Michaela Štruplová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
struplm
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2018, 20:25
Profese: Student
Bydliště: Louny

Michaela Štruplová

Příspěvek od struplm »

Dobrý den, jmenuji se Michaela Štruplová a celý život žiju v Lounech.
Po nedávných komunálních volbách jsem dostala jako plnoletý občan svého rodného města silný impulz opustit svůj pohodlný, pasivní stav "obyčejného voliče", a rozhodla jsem se aktivně podílet na vývoji svého města (což jsem sice doposud dělala, nicméně se ukázalo, že je žádoucí, abych dělala víc). Je mi čerstvých dvacet let a jsem studentkou Univerzity Karlovy v Praze, kde jsem v prvním ročníku bakalářského studia molekulární biologie a biochemie organismů. A protože jsem dospělá a není mi lhostejný osud spoluobčanů, ráda bych vstoupila do Pirátské strany, která reprezentuje velkou část mých názorů a přesvědčení a rozhodně má potenciál obohatit zastupitelstvo v dalším období vložením jiné perspektivy, kterou zastávají stávající strany. Fandím si natolik, že se považuji za natolik kompetentní a odpovědnou osobu, která bude následovat ideály strany i v civilní oblasti mého života a která bude přispívat k veřejnému blahu, nejlépe, jak to jen dovede.
Děkuji za případnou odpověď.
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Michaela Štruplová

Příspěvek od Adam.Komenda »

Dobrý den, váš zájem o Piráty nás velmi těší, až bude určen termín, pozveme vás na krajskou schůzi Pirátů. Pro přijetí k Pirátům je potřeba zúčastnit se alespoň dvou krajských schůzí a ideálně nějakých dalších pirátských akcí abychom poznali my vás a vy zase nás. Nejbližší akce je oslava Silvestra v pirátském centru v Ústí nad Labem. Fb událost zde: https://www.facebook.com/events/2381510575255153/ Také se prosím registrujte na této stránce: https://nalodeni.pirati.cz/
Rád se s vámi setkám na nejbližší pirátské akci.

S pozdravem Adam Komenda
Krajský koordinátor Pirátů
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Michaela Štruplová

Příspěvek od Adam.Komenda »

https://www.facebook.com/events/2181089 ... _tab=about Už se 10 ledna se uskuteční setkání s Piráty v Lounech, pozvěte prosím přes FB událost, či přímo všechny vaše přátele, kteří by mohli mít zájem o Piráty. :) S pozdravem Adam Komenda, krajský koordinátor.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“