Jan Röslein

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym1385
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 01 srp 2014, 22:52
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Jan Röslein

Příspěvek od anonym1385 »

Zdravím veškeré příznivce pirátské strany,

ačkoliv jsem rezident Zlínského kraje pouze posledních několik let (Horní Bečva), rád bych se zapojil do aktivit pirátské strany (nejen v tomto kraji), rozuměj aktivně, fakt, že myšlenky pirátské strany jsou mému srdci blízké snad není třeba omýlat.

Můj věk odhaduji na 23 let. Jsem studentem 4. r. UK, oboru Molekulární biologie, genetika a virologie. Pracuji jako odborný asistent na akademii věd http://www.iapg.cas.cz v oboru polulační a funkční genomiky ryb a v poslední řadě i sekvenční bioinformatikou.

Doufám, že straně bych byl jistým způsobem užitečný člen, ačkoliv politicky vzdělaný člověk nejsem.

S přáním hezkého dne.
Jan Röslein
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Röslein

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ahoj, bylo by super se někdy potkat na Vsetíně na nějaké schůzi, případně osobně. Dali by jsme dokupy přihlášku atd.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Jaromir.Fojtu
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 85
Registrován: 19 lis 2013, 12:51
Profese: programátor
Bydliště: Vsetin
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Jan Röslein

Příspěvek od Jaromir.Fojtu »

Petr Tkadlec píše:Ahoj, bylo by super se někdy potkat na Vsetíně na nějaké schůzi, případně osobně. Dali by jsme dokupy přihlášku atd.
Nejblizsi prilezitost bude na schuzi MS Vsetin tuto sobotu 4.10.2014 viz https://www.pirati.cz/regiony/zlinsko/p ... etin/start.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“