Změna pravidel internetového fóra - podpis

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti personálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Josef Mareyi
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: CAT strojové překlady
Dal poděkování: 214 poděkování
Dostal poděkování: 137 poděkování

Změna pravidel internetového fóra - podpis

Příspěvek od Josef Mareyi » 08 úno 2013, 15:58

přeji dobré dny všem v personálním odboru,
je pravděpodobné, že svou žádost nepředkládám správně do rukou povolaných, týká se však nastavení profilu persony a proto oslovuji vás

myslím si, že je čas polevit v restrikcích nastavení uživatele fóra v oblasti podpisu a avatara:
Podpis
Podpis nesmí obsahovat obrázky a zvlášť výrazné řezy a velikosti písma. Obrázky, které mají textový základ a svojí velikostí nepřesahují velikost písma nebo odesílacího tlačítka jsou dovoleny. Pokud je to možné, podpis zabírá jen jeden řádek.
Jako avatar se nesmí použít jiný obrázek než fotografie člena, kterou lze prezentovat i na veřejnosti, aniž by dělala straně ostudu; nepřípustné fotografie budou smazány. Avatar se nemusí používat.

Zdroj

Přijat do strany jsem byl s nickem Joma.Mareji a avatarem neandrtálce, který plně vystihuje mé smýšlení a postoje.
Bylo mi vysvětleno, že musím na foru vystupovat pod svým plným jménem, což ač jsem nesl nelibě, jsem přijal.
V online vystupuji zásadně jako joma.mareji a pouze s piráty pod občanským jménem.
Poté co byl celý obsah fóra zveřejněn a prohledáván Google search nesu nelibě znovu, že musím mít avatara svou fotografii nebo nic.

Chci zároveň upozornit na stav, že ostuda strany je velice polemické hodnocení OFFTOPIC(za mnohem větší ostudu považuji opakované hlasování stále se stejným výsledkem a jsem zvědav jak se to zaonačí nyní) a pokud se já nestydím vystupovat jakkoliv, straně to může být jedno. Některým orgánům strany však nikoliv a až nyní po více než půl roce přispívání na fóru mi byl avatar neandrtálce odstraněn jako nepřípustný, porušující pravidlo z citace výše.

Část podpisu je mi ukradená a Pokud je to možné, podpis zabírá jen jeden řádek nedodržuje velká část pirátů, kdo podpis využívá.
Avar je pro mě optickou identifikací a vyjadřující mě, straně do toho co přesněji?

Toto omezení navrhuji z pravidel odstranit a nahradit maximálně stejně polemickým Nesmí být proti morálním návykům běžným ve společnosti. Když si někdo dá do svého profilu fotku jak kouří brko nebo když se někdo bude chtít pochlubit chobotem po kolena a obé dokáže ustát mezi lidmi, je to především jeho věc. Pocity strany jsou dány jejími členy, nikoliv orgány. OFFTOPICPokud někdo touží po mé fotografii ať mne kontaktuje SZ, rád mu ji poskytnu, ale na internetovém fóru jde o zbytnělou byrokracii.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef Mareyi za příspěvky (celkem 4):
Josef.Ulehla, Ondrej.Kotas, Martin.Shanil, Vojtech.Pikal
Umělé podmínky pěstování, laboratorní dovednosti, zdroje semen a distribuce semenáčků...
Především jedlé dřeviny mírného pásma a energeticky výhodné dřeviny.
Návrhy systémů FVE pro úspory domácností. NEPLAŤ! Když pracuje Slunce

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3134 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Re: Změna pravidel internetového fóra - podpis

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 09 úno 2013, 02:21

Ahoj,
vloz svuj prispevek do podatelny AO, ti maji na starosti tyto pravidla: podatelna-administrativniho-odboru-f227/.

Jinak co se tyce me, tak me tvoje fotka absolutne nevadi, myslim, ze je v mezich. Ale zase na druhou stranu, nejake oplzlosti, nebo nechutnosti by me vadili. Nejde o me, ale jde o to, ze strana se prezentuje i svymi jendotlivymi cleny. Chodi sem novinari, a cim dal vic bude i nahodna verejnost. A pak by mohlo vznikat negativni mineni o Piratech. Asi to je ten duvod.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvek:
Josef Mareyi
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Zamčeno

Zpět na „Podatelna personálního odboru“