Oprava Wiki PO

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti personálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Lukas.Jadlovsky
Místní předsednictvo
Profese: IT Technik
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: Oprava Wiki PO

Příspěvek od Lukas.Jadlovsky » 22 pro 2015, 22:57

Díky, kdepak to eso najdu a jak to funguje?

Jakub.Nepejchal
Místní předsednictvo
Profese: Vedoucí sociální služby
Dal poděkování: 1668 poděkování
Dostal poděkování: 1320 poděkování

Příspěvek od Jakub.Nepejchal » 22 pro 2015, 23:01

Lukas.Jadlovsky píše:Díky, kdepak to eso najdu a jak to funguje?
To funguje tak, že základem wiki, je to, že ji vytváří její uživatelé. Poroto se neboj editovat, ale také se člověk nesmí urazit, když mu v jeho článku někdo další dělá změny.
Stačí se na stránkách přihlásit a pak směle editovat.
Přikládám odkaz na článek z české wikipedie, kde EsO začalo: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie ... _s_odvahou
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Jadlovsky, Vojtech.Pikal
...Karotka. „Jsem dobrovolník!” „A do prdele...” prohlásil strážný. (Stráže, stráže!, Terry Pratchett)
1. místopředseda MS Olomouc v rezignaci, člen Sociální komise RMO, člen KMČ Nová Ulice
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Lukas.Jadlovsky
Místní předsednictvo

Příspěvek od Lukas.Jadlovsky » 22 pro 2015, 23:06

Kontroluje pak někdo tyhle editace? Propo řeším i editaci popisku na profilu lidé, tam mi to nejde. U PO jsem to sice našel, ale zase netuším co bych tam psal, teda teď už trochu jo, předtím jsem netušil :D

Jakub.Nepejchal
Místní předsednictvo
Profese: Vedoucí sociální služby
Dal poděkování: 1668 poděkování
Dostal poděkování: 1320 poděkování

Příspěvek od Jakub.Nepejchal » 22 pro 2015, 23:19

Tak jsem provedl výměnu vedoucích. Bohužel nevím, jestli je Tobias stále zástupcem. Možná by stálo za to zkontrolovat seznam členů. Teď na to už nemám čas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvek:
Lukas.Jadlovsky
...Karotka. „Jsem dobrovolník!” „A do prdele...” prohlásil strážný. (Stráže, stráže!, Terry Pratchett)
1. místopředseda MS Olomouc v rezignaci, člen Sociální komise RMO, člen KMČ Nová Ulice
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6879 poděkování
Dostal poděkování: 3402 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 23 pro 2015, 00:29

Lukas.Jadlovsky píše:Hele nevím co přesně PO dělá, ale až po tom co jsem napsal Mikulášovi jsem dostal smyslupnou odpověď že mi to skusí dohledat, do té doby mi asi 8 lidí poslalo za někým jiným. A že na wiki je staré info mi taky nepomohlo, tak jsem tu jen napsal že by to někdo mohl zeditovat. Nějaké vaše vnitřní rozbroje mě nezajímají.
Hele jsi registrobvaný od 5.srpna 2012 a nevíš co dělá Perzonální odbor?
Jakub.Nepejchal píše:Pro Petra Bajgara:
Tohle vlákno nemá být o tom, jestli PO něco dělá nebo ne. Na to, že dle tebe nikdo nic nedělá dlouhodobě upozorňuješ skoro ve všech vláknech PO. Pokud ti to tak vadí, tak začni odspodu, staň se členem PO, chovej se kolegiálně a pomáhej k aktivitě.
Wiki je veřejná, takže to jestli na ní jsou aktuální údaje, je důležité, abychom případné zájemce o informace z PO nemystifikovali.
A ty jsi kdo že mi tady chceš cenzůrovat co a kam smím nebo nesmím psát? Viditelně bych měl upozorňovat víc. Nebo snad někdo v PO něco dělá :?: Komu to asi a proč vyhovuje když v PO nikdo nic nedělá :?: Velkou otázkou je jestli s ignoranty obecně může vůbec něco pohnout. Snažím se jak jen umím a to bez jakékoliv pomoci o personální činnost a to už několik let. Před volbami 2013 jse se snažil kolegy vyzívat abychom toto období využily k personálnímu posílení. Stejně tak před volbami do EP a celý rok 2014 všichni na personální posilování kašlali. Po volbách 2013 mě v KS OLK podrazil váš předseda "kašpárek Šmidra" a jeho velryby a přesto že je vás v současné době v KS OLK jako sladkých jablek tak to viditelně k ničemu užitečnému nevede a Pirátské straně to nepomáhá. Když jsem svého času nabízel pomoc s resuscitací z perzonální bídy KS Zlín jakýsi nýmand z MS Vsetín si připadal, že mu chci vzít jako tzv. předsedovi jeho hračku a tak to trvá už tři roky. Nedávno když jsem se pokoušel zvednou počet členů KS Pardubice tak mě nakopali kolegové z MS Chrudim, kterým minimální počet členů v podstatě vyhovuje. Zadministrování přijetí nové členky jim trvá víc než tři měsíce. Takže si strč svoji trapnou dojmologii třeba za kloubouk a ukaž co děláš nebo jsi dělal pro Pirátskou stranu. Pokud vím tak jsi Piráty akorat využil aby jsi pro svůj job.

Po šesti letech v PS opravdu nemíním pochlebovat samolibým líným a neschopným.

