Lorencová

Moderátoři: PKS Moravskoslezsky kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Bohdan Svornik
Návštěvník – není člen Pirátů

Lorencová

Příspěvek od Bohdan Svornik » 14 srp 2012, 20:33

Zdravím Havířov a okolí,nedávno jsem byl požádán p.Janou Lorencovou, jestli by jsme ji jako piráti MS Havířov nepomohli s její senátorskou kampaní,na oplátku by ona pomohla nám s kampaní krajskou.Nežli s tímto oslovím kraj a následně republiku, žádám Vás tímto o názor a vyslovení se zdali jste pro,či nikoli.
Trocha faktů,p.Lorencovou není třeba představovat,kandiduje za stranu práce vedenou RNDr.Štědroněm a s finančním přispěním průmyslníka Babiše , ovšem ona sama je dle jejich slov nestranná.Nemá problém s pirátským programe,dokonce by jeho části ráda přijala za svůj.Nejbližší možnost si s ní popovídati bude na CF kam dorazí v neděli.

Eva Svornikova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Mateřská
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Lorencová

Příspěvek od Eva Svornikova » 15 srp 2012, 09:13

Neznám,žádný důvod být proti podpoře p.Lorencové.Sic trochu mi vrtá hlavou ten Štědroň a tochu nervózní jsem i z Babiše,ale věřím,že Jana si dovede poradit.Kdybychom každého,kdo na plné pecky nespolupracuje s piráty, či nemá zrovna čisté pirátské myšlení házeli přes palubu , kde bychom asi tak skončili?? Někde v separaci.Myslím,že piráti si nemohou klást podmínky,buď pomohou a značně se zviditelní,nebo budou stále zalezlí ve svých ulitách a budou čekat co jak vše dopadne.Stejně jako s Francem.
A proto jsem pro podporu Jany Lorencové ať za piráty, či soukromně.

Michal.Klus
Místní předsednictvo
Profese: webdesign
Dal poděkování: 536 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lorencová

Příspěvek od Michal.Klus » 15 srp 2012, 20:21

Taky jsem pro spolupráci se schopnými lidmi ochotnými prosazovat pirátské myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Karvinsko“