Rudolf Daniel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Zlinsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
rudolf.daniel
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: velkoobchodník
Dostal poděkování: 2 poděkování

Rudolf Daniel

Příspěvek od rudolf.daniel » 10 čer 2019, 14:23

Rád bych vás tímto požádal o přijetí mezi členy. Pirátskou stranu volím již delší dobu, poprvé jsem se s ní setkal ve Švédsku na happeningu ve měste Sko:vde nekdy v roce 2011 a od té doby inklinuji.

Pocházím ze Zlína, vysokou školu (ČVUT- Fakulta stavební) jsem však absolvoval v Praze. Tématem mé DP bylo Zvyšování produktivitiy stavební firmy= consulting výroby. Již v roce 2005 jsem byl aktivním účastníkem tajných sdílecích programů DC++ na koleji Strahov, jedním z prních míst, kde Vám byla síťová karta 100Mbit/s limitem (optická síť první v ČR )a člověk přičichl k možnosti stáhnout film za pár sekund, což byl můj první pirátský počin. V sousedním pokoji na strahovské koleji bydlel Ing. arch. Vojtěch Franta- první pirátský starosta Mariánských Lázní- nyní je krajským zastupitelem a určitě máte na intranetu na něj kontakt pro ověření.

V současné době vedu online i offline aktivity značky 2117 of Sweden. Firmu jsem před 9 lety založil a nyní máme eshop v ČR,SR,Polsku+ síť kamenných prodejen (Praha,Brno,Ostrava,Zlín) a dodáváme zboží např. Sportisimu, Mall.cz , Bezvasport.cz a 140 malým obchodníkům. Díky tomu mám zkušenosti s marketingem- sponzorujeme např. slovenskou lyžařskou reprezentaci, tvoříme vlastní videokanál (to mě baví nejvíc) a vedením IT projektů v Trellu.

Zároveň díky dobré organizační struktuře disponuji dostatkem volného času , o čemž se můžete přesvědčit na mém osobním webu www.rudolfdaniel.cz (baví mě cestování a fotografování)

Na festivalu v rumunském Banátu jsem se zájmem poslouchal přednášku pana Farského (STAN), který popisoval, jak založil a vypiplal svou kandátku v rodných Semilech. Rád bych se podílel na tvorbě komunálního programu, protože cítím, že na komunální úrovni se dá nejvíc ovlivnit a práce je nejvíc vidět.
Tito uživatelé poděkovali autorovi rudolf.daniel za příspěvky (celkem 2):
Irena.Drofova, Michal.Stepanik

Yveta.Martinkova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka
Dal poděkování: 302 poděkování
Dostal poděkování: 451 poděkování

Re: Rudolf Daniel

Příspěvek od Yveta.Martinkova » 12 čer 2019, 19:57

Ahoj Rudolfe,
díky moc za tvé představení.
Netuším, jak moc je tvůj denní program nabitý, ale zkusím tě pozvat na zítřejší (13.6.2019) setkání zlínských Pirátů.
Máme sraz v 17:01 v restauraci Myslivna (většinou salonek). Budeme velice rádi, až tě poznáme osobně.

Pokud bys nemohl nic se neděje, stačí mi napsat na mail, či zavolat a já se budu snažit tě spojit s místním sdružením Zlín, ale hlavně se pokusím odpovědět ti na všechny dotazy, které by tě mohly zajímat.
Další příležitost k setkání by byla na Krajské schůzi, která se koná 21.6. v Uherském Hradišti - odkaz ZDE
Zde můj FB profil - každý preferuje jiný typ komunikace :D
Ostatní kontakty na mne jsou zde v podpisu, tak snad jsem na něco nezapomněla :)

Měj se krásně!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvek:
Michal.Stepanik
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
_______________________________________________________________________________________________
:arrow: Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal.
Antoine de Saint-Exupéry

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“