Jaroslav Zejda-přijat

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Zamčeno
Jaroslav.Zejda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 21
Registrován: 01 bře 2018, 23:32
Profese: Právník, úředník Kraje Vysočina
Dal poděkování: 75 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Jaroslav Zejda-přijat

Příspěvek od Jaroslav.Zejda »

Zdravím, Piráti!

Jmenuji se Jaroslav Zejda, je mi 23 let a pocházím z obce Čechtín (u Třebíče). V současné době jsem studentem 3. ročníku Právnické fakulty na Masarykově univerzitě v Brně. Proč chci vstoupit do politické strany a proč zrovna Piráti? Politika je jedním z mých hlavních zájmů, sleduji ji jak na komunální, tak na celostátní úrovni, a protože mi věci veřejné nejsou lhostejné, rozhodl jsem se, že nechci pasivně přihlížet, ale naopak se aktivně podílet na tom, kam naši společnost směřovat.
Když jsem při loňských volbách do PS hledal směr, kam chtějí směřovat společnost naše politické strany, našel jsem největší shodu právě s Piráty. Nejsou to jen vize, které na Pirátech oceňuji, ale je to hlavně poctivá práce, kterou se snaží tyto vize naplnit. A protože se s Piráty v jejich názorech i zásadách ztotožňuji, rozhodl jsem se, že udělám vše pro to, abych ji podpořil.

Protože studuji právo, patrně budu nejužitečnější v této oblasti, dále budu nápomocen v založení/chodu dalšího Pirátského centra v Třebíči. Bohužel nemám žádnou dovednost či zkušenost, která by s politikou přímo pojila, avšak jako "pole neorané" se, troufám si říci, dokážu naučit téměř cokoli. Co ode mne tedy případně očekávat? Nadšení pro věc, svědomitost, pečlivost a spolehlivost.

Ještě prozradím, že mým nejbližším politickým cílem je kandidatura do zastupitelstva obce Čechtín v podzimních komunálních volbách.

Těším se na případnou spolupráci!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Zejda za příspěvky (celkem 5):
Roman.Pasek, Ondrej.Tuma, Stanislav.Neuman, Ivan.Muzik, Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Zejda

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj,

díky za tvé představení a chuť být Pirátem OFFTOPICa žes překonal i mou neodpověď na tvůj email :)

Zvu tě na setkání místního sdružení Třebíčsko, které bude zítra v Třebíči, v Trumpetce od 19:00. Místem bydliště patříš pod MS Třebíčsko. Stejně jako já (bydlím kousek od Čechtína, směr Kouty). Na setkání zítra budu, těším se, že se potkáme a řekneme si víc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Jaroslav.Zejda, Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Zejda

Příspěvek od Michaela.Vodova »

ahoj,

byls přijat, emailem pošlu instrukce co dál. :)
viewtopic.php?f=918&t=42429
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Jaroslav.Zejda
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Třebíčsko“