žádost o ukončení členství ve straně

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti personálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Karel Bilek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student
Dal poděkování: 420 poděkování
Dostal poděkování: 495 poděkování

žádost o ukončení členství ve straně

Příspěvek od Karel Bilek » 25 kvě 2013, 07:44

žádám o ukončení členství ve straně. nevím, jestli v dobré části tohohle nepřehledného fóra, ale snad jo.

Tak. A k tomu krátký komentář, protože proč ne.

Říkal jsem si, že strana jde do háje a jsou dvě možnosti: buďto zvýšit svojí aktivitu než to nic, co jsem dělal doteď, nebo naopak opustit loď. A usoudil jsem, že to spíš nemá cenu a jsou užitečnější místa, kam mířit svojí energii.

Takhle. Je mi sympatická myšlenka svobody informací. A nechci, aby mě potajmu někdo sledoval OFFTOPIC(jako vás např. teď sleduje google na tomto fóru.... víte, že je tu asi někým z TO nainstalovaný google analytics, co posílá informace o vašich kliknutích do usa do googlu? tak teď už víte. kdo z vás blokuje google analytics ať zvedne ruku.)

Ale pro to je užitečnější něco skutečně dělat, než se plácat v těhhle sračkách. Nemám náladu se hádat s Brožem o jeho bolístkách. Nemám náladu pomáhat lidem jako je Michal Wagner dostat se k moci. Nemám náladu koukat na pokusy o mezinárodní spolupráci typu PPI a PPEU co se jim snaží tajně šéfovat nějaký Gregorij co má bůhvíjaké cíle, a co jsou nefunkční zmetky tak jako tak. Nemám náladu číst debilní konspirační teorii číslo 152. Nemám náladu podporovat superdebilní nápady typu základního příjmu. Nemám náladu číst komentáře všech ke všemu, čemu vůbec nerozumí, ale musí rozdávat rozumy.

Chtěl jsem pomoct v technickém odboru, protože tomu rozumim. Technický odbor je Vašek Málek, co asi nikdy nic nedodělá, a krtek, co mám pocit blokuje úplně cokoliv a tak jsme po technické stránce zamrzlí, zatímco šťourá do kernelu v redhatu.

A víte co. Šťourání do kernelu v redhatu je pro celou pirátskou myšlenku asi mnohem důležitější, než Hlasování o přerušení jednání o změně pořadí v pořadu dovolby KKK CF 40/2013.

Kašlu na to (stejně jsem pro stranu nikdy moc nedělal). Mnohem víc než politikařením člověk pomůže myšlence pirátství tím, že bude vyvíjet a zlepšovat svobodný software a propagovat ho. A tím, když nechá torrenty seedovat do ratia aspoň 5.0, sakra.

Jan.Korbel
Krajské předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 899 poděkování
Dostal poděkování: 928 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o ukončení členství ve straně

Příspěvek od Jan.Korbel » 25 kvě 2013, 10:00

Zvedam ruku a dekuju za neobvykly vyron rozumu v teto kopici hnoje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvek:
marshmallow
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů

Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Dal poděkování: 13123 poděkování
Dostal poděkování: 7189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Profant » 25 kvě 2013, 11:25

Karel má pravdu v tom, že inteligentní a schopný člověk může pomoc mnohými způsoby. Nicméně myslím si, že Pirátská strana bude ještě potřeba. Což je smutný fakt.

Rád byh také zmínil, že Karel byl velmi aktivní a zodpovědný člen, který pomáhal s kampaněmi, psal software (přehrávač Musica Libre), účastnil se konstruktivních debat, byl jeden ze 3 lidí, kteří přivedi světu projekt Cryptoparty (cz). Také není žádný pokrytec a věci o kterých mluví dělá/používá - hlásá svobodný sftware a vyvíjího etc. A mnoho dalšího. Z pohledu předsedy KS, kdyby každý člen byl jako on, tak jsme za vodou.

Karle, moc děkuji za odvedenou práci.