Na nějakou trapnou wiki nástěnku skutečně z vysoka kašlu.

Politika je o vážných záležitostech, životech lidí a nás občanů a ne o pár minutách na opravení neaktuální nástěnky o kterou by se měl především starat jejich správce a poskytovatel informací potažmo vedoucí daného odboru a ne každý komu se zachce.

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10586 poděkování
Dostal poděkování: 17006 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik » 23 pro 2015, 00:47

Lukas.Jadlovsky píše:Ahoj,

prosím o aktualizaci stránky vedení PO, díky

https://www.pirati.cz/po/start

Děkuji za upozornění, zástupce zatím nemám, Petra Bajgara prosím, aby svou konstruktivní kritiku směřoval do vláken k ní určených a nezahlcoval svými příspěvky podání jiných členů.

Wiki aktualizována, díky za spolupráci, pokud ji chcete ještě vylepšit, směle do toho, má historii.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Jadlovsky, Vojtech.Pikal
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Petr.Bajgar

Příspěvek od Petr.Bajgar » 23 pro 2015, 01:20

Mikulas.Ferjencik píše:Petra Bajgara prosím, aby svou konstruktivní kritiku směřoval do vláken k ní určených a nezahlcoval svými příspěvky podání jiných členů.
To by se tzv. vedoucí Personálního odboru musel na má upozornění náležitě začít skutečně věnovat činnosti PO :!:

OFFTOPICNejen, že díky mnoha měsíční až dlouholeté nečinnosti vedoucích PO v podstatě stagnujeme v počtu nových členů, odchází nám také mnoho dřívějších členů, kteří nenašli své místo nebo byli zklamáni amaterským přístupem jednáním a v podstatě nesoučinností stávajících členů které by PO měl školit vést, informova, připravovat k efektivní politické součinnosti. Opravdu by mě zajímalo "Komu to slouží" a proč tolik lidí podporovalo naprostou rok trvající nečinnost dřívější vedoucí B.Hrůzové a mlčí k v podstatě nečinnosti současného vedoucího M.Ferjenčíka. Je snad současná stagnace PS jejich záměrem - cílem :?: Vůbec bych se tomu nedivil, naopak bych se divil, kdyby nedělali naši konkurenti v politice co je v jejich silách a možnostech abychom nerostli a dál stagnovali. Protože s naším programem bychom mohli mnoha stranám ubírat voliče a tím i prostředky za jejich hlasy které při naší slabosti schrábnou oni a navíc budou moct přihrávat státní zakázky svým donátorům. Takže se jim případné drobné investice do brždění naší politické činnosti mnohonásobně vrátí. Jak nam ubíhá čas a ujíždí jeden vlak za druhým je zcela nepodstatné jestli stagnujeme vlastní neschopností nebo vinou případně za pomoci-přispění záškodníků(červů) v našich řadách. Nejsem paranoidní jen vnímám realitu od založení PS.

PS: Je skvělé jak M.Ferjenčík umí líbezně psát, skvělejší by ale bylo kdyby se mohl a začal už konečně věnovat celorepublikově potřebné činnoti PO a ne jen funkci radního HMP.

Lukas.Jadlovsky
Místní předsednictvo

Příspěvek od Lukas.Jadlovsky » 23 pro 2015, 01:36

Petr.Bajgar píše:PS: Je skvělé jak M.Ferjenčík umí líbezně psát, skvělejší by ale bylo kdyby se mohl a začal už konečně věnovat celorepublikově potřebné činnoti PO a ne jen funkci radního HMP.
Zrovna teď se mnou přes půl hodiny řešil přes FB věci ohledně přihlášek a členů, což takhle v 1 ráno moc lidí nedělá. Navíc byl jediný kdo mě rozumně dokázal nasměrovat co je potřeba udělat. Řekl bych že tedy dělá co může a co mu čas dovolí, což se o jiných nedá říct.....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Jadlovsky za příspěvek:
Petr.Bajgar

Petr.Bajgar

Příspěvek od Petr.Bajgar » 23 pro 2015, 10:57

Lukas.Jadlovsky píše:Zrovna teď se mnou přes půl hodiny řešil přes FB věci ohledně přihlášek a členů, což takhle v 1 ráno moc lidí nedělá. Navíc byl jediný kdo mě rozumně dokázal nasměrovat co je potřeba udělat. Řekl bych že tedy dělá co může a co mu čas dovolí, což se o jiných nedá říct.....
To je samozřejmě fajn, že ti M.Ferjenčík pomohl.

Přesto si myslím, že od vedoucího celorepublikového Personálního odboru bychom měli očekávat a požadovat mnohem víc a to především koncepční dlouhodobou činnost a systematickou spolupráci s krajskými sdruženími které jsou dlouhodobě personálně slabá až nefunkční nebo jen formálně funkční.

Lukas.Jadlovsky
Místní předsednictvo

Příspěvek od Lukas.Jadlovsky » 23 pro 2015, 11:36

Petr.Bajgar píše: Přesto si myslím, že od vedoucího celorepublikového Personálního odboru bychom měli očekávat a požadovat mnohem víc a to především koncepční dlouhodobou činnost a systematickou spolupráci s krajskými sdruženími které jsou dlouhodobě personálně slabá až nefunkční nebo jen formálně funkční.
Myslím že by ocenil kdyby si mu stím spíš pomohl než do něj kopal...

Zamčeno

Zpět na „Podatelna personálního odboru“