Tomáš Pacula

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
paci1991
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 03 říj 2020, 17:39
Dostal poděkování: 9 poděkování

Tomáš Pacula

Příspěvek od paci1991 »

Ahoj piráti,
moc rád bych se stal jedním z vás. Jsem 30 letý otec dvou dětí. Mám vystudovanou střední školu v Jihlavě a připravuji se kombinované atudium na VŠ. Po dokončení střední školy jsem pracoval 7let ve firmě mých rodičů. Poté jsem šel načerpat zkušenosti ve firmě T-Mobile. Nyní jsem zaze zpět v rodinné firmě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi paci1991 za příspěvky (celkem 9):
Vit.Zacek, Zdenka.Liskova, Stanislav.Zima, Ondrej.Tuma, Filip.Krska, Eva.Novakova, Hana.Hajnova, Miroslav.Vacha, V__
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Tomáš Pacula

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj Tomáši,

díky moc za představení. Dívám se, že ses nalodil už v dubnu a byl v kontaktu s naší předchozí koordinátorkou Míšou Vodovou. Mám radost, že ses odhodlal k dalšímu kroku a že máš stále zájem rozšířit naše řady. Představím ti tu, jak v procesu přijetí dál postupovat.

Ještě předtím se tě zeptám, jestli chceš být členem krajského sdružení Vysočina nebo spadat přímo pod místní sdružení Jihlavsko, které je ti nejbližší (tak budeš samozřejmě automaticky veden i jako člen Vysočiny). Budu ráda, když mi dáš vědět, do dalších kroků se ale samozřejmě můžeš pustit už teď :)

1. Přihlas se do aplikace Lidé - k přihlášení použiješ jméno a heslo stejné jako tady na fóru. Tyto přihlašovací údaje tě budou provázet všemi pirátskými systémy jako jedna pirátská identita. Znamená to, že se do případných dalších aplikací, které bys chtěl používat, nemusíš registrovat znovu. V aplikaci pirátská identita si zkontroluj své údaje, případně je můžeš dovyplnit. V aplikaci lide.pirati.cz si také vyplň svůj osobní profil včetně profilové fotky. Je to jedna i z podmínek tvé případné kandidatury za Piráty ve volbách.

2. V lide.pirati.cz požádej o ověření identity (klikem na tlačítko "ověření identity"). Ve chvíli, kdy to uděláš, budeš mít na výběr oblastní sdružení, kam žádáš o registrované příznivectví - v tvém případě tedy zřejmě Jihlavsko - to vyber a potvrď. Zapiš si svůj ověřovací kód, který předložíš osobně s OP některému ze členů předsednictva. Je to možné i online - až budeš ready, tak to s některým z nich domluvím.

3. Tady na fóru požádej (klidně hned jak to budeš číst) o vstup do skupiny RegP Vysočina a pak to samé pro RegP Jihlavsko OFFTOPIC(bohužel nejdou vybrat obě v jednom kroku). Skupinu si vyber tady (bude někde skoro dole a je jich tam hodně, tak to nevzdávej), v příslušném řádku zaklikni kolečko vpravo, dole zvol "vstoupit do vybraných" a klikni "odeslat". Můžeš postupovat i dle návodu.

Až tě někdo z předsednictva ověří, náš administrativní odbor tě manuálně přidá mezi registrované příznivce tebou vybraného oblastního sdružení. Skupiny musí být stejné v aplikaci Lidé i tady na fóru. Až budeš přijat jako člen, budeme to mít už nastaveno a o to bude pak celá administrativa jednodušší.

Až se nám podaří zdolat tyto kroky, budeme pokračovat dál. Neděs se, opravdu to není tak složité, jak to může vypadat a jsem ti kdykoliv k dispozici. Pokud by ses někde zasekl, piš nebo volej.

Přidávám ještě odkaz na dokument Vítej na Palubě, ve kterém najdeš všechny základní informace o Pirátech i našem krajském sdružení. Důležité bude se s námi setkat i osobně (online) a navzájem se poznat.

Ale pěkně postupně :)

Zatím se měj!

Eva
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvek:
V__

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“