Simona Schönfeldová- zájemce o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
simcascho
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2018, 18:51
Profese: student
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Simona Schönfeldová- zájemce o členství

Příspěvek od simcascho »

Ahoj jsem Simča Schönfeldová a pocházím z Mostu. O Piráty se zajímám už od roku 2017. Ze začátku hlavně kvůli legalizaci konopí, poté jsem se začala zajímat i o další pirátská témata, ochrana přírody a zejména o boj za přijetí manželství pro homosexuály. Za ty roky jsem navštívila plno pirátských akci, ze kterých je plno fotek, které naleznete tady https://www.facebook.com/sima.schonfeld ... 768&type=3
V minulém roce jsme navštívila většinu krajských schůzí, taky jsem byla skoro na všech schůzích Pirátů v Mostě. Proto bych chtěla být přijata v Mostě.

1. Četla jsi stanovy?
Ano, stanovy jsem četla.
2. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými bys uvažovala, a proč jsi je zavrhla.
Protože Piráti pro mě jsou a byli jasnou volbou, jen z toho důvodu, že se zasazují o manželství pro všechny, legalizaci konopí a o to jak vedou sociální politiku a hlavně jak se snaží zlepšit školství.
A nad jinými stranami jsem neuvažovala.
3. Máš v úmyslu se u pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
Krajských akcí a dění celkově se účastním už dlouho, budu v tom určitě pokračovat.
4. Je nějaký krajský expertní tým, do kterého by ses mohl(a) a chtěl(a) zapojit?
Chtěla bych se přidat ke Ketu sociální politika.
5. Jaká témata nebo část programu tě u Pirátů zajímá?
Legalizace konopí, manželství pro všechny a sociální politika.
6. Je něco s čím v programu nesouhlasíš?
Nevím o ničem, co by mi v pirátském programu vyloženě vadilo

7. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
Dotace bohužel nyní pomáhají hlavně velkým firmám jako Agrofert Andreje Babiše, dotace by měly být hlavně pro malé podnikatele a firmy, které se teprve rozjíždějí.


8. Co nejvíc pálí Českou republiku?
To, že dotace jdou Agrofertu a ne České republice.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simcascho za příspěvky (celkem 4):
Michaela.Schwarzova, Miloslava.Karfilatova, Blanka.Vankova, Pavel.Nadolecki
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“