Martin Valášek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Valasek
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 148
Registrován: 28 črc 2017, 08:35
Profese: hudební dramaturg v kulturní agentuře
Bydliště: Valašská Bystřice
Dal poděkování: 640 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Martin Valášek

Příspěvek od Martin.Valasek »

Mám 51 let jsem pracovník v kultuře, dělám hudební dramaturgii. Žiji ve Valašské Bystřici, vesnici u Rožnova pod Radhoštěm. Se ženou máme dva syny, 7 a 12 let.
Dříve jsem byl příznivcem Strany Zelených (za Lišky), Piráti mi byli sympatičtí, ale nevěnoval jsem jim až tolik pozornosti, což se v poslední době změnilo. S programem Pirátů se víceméně ztotožňuji a jsou mojí nadějí pro politiku. Prostě je třeba čeřit vodu, jak s oblibou říkáte. Politickou orientaci na levo - pravo moc neuznávám, považuji se za liberálního anarchistu, jestli to někdo předefinuje na levý střed, tak asi jo. Tomu, že změny v politice jsou možné, věřím, jinak bych se o členství neucházel.
V činnosti bych se zapojil určitě s propagací, dovednosti nějaké mám (copywriting, grafika, kritické myšlení - analýza, zkušenosti s organizováním eventů), spíše mě limituje čas, ale snad mě práce pro vás bude naplňovat tak, že si ten čas udělám. Moje zájmy - hudba, quality TV, film a teda ta politika, ve smyslu zájmu o společenské dění na lokální i globální úrovni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Valasek za příspěvky (celkem 4):
Radek.Strouhal, Yveta.Martinkova, Josef.Hrubos, Dalibor.Zahora
602 676 988
https://www.facebook.com/martin.malarie
lidstvo to posralo, ale ještě není pozdě na změnu
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Valášek

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Martin_Valasek píše:Mám 51 let jsem pracovník v kultuře, dělám hudební dramaturgii. Žiji ve Valašské Bystřici, vesnici u Rožnova pod Radhoštěm. Se ženou máme dva syny, 7 a 12 let.
Dříve jsem byl příznivcem Strany Zelených (za Lišky), Piráti mi byli sympatičtí, ale nevěnoval jsem jim až tolik pozornosti, což se v poslední době změnilo. S programem Pirátů se víceméně ztotožňuji a jsou mojí nadějí pro politiku. Prostě je třeba čeřit vodu, jak s oblibou říkáte. Politickou orientaci na levo - pravo moc neuznávám, považuji se za liberálního anarchistu, jestli to někdo předefinuje na levý střed, tak asi jo. Tomu, že změny v politice jsou možné, věřím, jinak bych se o členství neucházel.
V činnosti bych se zapojil určitě s propagací, dovednosti nějaké mám (copywriting, grafika, kritické myšlení - analýza, zkušenosti s organizováním eventů), spíše mě limituje čas, ale snad mě práce pro vás bude naplňovat tak, že si ten čas udělám. Moje zájmy - hudba, quality TV, film a teda ta politika, ve smyslu zájmu o společenské dění na lokální i globální úrovni.
Ahoj, určitě budeme rádi, když se k nám přidáš. Jen bych potřeboval vědět jestli budeš chtít spadat spíš pod Vsetín nebo ValMez. Ve čtvrtek 3.8. v 17:30 máme schůzi ve Vsetíně v Besedě, kde by jsme Tě mohli i přijmout. :) Aktuálně probíhá dovolba lidí na umístění v kandidátce v parlamentních volbách a jestli budeš mít zájem, tak potřebujeme nějaké náhradníky (je hodně velká šance, že se i oni nakonec na kandidátku dostanou).
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Martin.Valasek
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 148
Registrován: 28 črc 2017, 08:35
Profese: hudební dramaturg v kulturní agentuře
Bydliště: Valašská Bystřice
Dal poděkování: 640 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Valášek

Příspěvek od Martin.Valasek »

Díky. Vyhovuje mi Vsetín, ale bohužel 3. 8. budu na dovolené v Jeseníkách, takže se stavit nemůžu. Ať se daří.
602 676 988
https://www.facebook.com/martin.malarie
lidstvo to posralo, ale ještě není pozdě na změnu
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Valášek

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Martin_Valasek píše:Díky. Vyhovuje mi Vsetín, ale bohužel 3. 8. budu na dovolené v Jeseníkách, takže se stavit nemůžu. Ať se daří.
V pohodě, potkáme se jindy. :-)
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“