Hana Ančincová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 560
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Hana Ančincová

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Ahoj Piráti!
Mé jméno je Hana Ančincová, je mi 28 let a bydlím v Hulíně. Jsem maminkou 2 dětí – momentálně na mateřské dovolené, před mateřskou jsem pracovala jako finanční kontrolorka a účetní. Ačkoliv jsem na mateřské, tak nesedím v koutě a z pracovního hlediska se věnuji podnikání (maloobchod, šití doplňků) a administrativě ve spolku Jiná kultura Hulín. Vystudovala jsem ekonomku na Masarykově univerzitě (Bc.), při mateřské si teďka dodělávám nástavbu na Fakultě aplikované informatiky na Baťovce. Mám ráda hudbu, přírodu, zajímám se o rodičovská témata (klasická i ty alternativnější) a přírodu. Momentálně se snažíme s pár lidmi v Hulíně vytvořit spolek na osvětu v eko oblasti. I když mám široký záběr činností, co rozdělám, to taky dokončím. 

Na Pirátech oceňuji zejména ochotu k diskuzi! Piráty sleduji posledních asi 5-6 let a konečně ve mně uzrálo rozhodnutí stát se členem. Ráda bych, aby mé děti vyrůstaly v zemi s morálními hodnotami. Možná tato věta zní jako klišé, ale i politika se dá dělat čistě. Chci přiložit ruku k dílu, z Pirátů cítím velké odhodlání. Jaké své plus bych uvedla, že jsem „držák“  Když něčemu věřím, dělám to naplno a neuhnu. Pevně doufám, že budu právoplatnou a nápomocnou členkou. Díky za přečtení, zdraví Hanka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvky (celkem 7):
Petr.Tkadlec, pirat, Martina.Urbankova, Yveta.Martinkova, Radek.Strouhal, DavidSmigura, Dalibor.Zahora
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hana Ančincová

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Se tam kolem toho Kroměříže nějak moc množíte. :D (Myslíme přírůstky k Pirátům) Jen tak dál.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
DavidSmigura, V__
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“