Michal Pötter - žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
MichalPety
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 07 úno 2018, 14:43
Profese: Pracovník sociální péče
Dostal poděkování: 2 poděkování

Michal Pötter - žádost o členství

Příspěvek od MichalPety »

Ahoj,
jmenuji se Michal Pötter, je mi 30 let a pocházím a žiji ve Vejprtech - malém horském městě v okrese Chomutov. Mám maturitu ze všeobecného gymnázia, ale již 7. rokem pracuji jako pracovník v sociálních službách v našem městě. Mezi mé koníčky a zájmy patří sport - pasivně i aktivně (spíš sranda zápasy s přáteli), četba a cestování - nejraději po ČR.
Piráty sleduji už několik let a i když nebydlím v Praze, líbila se mi pirátská opoziční práce v našem hlavním městě. Myslím si, že pirátské myšlenky a politika by měla proniknout i k nám na severozápad Čech, do bašty komunistických a populistických stran. Z tohoto důvodu bych se i já rád stal členem Pirátské strany a mohl být u toho přítomen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MichalPety za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Pribyl, Michaela.Schwarzova
Uživatelský avatar
Michaela.Schwarzova
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 786
Registrován: 19 úno 2012, 18:00
Bydliště: Blahuňov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Pötter - žádost o členství

Příspěvek od Michaela.Schwarzova »

Ahoj a vítám tě na palubě.
Jsem moc ráda, že máme dálšího zájemce z okolí Chomutova.
21.4. se uskuteční krajská schůze v Mostě, jsi srdečně zván, je to důležité, aby ses nám ukázal a představil osobně.
Určitě se tě ujme některý z našich krajských koordinátorů a kontaktuje tě, abys měl vždy včasné informace.
Samozřejmě můžeš kontaktovat i mě ráda ti s čímkoli poradím.
Brzy na viděnou
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“