karviná

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Robert.Adamek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: karviná

Příspěvek od Robert.Adamek »

Nevím o tom, že bych Peťovi něco takovým způsobem nabízel, ostatně vznich Petřkovic jsem podpořil jako všichni ostatní v předsednictvu a žádný "bakšiš" mi to nepřineslo, nech už těch konstruktů prosím, je to nechutné.
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: karviná

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Na schůzi jsi mluvil jinak :) , padlo tam něco o kontušovce , jež ti neudělala dobře atd. :) . Jinak na tebou pořízeném záznamu to jistě bude.).
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: karviná

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Bohdan Svornik píše:Třeba v tom , že není pravda , že jsi petru žídkovi nenabízel obchod spočívající v tom , že ty jako člen předsednictva podpoříš vznik MS Petřkovice výměnou za to , že tě bude podporovat ve volbě předsedy. Což žídek na schůzi potvrdil.
Tohle celé je krajně nepravděpodobné, protože jsem celou dobu byl kandidátem na předsedu já (až do mého zvolení do KK) a ne Robert, což vědělo dost lidí a kandidovat jsem měl v úmyslu s Robertovým vědomím a podporou. Takže takový požadavek by byl celkem divný, že. Navíc Péťa v reakci okamžitě kontroval, že není rád, když se to probírá. Jistě. Kdyby to považoval za problém, přišel by s tím určitě sám.

Co se týká pozemků, nevím o co jde, ale dá se to celkem jednoduše vyvrátit nebo potvrdit.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Karel Fuzik
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: karviná

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Tak potvrzujte :) , bude veselé to pozorovat jak se zesměšníte :).Jako bonus vám nabídnu , že když cokoli potvrdíte ohledně mého zneužití informací jenž mám z funkce komisaře, beru zpět cokoli jsem oficiálně za piráty udělal od ledna , tzn. odejdou všichni mnou přijatí a doporučení lidé a požádám všechny spolky a o.s. aby se kterými jsem v kontaktu pro podporu pirátů , aby se této spolupráce zřekli abychom nebyli brzdou rozvoje pirátské strany. Jinak toto obvinění je dosti žávažné , takže v případě že by jste to nabyli schopni prokázat , čekám že se ten hlupák co s tím přišel , zachová jako chlap, jednou by mu to neuškodilo :).
Uživatelský avatar
Jan.Bartosek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 117
Registrován: 23 dub 2012, 16:30
Profese: IT
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: karviná

Příspěvek od Jan.Bartosek »

Vážení zúčastnění, znesváření,

jeden můj oblíbený interpret ve svém textu předává tuto myšlenku: "Ve vojně se energie zbytočně len ztrácá. Rešením není sůťaživost ale spolupráca!"

Jsem pro to zachovat klid, zakopat sváry, komunikovat s respektem v rámci skupiny, ve vztahu k jednotlivci. Pokud ne je to škoda pro Vás jako jednotlivce, kraj, piráty jako celek. Je důležité jak nás lidé vnímají a jak vnímat druhé lidi.

Nestojím o argumenty typu, že jsem tu jen chvíli a nevím. Právě proto mám nadhled a mohu nestraně říct domluvte se, nenadávejme si a respektujme jeden druhého. Není ani důvod na tento můj příspěvek reagovat, je spíše k zamyšlení.

Děkuji

Jan :D
Jan Bartošek
1.místopředseda Moravskoslezského kraje
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: karviná

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Bohdan Svornik píše:. . . beru zpět cokoli jsem oficiálně za piráty udělal od ledna . . .
Jako že vezmeš zpět asi 150 flejmů, které jsi zatím vyprovokoval? Protože jsi nic jiného pro piráty od ledna neudělal. Sorry, něco přece - distancoval ses od Vyosení a propaguješ mnou vymyšlený pirátský slogan o "právu umřít přirozenou smrtí" na facebooku.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Karel Fuzik
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: karviná

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Fuziku , co bychom si bez tebe počali .), každá strana musí mít svého tydýtka .).
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: karviná

Příspěvek od Lukas.Findeis »

OFFTOPICJeden za osmnáct, druhej bez dvou za dvacet :)

Musíte si vyznávat lásku na tomhle fóru? A uvědomujete si, že se vaše příspěvky zobrazujou na hlavní stránce webu v přímém přenosu z fóra?

735 07 66 99, Praha 12

Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: karviná

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Robertovi , co si o nás myslí lidi z o.s. jež navštívili schůzi kde se volil předseda, někde výš jsi psal , že byli zhnuseni mnou , neb jsem si chtěl vyříka fámy a lži jež se v MSK množí a v nečisté atmosféře se nepracuje nejlépe. Jinak je zarážející , že já je tak znechutil a oni chtěj z našimi o.s. dál spolupracovat , na rozdíl od pirátů.
j.nezhyba:k Transparentním účtům proč nechce třebas o.s Karviná proti těžbě transparentní účet protože mnozi přispěvovatelé se bojí pomsty za podporu ze strany zaměstnavatele zastupitelstva a podobně transparentnost neslouží ke kontrole občanů ale politické svoloče jejich intrik a domluv i těch vnitrostranických. Z podobných důvodů jsme ani my tenkrát trasparenták nevolily ani jsem ho nikdy nenabídl na webu! Jelikož nechci almužnu ale seriozní podporovatele alidi o které se mohu opřít.

