představení

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Pavel.Kucera
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 10 lis 2014, 21:46
Profese: servisní technik,montážní technik
Dostal poděkování: 16 poděkování

představení

Příspěvek od Pavel.Kucera »

Dobrý den ve spolek piráti i pitátky.

Dle předchozích pirátských instrukcí,avizuji zde stručné představení mé osoby:Jmenuji se Pavel Kučera a jsem 33letý servisní technik v oblasti zemědělství.Žiji se svou přítelkyní a 9měsíční dcerkou v Kroměříži.Již asi pět let jsem voličem a sympatizantem Pirátské strany a rád bych podal pomocnou ruku ne jen vhozením hlasovacího lístku do volební urny,ale i jako člen téhle,podle mě jediné volitelné politické strany v naší české zemi.Jsem veskrze pozitivní člověk se zálibou v ne jen street artovém umění,ale i muzice,sportu a nespočet různých menších asktivit.Mám rád přírodu mám rád města..miluji cestování a poznávání všeho nového,ale co vím uplně na tuty je to,že nemám rád politickou scénu české republiky tak jak se nám ukazuje dnes.Fandím pirátům v jejich volebním programu a zároveň bych chtěl popřát mnoho dalších ůspěchů v rozkrývání korupčních kauz.Díky za přijetí do strany a prohlašuji,že se budu snažit být maximálně nápomocen v dalších úspěších téhle simpatické politické strany.

s pozdravem Pavel Kučera ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Yveta.Martinkova, Vratislav.Krejcir, Petr.Tkadlec, Radek.Strouhal
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 707
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 980 poděkování
Dostal poděkování: 950 poděkování

Re: představení

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Ahojte, Pavla znám osobně přes 20let, byl s námi teď na schůzce v km, a kdysi i na schůzi ve Vsetíně. Určitě nám bude přínosem, nejen v kraji, ale poté i v km :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vratislav.Krejcir za příspěvek:
Petr.Tkadlec
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“