Petr Kupka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
cupik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2015, 16:56
Profese: freelancer
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Petr Kupka

Příspěvek od cupik »

Zdravím, je mi 30 let, bydlím ve Valašském Meziříčí. Vystudoval jsem žurnalistiku a devět let pracoval jako novinář. Pirátskou stranu jsem volil od jejího založení a rád bych se stal jejím aktivním členem a podílel se na prosazování pirátského programu. Z pirátských témat je mi blízká svoboda projevu, svoboda informací, přímá demokracie či ochrana soukromí. Zapojit se mohu mj. tvorbou textů nebo focením.
Tito uživatelé poděkovali autorovi cupik za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Vaclav.Fortik, Martin.Svadlenka
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“