Marian Jačo

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Marian.Jaco
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 31 říj 2013, 14:47
Profese: Servisní technik
Dostal poděkování: 2 poděkování

Marian Jačo

Příspěvek od Marian.Jaco »

Zdravím všechni příznivce strany,
jmenuji se Marian Jačo, je mi 21 let. Už před delší dobou jsem si všiml, jak náš stát potřebuje změnu. jelikož již delší doby sdílím své sympatie s Pirátskou stranou, chtěl bych být jejím členem a součástí toho všeho kolem. ;)
Přoč bych měl být čen?
Mám stejné názory jako strana. Jsem mladý pracující asi rok po škole a život mi pořádně ještě nic nedal. Rodiče mě nikdy podpořit nemohli, protože na to nikdy neměli a musel jsem se ode dna odrazit sám. vystudoval jsem průmyslovou školu v Uherském brodě v oboru mechanik-elektronik se zaměřením na výpočetní techniku.
Chvíli jsem pracoval ve firmě truck shop, kde jsem prodával a opravoval vysílačky, poté jsem se rozhodl změnit zaměstnání z důvodů, které bych moc nerozebíral. začal jsem pracovat jako obsluha a seřizovač číslicově řízených strojů. Bohužel tahle práce nebyla v oboru a po čase mě stereotip fabriky přestal bavit. nyní pracuji jako servisní technik.
Chtěl bych udělat něco co by tento stát změnilo v prospěch nás všech a ne jen těch nahoře.

Děkuji za přečtení
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marian.Jaco za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Stacke, Devilkin
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“