Pedros a spol. kde je vaše transparentnost v prdeli jak další zásady kterých mají mnozí piráti plnou hubu!
Jste parta prospěchářských šašků a pokud se bojíte negativní reklamy začněte se k.... chovat, jako lidi je mi z té vaší sračky na blití.
PEDROSI TY JOUDO: Stranické téma jak za dob rudochů jste zoufalci bez koncepce a s nulovými výsledky kdo z vás krom politikaření intrik a pomluv udělal něco proto aby jste vy joudové uspěli v Kraji nikde nic co to vidím taky vybíjíte se na pitomostech.
Kde je Pirátství sdílení myšlenek, společná práce, skutečné hodnoty lidskost a neotřelý pohled na svět.
Je to ve snaze vést intrikami pomluvami a dalšími ověřenými praktikami politický boj jako ti co jsou u pádel.
HNUS-PECIVÁLSTVÍ-EGOCENTRISMUS-A SAMEJ PODRAZ- to je na vlně změn pod jednou vlajkou ovšem ten symbol bych vám vyměnil za valchu a necky jelikož se chováte jak pitomé Baby a ty maj mnohdy více cti a odhodlání jednat narovinu.

Hoši nula práce za tu dobu co se známe. Nemluvím tady ted o Bohdanovi a jeho činnosti je svéráz a mnohdy jeho linie není stravitelná neb se těžko chápe.
- J.Němec vyvíjí činnost po svém a sám a jde mu to jeho práce jeho reklama výborná!
Jiří Demel - kultivovaný inteligentní člověk co na svých bedrech dle přesvědčení za pomoci odborníků připravoval školství.Rado Vdh- zájem o svou lokalitu a její rozvoj koncepce činnosti nápady a reálná šance je sunout v před jen je někdo musí prosazovat.
Lukáš Černohorský - to je ta vaše promin Holka pro všechno co jste ji chtěli odstranit neb nevrká dle zaběhlých praktik a konvencí pseudopirátství ve vašich řadách. Jen tmelí a žehlí to co jiní pěkně zvrtaj. Petr Kopečný - vyrovnaný tichý ale sleduje má přehled o většině témat i mimo svou odbornost snaží se o doplnění komponenty o dost podstaný prvek znečištění o kterém mnozí piráti např blíže centru ani neslyšeli neb se nezajímají a nikdo jim nic neřekl ovšem podbné to bude i s tématem spalovny a horečnaté snahy získat jakési informace po dva roky OSTUDA.
Petr Žídek at si říká kdo chce co chce snaží se po svém v rámci svých možností možná by se mu lépe dařilo kdyby ho parta nechtěla zmačkat do své linie zájmů on sám nebyl pro mnohé jen pinčlíkem na šachovnici.
SNAD JSEM NA NIKOHO NEZAPOMNĚL -Z OPOMENUTÝCH SE VĚTŠINA NEPROJEVUJE JAKO TUPOLEBCI NESNAŽÍ SE PLKY VYDÁVAT ZA MOUDRA A TVÁŘIT SE PŘI TOM SVĚTÁCKY. Kritika se týká ukřičených
strejců s nastudovaným vnitřním řádem jinak ale s nulovým záběrem je mi jedno kdo kdy co tenkrát před léty dokázal vidím tady objektivně že neděláte nic! V tomto jsem se utvrdil při poslední vaši schůzi hlasování o Hlasování máte strach hlasovat veřejně ukázat za čím stojíte a proč.
Cítíte se být ohrožení prezentací vlastního názoru jste ostudy mezi chlapama piráty do huby ani brát nemusím. Je to trapas když má jeden jedinec pocit že bude ohrožen prezentací postoje mezi lidmi ve svých řadách sklouzáváte k politickému hnoji gratuluju a doufám že lidi prokouknou dřív než je vyčerpáte svými sliby a planými nadějemi když míří tam ci ti které nenávidíte i když jak mnozí tvrdí je třeba se domluvit s každým. Ano ale za jakou cenu že Pirátům zdar a pěknou neděli. Všem bez rozdílu
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: karviná

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Dne 14.7.2012 je v Karviné akce s názvem Městský běh Karvinou při této příležitosti místní piráti budou zase rozbalovat petiční stolek s peticemi : Nespalujme recyklujme a Občané města proti těžbě. Tentokráte již nebude na pořadu dne ACTA. Takže pokud se někdo chce zůčastnit se svou peticí , či jen podpořit piráty , jste zváni.
Zamčeno

Zpět na „Karvinsko“