem prog. bodu krutě se nám to vymstí divím se že novináři lačnící po senzacích zatím toto nerozmázli

Navrhuji mnohým myslitelům Dogám a dalším vratte se nazem z virtuální reality bytí k základeůmlidskosti a měřme své nápady s vizí realizovatelnosti

taky umím napsat ultra zelenou programovou část ale ja se snažím aspon trochu bejt v souladu s energeetikou a dalšími body
vy máte bejt i v průřezu se zdravotnictvím a pod.

Ja jen žasnu kluci jak jste to tdotahli do sakra pro mna pokřiveného konce myšlenka dobrá jen nedotlačená a rozhodně se nehodící pro současný stav společnosti........................
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Michal.Ketner »

sebestředně pro vás jsem rezignoval můžete se toho klidně ujmout mě stačí legalizovat aspon ve svý hlavě to je můj projev sebestřednosti

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Michal Ketner píše:sebestředně pro vás jsem rezignoval můžete se toho klidně ujmout mě stačí legalizovat aspon ve svý hlavě to je můj projev sebestřednosti
to je řešeníčko to ti povím
bud po tvem nebo vubec..
sakra ja myslel že si stojíš za tím co si tu napovidal ted když je to venku to nema cenu jen tak zabalit....

ovšem jak chceš nebudeš asi jediný
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Michal.Ketner »

Já tomu věřím s tím ten problém není , jen pokud jsou reakce podle vás všechny negativní , tak jsem asi udělal něco špatně, já dokážu uznat chybu, klidně budu rád spolupracovat , ale
já jsem pozitivní člověk a tahle vlna negativismus od lidí kteří by se mnou jako stranící by se měli snažit diskutovat a ne hned začít nadávat je taková že mi to za to nestojí ,

třeba abych citoval zrovna tebe jak to pronesl mrdbrd na začátku topicu :
Jan Nezhyba :to je trapas nad trapasi garantovi rozbnit držku

upřímně za to mi to nestojí, pokud je tu taková atmosféra že místou argumentů má přicházet rozbití držky , tak je něco asi vážně špatně

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Michal.Ketner »

nebudu to komentovat ve vlákně podání odvolání , byl jsem ochoten hledat konsezus, ale tady se mnou nikdo konsezus nehledal už jsem to psal někde výš , i moje vybodnutí k hledání konsenzu jsem podal , jelikož IMHO jako garant program svévolně nemůžu měnit takže pokud chceme dojít k nějakému jinému konsenzu musíme podat podnět CF který jsem hodlal v budoucnu podat, jelikož jak už jsem tu v příspěvcích psal, chtěl bych to trochu jinak formulovat, ale dočkám se za to od tebe nařčení že jsem egoista , od kolegy kterej je zrovna taky garant to nemám zapotřebí

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Ondrej.Polansky
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1114
Registrován: 12 čer 2009, 12:13
Profese: ---
Bydliště: Dr. Šmerala, Ostrava
Dal poděkování: 1200 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Ondrej.Polansky »

Jan Nezhyba píše:rozhodněp pokud setrvame v tomto hloupem při nejmenším hlopě podaném a nedovysvětleném neobhájenem prog. bodu krutě se nám to vymstí divím se že novináři lačnící po senzacích zatím toto nerozmázli
Jen ať to rozmáznou. Piráti jsou rebelové, náš program nemá vonět po fialkách každému kdo k němu čuchne. Máme provokovat a rýpat do establishmentu, ne zalíbit se každému tak aby nás volil. Bod drogy je podle mě napsán dobře, spíš ostatní body by chtěly upravit ať jsou o něco radikálnější než jak vyznívají teď.

Naprosto souhlasím s tím že na legalizaci drog není připravené klima - ke svobodě se vždy váže odpovědnost, a tu my ani jako společnost, ani jako jednotlivci (většinou) nemáme. Dříve, než budou drogy legalizovány (dekmriminalizace např. může proběhnout už dnes, otázka zní co udělat s jednou z nejškodlivějších drog - alkoholem - zakázat a také jen dekriminalizovat držení a konzumaci? ), musíme se vedle omamných látek prostě znovu naučit žít, a to nebude jednoduchý proces, který by se dal vyřešit jedním schváleným předpisem, je potřeba např. výchovu ke vztahu k drogám zanést do výuky dětí jako téma stejné důležitosti, které se dnes těší např. sexuální výchova, tak, aby člověk, až bude dospělý, byl všestranně připraven zvážit veškerá rizika spojená s konzumací omamných a psychotropních látek. Legalizace drog je zkrátka cesta na desetiletí, možná i více. ALE! Trvám na tom, že náš program má být vždy o něco radikálnější a zjednodušující, aby byl zkrátka jasnější čitelnější a vstřebatelnější. To, že přečtení našeho programového bodu někoho zvedne ze židle, je zkrátka to nejlepší co se může stát.
Martin.Kaleta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 432
Registrován: 20 bře 2012, 23:29
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: DROGY

Příspěvek od Martin.Kaleta »

Vit Konecny píše:Moje děcka ať si berou, co chtěj, když to budou zvládat. Horší je to, že teď taky není problém pro děcka sehnat fet a nelegálně a nejlépe se ještě zaplést do nějaké organizované kriminální aktivity s tím spojené, což po legalizaci nebude. To nevidíš?

jasný ,jednou koupíš a zkusíš ,příště vemeš 3x tolik a začneš střílet taky a nejlepe malým dětem pod pohružkou nasilí .
a po legalizaci to už bude OK ,děti jsi dají čisté LSD a odlítnou a už se nevrátí !!

každý leto potkávam takovýhle chytraky s takýma nazorama ..--dyt to jsou předsudky stejně jako tady vyčítate Bobanovi že je proti !!!

protože takový lidi když potkaj cizince v letě s opravdu čistým LSD tak pak chodí vykroucený a poslimtaný 2 dny a neví o sobě .

stačí se podívat na nedavný případ umrtí dívky na maturitním plese ,kterou udajně usmrtila přiliš čista extaze .
ejhle toxikologie zjistila že žadnou neměla a byla čista jak lilie ..celý ples na extazy a přežili to ve zdraví kdrom těch dealeru který pak histericky pozavírali .
ve výsledku zjistili že ji zabil komerční lek kterým se ladovala a otekl ji mozek !
celý narod v panice pozor na ty čiste extaze !§ a ted prijdete vy že jim k tomu date ještě přibalový letak .

celá tahle akce nema nic společným s tím že to ma pomoci uživatelum ci tem co prodavají .
je to je čistý politický populismus postavený na teoriích obšlehlých kdesi z internetu ale tak delaji piráti vlastně furt .
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!
Zamčeno

Zpět na „Karvinsko“