Radek Pátek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Radek.Patek
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 2
Registrován: 27 kvě 2021, 21:43
Dostal poděkování: 14 poděkování

Radek Pátek

Příspěvek od Radek.Patek »

Ahoj všem,
Tímto bych se chtěl představit a zároveň přihlásit o členství, asi po více než dvou letech po první registraci k nalodění.
Jsem šťastně ženatý 33letý otec jednoho skoro dvouletého šikuly, který byl asi poslední kapkou motivace k tomu začít jakkoli aktivně řešil všeobecný stav kultury a nálady ve společnosti.
CV ve zkratce :-)
Posledním institučním vzděláním je VOŠ Žďár nad Sázavou v oboru IT a automatizace (pro mně spíše to IT).
Poté nějaké roky jako zaměstnanec, který se vrhnul asi do 6 roků trvajícího podnikáni jehož největší částí byly zakázky pro automobilový průmysl. Kde jsem se vše začal učit zcela od nuly, ale bylo to super :-). Teď úřad práce, který pravděpodobně přejde v rodičovskou.

Věci které mám rád: sport, technologie, životní prostředí – čím dál tím víc
Věci, které nemám rád: absurdity , lež

K mému zapojení a přidání ruky k dílu asi spíše napíši své silné a slabé stránky.
Rozhodně nejsilnější stránkou je organizační schopnost a spolehlivost.
Slabou stránkou je určitě pravopis :-)
Rád pomůžu s čímkoli co zvládnu a pokud ne, tak se doškolým Jen poprosím o shovívavost , jelikož je to pro mě zcela neznáme prostředí :-)
Díky Radek

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Radek Pátek

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj Radku,

děkuju moc za představení. Jsme a budeme dál v kontaktu po e-mailu, tady nechám prostor pro ostatní členy a členky nebo registrované příznivce, aby se tě mohli na cokoliv zeptat.

A samozřejmě se můžeš ptát i ty nás :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvek:
V__

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 259
Registrován: 21 dub 2020, 23:44
Dal poděkování: 525 poděkování
Dostal poděkování: 375 poděkování

Re: Radek Pátek

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

Ahoj, aktualizuji vlákno. S Radkem jsem v kontaktu,v tuto chvíli čekáme až se administrativně založí MS Ždársko, abychom ho měli kam přijmout.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Pokorna za příspěvek:
Marek.Krejpsky
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“