Radek Slavík - zájem o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
slavik.radek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 17 led 2018, 00:24

Radek Slavík - zájem o členství

Příspěvek od slavik.radek »

Ahoj,

jmenuji se Radek Slavík, je mi 45 let, mám vystudovanou ekonomii na katedře Řízení Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a obor Oceňování majetku na Bankovním institutu VŠ v Praze. Pocházím ze Strakonic, ale pracovní příležitost mě před 12 lety odvála do Prahy. V rámci pracovních povinností interního odhadce banky jsem v minulosti několikrát navštívil Šluknovský výběžek (Varnsdorf, Rumburk a Šluknov). Když jsem měl jet na Šluknovsko poprvé, měl jsem obavy, protože informace o této oblasti nebyly zrovna valné. O to větší překvapení bylo, vidět na vlastní oči, že to není tak hrozné. Navíc se do Rumburku přestěhoval můj kamarád a já ho začal navštěvovat. K mému překvapení se tady líbilo i mé manželce. Protože moje povolání nevyžaduje nutnost bydlení v Praze, přestěhovali jsme se koncem minulého roku do Rumburku. A protože mi není lhostejné, kde bydlím a kde budou vyrůstat mé děti, chtěl bych se zapojit do komunální politiky. Pokud je mi známo, v Rumburku není buňka Pirátů a rád bych ji založil. Mám několik přátel, kteří by měli zájem u Pirátů, nebo pro Pirátů pracovat. Pokud by měl někdo další zájem se podílet na pirátské práci v Rumburku, rád se s ním poznám (kontakt: slavik.st@seznam.cz). Přestože jsem v Rumburku krátce, vidím, že se tady udělal velký kus práce, ale i tady je co vylepšovat. A proč piráti? To je docela jednoduché. Líbí se mi jejich polita, otevřenost a chuť měnit věci k lepšímu, za což jim patří můj dík.

Bohužel jsem nestihl sobotní termín Ústeckého sdružení.
Přeji všem krásný den
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“