PS: Zcela vědomně blokuji Google na nejen na pirati.cz ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 9):
MrdBrd, Pavel.Moravec, Ivan.Bartos, Jan.Kochert, Homo Pyratus, Michaela.Vodova, Petr.Kopac, Vit.Konecny, Ondrej.dj-bobr.Ulehla
profant.eu, poslanec

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 25 kvě 2013, 12:53

Ztráta Karla mě mrzí mnohem víc, než by mě mrzel odchod jistých "nepostradatelných" jedinců. Snad na nás Karel úplně nezanevře a bude nás aspoň sledovat a upozorňovat nás na důležité věci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 3):
Mikulas.Ferjencik, Homo Pyratus, Petr.Kopac
Author Sensei Tyrant Pervert

Martin.Smida
Republikový výbor
Profese: Kompostář
Dal poděkování: 2354 poděkování
Dostal poděkování: 4057 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Smida » 25 kvě 2013, 13:13

Místo toho, aby nás přibývalo, tak nás ubývá... :-(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvek:
Homo Pyratus
Zastupitel v Majetíně (od října 2014). Člen Republikového výboru (za CF od 2017)
Dříve Upgrade team, Volební výbor, místopředseda strany či předsednictvo KS OLK.
Člen mediálního odboru, social media týmu, člen venkovského místního sdružení Pirátská Tvrz.
Otec, manžel, režisér, herec, basák, zpěvák, textař, DJ, hráč pokeru, tenisu a nohejbalu... prostě nabito :-D

Patrik Dolezal
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: pirát
Dal poděkování: 2427 poděkování
Dostal poděkování: 1160 poděkování

Příspěvek od Patrik Dolezal » 25 kvě 2013, 16:45

Martin Smida píše:Místo toho, aby nás přibývalo, tak nás ubývá... :-(
Jako vždycky v nevolebním roce.

K věci:
Karle je to škoda a v PO jsme poctěni že nám to oznamuješ, možná tě ještě zkusíme přemluvit a když ne, tak někdy v budoucnu doufám budeme zase spolupracovat na společné věci, k tomu být člen nepotřebuješ, ale oznámit bys to měl AO.

Zamknu téma, bo se myslím vyčerpalo (možná by se mělo přesunout do podatelny AO, jenže to já nemůžu).
Když mě Karle napíšeš, že chceš něco dodat, tak ho zase odemčem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik Dolezal za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Karel Bilek

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6874 poděkování
Dostal poděkování: 3401 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 26 kvě 2013, 01:36

Dovoluji si narušit zamčení tohoto vlákna, protože považuji za potřebné komentovat předmět a průběh tohoto vlákna.

Pokud 25letý student považuje Pirátské hnutí pouze za zajímavou myšlenku, je možno toto považovat za úzce specializační slepotu. Svobodný software je přece pouze jednou sice významnou, ale v žádném případě nejzasadnější podstatou Pirátského hnutí. Následné opakované "Nemám náladu" pouze upřesňuje mladickou plochost uvažování K.Bílka. Jeho snahy spolupracovat s TO, měl s ním řešit především předseda KS Pha, což se viditelně nestalo. Kolega předseda KS Pha navíc s povýšenou bohorovností zamává pracovitému kolegovi na rozloučenou, místo aby hledal způpsoby, jak ho udržet při tom co umí a může dělat nejen pro Pirátské hnutí a efektivněji než samostatně vykonat. Nejzasadnější podstatou Pirátsví je přece především svobodné otevřené a společně progresivistické sdílení informací. Na nás Pirátech je především zásadní otázka politickými prostředky podporovat a kultivovat toto spolupracování a sdílení ke vzájemnému prospěchu. Proto mě opravdu velice mrzí, že se tolik kolegů vyjádřilo svým laikem k úvodnímu naivistickému rádoby rozloučení, ale v podstatě jen jiné formě tolikrát už tady předvedené rezignace. To opravdu ti kteří připojili svůj laik netuší o co nám jde, nebo se nechají odehnat kdykoliv na ně nějaký hulvát křikne pár svých ubohostí? Kdo potom bude hájit jejich zájmy, když oni jsou připraveni především kdykoliv rezignovat? Jak si to tito kolegové představují, že zločinci podvodníci šejdíři a lotři utečou od a z politiky a sami se odberou do kriminálů snad po tom kdy uvidí vlajku se skříženými hnáty? Pokud je naivní 25letý IT odborník, znající ze života jen svoji profesi a rozhodující se především podle toho "na co má/nemá náladu" budiž, ale pokud tak uvažují i lidé zkušení, je to hloupé a až trestuhodně nebezpečné.
Proto jsem přesvědčen, že je třeba mnohem vážněji uvažovat o naší činnosti. Nejde přece o výběr pár dnů nejpohodlnější dovolené, ale o naše životy a budoucnost na mnoho příštích let. Často se jedná až o přehazování výhybek vývoje budoucnosti lidí v ČR a v EU(jak ukázala například znovuoživení ACTA).
Proto je nanejvýš žádoucí, než budeme žádat o důvěru naše spoluobčany, udělat si především jasno v našich vlastních prioritách.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvky (celkem 3):
Karel Bilek, Ivan Sirko, Petr.Vileta

