Andrea Marečková - zájemce o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Andrea.Mareckova
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 17
Registrován: 07 srp 2017, 20:31
Profese: key account manager
Bydliště: V Uličce 155, Chvalčov, 768 72
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Andrea Marečková - zájemce o členství

Příspěvek od Andrea.Mareckova »

Zdravím Vás, jmenuji se Andrea Marečková. Žiji s rodinou a dvěma psy na Chvalčově a pracuji na obchodním oddělení v Bystřici pod Hostýnem ve společnosti zabývající se výrobou technologií na zpracování sypkých hmot. Jsem členkou Okrašlovacího a zábavního spolku Bystřice pod Hostýnem, kde se snažím dobrovolnickou činností přispět k pozvednutí kulturní úrovně v našem městečku. Cvičím karate, ráda chodím do přírody, mám ráda muziku a četbu knih. Mým snem je na stará kolena cestovat, možná v rámci dobrovolnických misí. Do nynější doby jsem nenašla žádnou politickou stranu se kterou bych sympatizovala. Až nyní - Piráty. Určitě bych se ráda postupně zapojila do dění, vč. osobní účasti tam kde bude potřeba (nejlépe pokud bude možná účast s mými dvěma menšími dětmi). Všechny zdravím, hurá na palubu :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Mareckova za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Yveta.Martinkova, Radek.Strouhal
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4370 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Andrea Marečková - zájemce o členství

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Andrisa píše:Zdravím Vás, jmenuji se Andrea Marečková. Žiji s rodinou a dvěma psy na Chvalčově a pracuji na obchodním oddělení v Bystřici pod Hostýnem ve společnosti zabývající se výrobou technologií na zpracování sypkých hmot. Jsem členkou Okrašlovacího a zábavního spolku Bystřice pod Hostýnem, kde se snažím dobrovolnickou činností přispět k pozvednutí kulturní úrovně v našem městečku. Cvičím karate, ráda chodím do přírody, mám ráda muziku a četbu knih. Mým snem je na stará kolena cestovat, možná v rámci dobrovolnických misí. Do nynější doby jsem nenašla žádnou politickou stranu se kterou bych sympatizovala. Až nyní - Piráty. Určitě bych se ráda postupně zapojila do dění, vč. osobní účasti tam kde bude potřeba (nejlépe pokud bude možná účast s mými dvěma menšími dětmi). Všechny zdravím, hurá na palubu :-)
Super, taky rád jako stavař nejraději okrašluji okolí a ty další atributy příroda, karate jsou taky pecka. :-) Jsem velmi rád, že naše řady rozšiřují takto aktivní lidé.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Andrea.Mareckova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Andrea.Mareckova
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 17
Registrován: 07 srp 2017, 20:31
Profese: key account manager
Bydliště: V Uličce 155, Chvalčov, 768 72
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Andrea Marečková - zájemce o členství

Příspěvek od Andrea.Mareckova »

Děkuji za reakci. Snad mi vyjde se zúčastnit v sobotu PirateConu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Mareckova za příspěvky (celkem 2):
Radek.Strouhal, Petr.Tkadlec
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“