Jan Kunc

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Jan Kunc

Příspěvek od Jan.Kunc »

Ahoj, jmenuji se Jan Kunc, je mi 19 let a bydlím ve vesnici Polerady nedaleko Mostu. Momentálně studuji na Střední škole na oboru Ekonomické lyceum což je jenom hezký název pro účetní. Mám rád četbu, ježdění na kole a koukání na seriály zejména na Game of Thrones. Piráty sleduji asi 2 roky. Nejvíc mě k pirátům táhne vnitřní demokracie strany kdy člen může rozhodovat o různých důležitých věcech, poté omezování fosilních paliv,digitalizace státu a samozřejmě jako řidiče mě těší i zájem o dálnice. Tak doufám že mě pustíte na tu Vaší kocábku .
Krásný zbytek dne
Honza
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“