Patrik Dolezal
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: pirát
Dal poděkování: 2427 poděkování
Dostal poděkování: 1160 poděkování

Příspěvek od Patrik Dolezal » 26 kvě 2013, 09:35

Odemčeno protože Karel požádal.

EDIT: zamčel jsem protože je to podatelna, myslím že myšlenky přínosné v diskuzi by se měli řešit jinde - čistě pro přehlednost podatelny, jiný důvod není, měls Petře nejspíš založit nové vlákno s odkazem na co reaguješ.
Teď to tady nechám běžet - zase o nic moc nejde (tím nemyslím téma ;) ).

EDIT2: hmmm tak jsem Petrův příspěvek dočetl - až teď, njn rychleji píšu než myslím :mrgreen: (neovlivňuje mě forum? :) ). Petr má pravdu, že c ideálním případě by se člověk který má pocit nebo prob. nebo prostě něco, jako Karel měl obrátit na PO a my bychom se to měli pokusit vyřešit, předtím než vystoupí ze strany - tzn. že Petrův Příspěvek je k věci a do vlákna vlastně patří a Petr jako člen PO možná zareagoval a odemčel vlákno správně(?).
OFFTOPICUFF doufám že nebudu editovat po3, příště zase zkusím nejdřív přemýšlet i po ránu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik Dolezal za příspěvek:
Ivan Sirko

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9130 poděkování
Dostal poděkování: 9141 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 26 kvě 2013, 09:46

V momentě, kdy už se smuteční hosté rozcházeli, vletěl do obřadní síně fanatik s blíže neurčeným živočichem na rameni a narušil tak již zdárně dokončený obřad.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 3):
Homo Pyratus, Jan.Kochert, Jiri.Kaderavek

Jan.Korbel
Krajské předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 899 poděkování
Dostal poděkování: 928 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Korbel » 26 kvě 2013, 11:05

Chtel bych reagovat na Petra Bajgara.

a) Napadat neci nazor s tim, ze jde o nazor (zrejme podradneho) 25 leteho studenta je... piratske? To bych spis cekal od 70 leteho clena komunisticke strany.
b) Z toho co psal Karel Bilek mi neprislo, ze by piratstvi nebo blaho lidstva zjednodusoval na svobodny software. Precti si co pise jeste jednou nez zacnes sam zjednodusovat.

P.S. Mne osobne ani tak nevadi nekonstruktivni a destrukcni hulvatstvi/svinarny/... nekterych jedincu jako spis to, ze se jich velka mnozina "piratu" zastava jen proto, ze sympaticky bojuji proti vsem autoritam. Dobrovolne ve svem volnem case spolupracovat s lidmi, kteri vam nadavaji do ***** uz chce silnou uchylku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 4):
Martin.Smida, Ondrej.Profant, Ivan.Bartos, Tomas.Hesek
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů

Zamčeno

Zpět na „Podatelna personálního odboru“