Jiří Vyoral

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiri.Vyoral
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 13 lis 2017, 09:02
Profese: Výpočtář - CAE Engineer
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Jiří Vyoral

Příspěvek od Jiri.Vyoral »

Dobrý den/Ahoj/Vitajte :)

Jmenuju se Jiří Vyoral, je mi 27 let a pocházím z obce Zlámanec.
Živím se jako výpočtář – připravuju a stavím modely pro numerické výpočty a simulace metodou konečných prvků, mám taktéž zkušenosti se zahraničním obchodem, kde jsem pracoval i jako obchodní manažer, nebo nákupčí se zeměmi jako Spojené království, Rusko, Izrael a Čína.
Aktivně mluvím anglicky a rusky.

Mezi moje zájmy patří především hudba (hraní na bicí a piano, dříve jsem hrával na akordeon :) ), folkór, přírodní a společenské vědy a občas kutilství 8-) . Většinou své zájmy kombinuju.
V rámci svých zájmů a volnočasových aktivit se podílím na kulturním a společenském životě v naší obci.

Aktivity Pirátské strany sleduji od jejího založení. Kromě voleb do EP v roce 2009 jsem od vašeho založení vždy volil Piráty. Letos při volbách do PS jsem se i nepatrnou výpomocí rozhodl zapojit do kampaně a chtěl bych pokračovat dál v rozvíjení spolupráce.
Ke vstupu do strany mě přesvědčilo povolební chování a vystupování pirátských poslanců, kteří si navzdory enormnímu tlaku ze strany médií zachovávají svou integritu a konzistenci.

Proč chci k zrovna k Pirátům? Oba moji dědečkové a někteří pradědečkové se podíleli na veřejném životě v jejich obcích a velkou měrou se zasloužili o rozvoj sportu, kultury a občanské vybavenosti v jejich rodištích a já bych chtěl pokračovat v jejich šlépějích a pod pirátskou vlajkou :) .

Mým cílem je angažovat se v komunálu a pomoci obci a zastupitelstvu s:
- digitalizací (vyřešit dostupnost a tlačit na kvalitu internetového připojení, odstranit monopol jednoho providera, vybudování obecního digitálního archivu při stránkách, pořádáním kurzů počítačové a informační gramotnosti)
- transparentním hospodařením (hlavně s dřevem a neprůhledné, předražené bezúčelné stavební zakázky)
- vymanit obec ze značných dluhů nakumulovaných převážně v roce 2008
- redukce výdajů na místní správu
- posílit zásobování občanů pitnou vodou a zamezit tak dalšímu „vodnímu blackoutu“ v obdobích sucha

Od Pirátů bych se rád především učil a získal zkušenosti a know-how především s prvními body, a chtěl bych se též naučit „ve věcech chodit“ nějakým konstruktivním, nekřiklounským a asertivním způsobem :) .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Vyoral za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Marek.Houser, Yveta.Martinkova
Festina lente.
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: Jiří Vyoral

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Ahoj Jirko, již jsme ve spojení a doufám, že se ti v MS Uherské Hradiště bude líbit a brzy se poznáte :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvek:
Dusan.Jurcik
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“