Vratislav Filípek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anon298
Příspěvky: 213
Registrován: 07 úno 2016, 21:20
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 740 poděkování

Vratislav Filípek

Příspěvek od anon298 »

Vážení Piráti,
jmenuji se Vratislav Filípek a narodil jsem se v Ústí nad Labem. Veškerých svých odžitých 28 let ovšem bydlím a ŽIJU v Lounech, ve kterých dlouhodobě také veřejně působím, tu a tam jako komentátor či nadneseně řečeno organizátor veřejného dění, tu a tam jako moderátor politických diskuzí, v poslední době především jako jeden z kandidátů v komunálních volbách za sdružení LOUNY SPOLU, strůjce volební kampaně a (s trochou opovážlivosti) volebního úspěchu (14,5%) tohoto sdružení. Tento úspěch se ale záhy ukázal jako Pyrrhovo vítězství.
Pracuji jako projektový manažer a grafik v reklamní agentuře i na volné noze, vyučuji společenskovědní předměty jako lektor v Projektu Třetí věk Louny. Celý život je mým primárním zájmem veřejné dění, dění ve společnosti. Město Louny, v němž hodlám aktivně strávit zbytek života, má mnohé rezervy. No a tyhle věci mě tak nějak předurčují k tomu, abych se neustále snažil svoje okolí zlepšit, nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu a spoluobčany.
Nemůžu se nestydět, když vidím svoje město jako zaseklou gramofonovou desku, kde se ukazatele životní úrovně zastavily na minimu – což se pak odráží v těch nejrůznějších průzkumech kvality života v ČR. Díky svému jak profesnímu, tak „politickému“ působení ve volební kampani jsem dokázal pochopit nejen to, jak fungují stávající politická seskupení v Lounech; také jsem se potkal s partou mladých, inteligentních, aktivních a hlavně ne-líných lidí, kterým stejně jako mně jde o skutečnou změnu v Lounech.
Mezi priority, které vždy budu prosazovat, jsou veskrze pirátské body, jako bezpodmínečná transparentnost, digitalizace a využívání smart-řešení, využívání potecniálu města, lepší komunikace úřadů s občany, osvětové programy pro obyvatele a především pro školy – ať už jako něco, co město vždy bude ochotně podporovat, nebo jako přímo iniciativu vedení města. Mým heslem v tomhle směru je, že hlavní je začít a neříkat, že něco nejde, proto se chci zasazovat i o větší míru vyžití nejen pro mladé lidi (koneckonců, má lektorská profese mě spojuje i se seniory), větší (pocitová i reálná) bezpečnost na ulicích a komunitní činnost.
To všechno mě logicky spojuje s Pirátskou stranou, do níž bych velice rád vstoupil a prostřednictvím pirátské buňky v Lounech měnil svoje město k lepšímu a pomohl mu odrazit se někam výš.
Nás, kteří bychom chtěli tuto pirátskou buňku vytvořit, je více. Máme plán, příležitost a drive, které chceme také přetavit ve větší zájem mladých lidí o veřejné dění a jejich vyšší spoluúčast na řízení města.
Pokud chcete více informací o mně, jsem dobrý ve vytváření reklamních kampaní (strategie, produkce, exekutiva), průměrný ve svých ostatních činnostech a koníčcích, jako je poslech retrohudby, četba sci-fi literatury. Mám jednoho téměř jedenáctiměsíčního syna, jednu manželku a - podobně jako Ivan Bartoš v předvolebním klipu - hraju občas na akordeon.
Děkuji za pozornost, těším se na vaši odpověď!
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Vratislav Filípek

Příspěvek od Adam.Komenda »

Dobrý den, váš zájem o Piráty nás velmi těší, až bude určen termín, pozveme vás na krajskou schůzi Pirátů. Pro přijetí k Pirátům je potřeba zúčastnit se alespoň dvou krajských schůzí a ideálně nějakých dalších pirátských akcí abychom poznali my vás a vy zase nás. Nejbližší akce je oslava Silvestra v pirátském centru v Ústí nad Labem. Fb událost zde: https://www.facebook.com/events/2381510575255153/ Také se prosím registrujte na této stránce: https://nalodeni.pirati.cz/
Rád se s vámi setkám na nejbližší pirátské akci.

S pozdravem Adam Komenda
Krajský koordinátor Pirátů
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Vratislav Filípek

Příspěvek od Adam.Komenda »

https://www.facebook.com/events/2181089 ... _tab=about Už se 10 ledna se uskuteční setkání s Piráty v Lounech, pozvěte prosím přes FB událost, či přímo všechny vaše přátele, kteří by mohli mít zájem o Piráty. :) S pozdravem Adam Komenda, krajský koordinátor.
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Vratislav Filípek

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ahoj, gratuluju, jsi členem Pirátů :-)

viewtopic.php?f=315&t=47230

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

anon298
Příspěvky: 213
Registrován: 07 úno 2016, 21:20
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 740 poděkování

Re: Vratislav Filípek

Příspěvek od anon298 »

Vaclav.Zidek píše: 09 čer 2019, 10:47 Ahoj, gratuluju, jsi členem Pirátů :-)

viewtopic.php?f=315&t=47230
Děkuji! 8-)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“