Rezignace

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti personálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 23496 poděkování
Dostal poděkování: 19826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace

Příspěvek od Petr.Vileta » 05 čer 2015, 18:13

Roman.Kucera píše:Dáme tam Bajgara!
Nedáme, zvolíme. A tentokrát bez ironie. Petr má nějakou představu o fungování PO, tak ať ji zkusí realizovat.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9606 poděkování
Dostal poděkování: 17319 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 06 čer 2015, 08:53

Barbora.Hruzova píše:
Tobias.Esner píše:Včera bylo dohodnuto datum platnosti mé rezignace a to k datu 25/7/2015 (k ukončení PIRTECONU)
A k tomuto datu podávám rezignaci i já. Děkuji za pochopení!
Neděkuj. Nepochopil!
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Frantisek.Kopriva
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4863 poděkování
Dostal poděkování: 2841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frantisek.Kopriva » 06 čer 2015, 14:25

Barbora.Hruzova píše:
Tobias.Esner píše:Včera bylo dohodnuto datum platnosti mé rezignace a to k datu 25/7/2015 (k ukončení PIRTECONU)
A k tomuto datu podávám rezignaci i já. Děkuji za pochopení!
Děkujeme vám oběma za pořádnou porci dobře odvedené práce! ;)
Petr.Vileta píše:
Roman.Kucera píše:Dáme tam Bajgara!
Nedáme, zvolíme. A tentokrát bez ironie. Petr má nějakou představu o fungování PO, tak ať ji zkusí realizovat.
Ano, jaký to výtečný nápad! Ať zkusí své megalomanské plány, může to být příjemné osvěžení (taky bez ironie) a aspoň nám tentokrát odpadne přemlouvání potenciálních kandidátů. A odvolat se dá vždycky. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 7):
Mikulas.Peksa, Tobias.Esner, Alexandr.Mansurov, Lenka.Kozlova, Barbora.Hruzova, Robert.Magni, Michaela.Vodova
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter

* místopředseda výboru pro evropské záležitosti
* delegát do PACE, předseda skupiny přátel Tibetu atd.

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3755 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 06 čer 2015, 20:19

Předpokládám, že Trollgar si tady ulevovat nebude, tak nechám ještě odemčeno pro "gratulace" :D

v opačném případě, udělím varování a zamknu
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10603 poděkování
Dostal poděkování: 17072 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik » 07 čer 2015, 14:13

začátkem července se rozhodnu, zda se ujmu funkce náhradníka. Musím zvážit své časové možnosti, navíc jsem v RV, což je kolizní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Jan.Kohler
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Softwarový analytik
Dal poděkování: 6479 poděkování
Dostal poděkování: 5354 poděkování

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 08 čer 2015, 15:13

Baro, muzes nekde shrnout, pokud jsi to jeste neudelala, co te dohnalo k rezignaci? Pokud jsi to uz nekde udelala, staci mi odkaz. Dekuju
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Lenka.Kozlova, Ivo.Vasicek
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy

Barbora.Hruzova
Zástupce vedoucího odboru
Profese: knihovnice, spisovatelka
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 619 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbora.Hruzova » 08 čer 2015, 20:15

Tomas.Vymazal píše:Baro, muzes nekde shrnout, pokud jsi to jeste neudelala, co te dohnalo k rezignaci? Pokud jsi to uz nekde udelala, staci mi odkaz. Dekuju
Milý Tome, původně jsem svoje důvody k odstoupení ani nechtěla psát, ale usoudila jsem, že přinejmenším RP si zaslouží je znát. Takže:
Když jsem přijala funkci vedoucí PO, neměla jsem žádné postranní úmysly. Nechtěla jsem dělat kariéru, nechtěla jsem žádné výhody, ani jsem si nepotřebovala posílit sebevědomí, že mám FUNKCI. Jen a pouze jsem chtěla být něco platná v politické straně, kterou považuji za nejlepší ze všech, které na české scéně existují. A přes veškeré svoje negativní zkušenosti si to myslím pořád. Mylně jsem se domnívala, že když přijmu funkci, která je dobrovolná, mohu mít určité výhody oproti funkci placené. Totiž že si to mohu dělat po svém, ve volném čase a v tempu, které mi bude vyhovovat. Že budu mít podporu členské základny a nebudu se muset zatěžovat přílišnou byrokracií. Spletla jsem se téměř ve všem. Nejhorší ovšem bylo, že ve svých požehnaných letech jsem se poprvé v životě setkala se sprostými a urážlivými útoky a nesmyslným, až psychopatickým pronásledováním. Jsem mírný a slušný člověk, přesto dokážu bojovat s nepřáteli. Mám však velký problém bojovat s vlastními spolustraníky, tedy s lidmi, kteří by měli být mými přáteli. Setkala jsem se s poměrně rozšířeným názorem, že takové útoky lidi otužují a připravují na podmínky, jaké panují ve světě vrcholné politiky. Možná, že je to pravda. Já však nemám ambice do tohoto světa proniknout a rozhodně se nechci stát otrlou. Nemám ve svých letech zapotřebí nechat si sprostě nadávat od chudáčků, kteří si léčí svá pošramocená ega a kteří si ve mně zřejmě našli nějaký zástupný cíl své pomsty světu, nebo bůhví komu.
Přesto bych asi funkci vykonávala dál, kdyby jako můj zástupce zůstal Tobias. Spolupráce s ním je sice mírně problematická, ale své práci rozumí, dělá ji špičkově a nakonec jsme se vždycky dokázali domluvit ku prospěchu věci. Sebekriticky přiznávám, že v PO odvedl daleko větší kus práce než já, ale sklidil za to také většinou jen posměch a sprostoty od lidí, kteří pro Piráty neudělali ani polovinu toho, co on.
Takže dotáhnu do konce akce, které jsem naplánovala a s radostí předám svoji funkci otrlejšímu člověku, který ji jistě bude zastávat lépe než já. Děkuji všem, kteří mi projevili svoji podporu a důvěru a zároveň se jim tímto omlouvám, že jsem je zklamala a nevydržela. Na Piráty jsem nezanevřela, dál pro ně budu ráda pracovat, ale opravdu jen na místě, kde na mě nebude vidět, a které nebude nikomu stát za to, aby mi kvůli tomu dával hanlivé a vulgární přezdívky.

Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Softwarový analytik
Dal poděkování: 6479 poděkování
Dostal poděkování: 5354 poděkování

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 10 čer 2015, 13:59

Baro, takze pokud se najde clovek, co bude odbor manazovat a odstini te od utoku z venci, tak jsi ochotna se na praci v PO dal podilet? Ptam se ciste kvuli budoucimu vedoucimu, aby o tom vedel. Pochopitelne nepredpokladam spolupraci s temi lidmi, kteri te sami kritizovali, ackoliv prave takova je mnohdy tou nejplodnejsi spolupraci. Jde mi o obecny pripad a tvuj postoj k PO.

Na tomhle miste dodavam, ze jsem vzdycky jako nejtezsi cast vykonu funkce vedouciho odboru spatroval to, ze je na veskere rozhodovani sam a posmech/zodpovednost pak take nese sam. V predsednictvu je super, ze kdyz ja budu v depresi, ze se okoli nelibi, co delam, tak me porad zbytek toho organu dokaze svoji aktivitou zase nakopnout. Premyslim, jestli neexistuje nejaky volebni system vyuzivajici plovouci pocet volenych predstavitelu (ze by proti sobe napriklad kandidoval jednotlivec, dva pary a jedna trojice lidi. Vsechni oddelene by prohlasovali, ze k plneni tech povinnosti potrebuji byt sami/prave oni dva/prave oni tri. CF by zvolilo jednu z moznosti a pravomoce by se v te vznikle skupine rozdelily podle poctu lidi obdobne kolektivnim organum, ktere uz mame.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvek:
Dominika.Michailidu
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy

Barbora.Hruzova
Zástupce vedoucího odboru
Profese: knihovnice, spisovatelka
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 619 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbora.Hruzova » 10 čer 2015, 22:18

Tomas.Vymazal píše:Baro, takze pokud se najde clovek, co bude odbor manazovat a odstini te od utoku z venci, tak jsi ochotna se na praci v PO dal podilet? Ptam se ciste kvuli budoucimu vedoucimu, aby o tom vedel. Pochopitelne nepredpokladam spolupraci s temi lidmi, kteri te sami kritizovali, ackoliv prave takova je mnohdy tou nejplodnejsi spolupraci. Jde mi o obecny pripad a tvuj postoj k PO.

Na tomhle miste dodavam, ze jsem vzdycky jako nejtezsi cast vykonu funkce vedouciho odboru spatroval to, ze je na veskere rozhodovani sam a posmech/zodpovednost pak take nese sam. V predsednictvu je super, ze kdyz ja budu v depresi, ze se okoli nelibi, co delam, tak me porad zbytek toho organu dokaze svoji aktivitou zase nakopnout. Premyslim, jestli neexistuje nejaky volebni system vyuzivajici plovouci pocet volenych predstavitelu (ze by proti sobe napriklad kandidoval jednotlivec, dva pary a jedna trojice lidi. Vsechni oddelene by prohlasovali, ze k plneni tech povinnosti potrebuji byt sami/prave oni dva/prave oni tri. CF by zvolilo jednu z moznosti a pravomoce by se v te vznikle skupine rozdelily podle poctu lidi obdobne kolektivnim organum, ktere uz mame.
Jak jsem už psala výše, ano, chci dál pracovat. Jen mě přešla chuť na jakékoliv funkce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Hruzova za příspěvky (celkem 2):
Martin.Shanil, Libor.Spacek

Vojtech.Pikal
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 27505 poděkování
Dostal poděkování: 20720 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 10 čer 2015, 23:12

Báro, pokud již nejsi, zkontaktujte se nějak s Mikulášem Farjenčíkem, co je teoreticky v pořadí na funkci - kvůli předání a seznámení se situací. (aby měl podklady jestli to chce vzít, či nikoliv)
Díky
člen RV, AO, PO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Zamčeno

Zpět na „Podatelna personálního odboru“