Impresion

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jana.Hladova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 240
Registrován: 10 led 2018, 20:39
Profese: Ekolog energetického zařízení
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 581 poděkování

Impresion

Příspěvek od Jana.Hladova »

Ahoj, jmenuji se Jana Hladová a pocházím z krásného královského města Kadaň nacházejícím se v severních Čechách. Od dětství miluji přírodu a to předurčilo mou edukační cestu, kterou jsem zakončila magisterským studiem oboru Regionální environmentální správa. Po odchování dvou dětí, které jsou v současnosti školou povinné jsem se začala (2011)profesně realizovat jako referent veřejné zeleně na Magistrátu města Chomutova. Zde působím dodnes již jako vedoucí odboru životního prostředí. Politika mne zajímala vždy, ale jen v mezích zodpovědného občanského rozhodování při volbách. Nicméně v poslední době jsem pronikla díky své práci do podstat legislativních nedokonalostí a nedostatečností v oblasti životního prostředí a některé mne velmi znepokojují. Stav některých oblastí ŽP je alarmující a přístup naší politické reprezentace k těmto problémům nezodpovědný. Piráti mne zaujali několik měsíců před volbami hlavně transparentností a odvahou s jakou šli do boje. Odvaha je v této republice (a v politice zvlášť), vlastnost velmi vzácná. Čím méně se s ní setkávám u politiků na komunální úrovni o to více si jí vážím u těch pohybujících se v parlamentních sférách:-). Jsem bojovník tělem i duší (hlavně za zájmy životního prostředí), a proto mne opravdu oslovil ten fresh air a drive v podání těchto lidiček. Měla jsem obrovskou radost, když získali přes 10% a porazili nakonec SPD :D. Mou představu, že budou velmi kvalitními ,,hlídacími psy,, naplňují zatím velmi přesvědčivě.
Jako úředník mám jen velmi omezenou možnost zasahovat do legislativního procesu a tvorby zákonů a přitom jejich aplikovatelnost v praxi je to nejdůležitější a proto také bez této zpětné vazby legislativa velmi špatně funguje. Příkladů je opravdu hodně. Současná legislativa je džunglí, ve které se běžný občan nemá šanci vyznat a nakonec se stejně uplatní právo silnějšího. Ochranou se kdekdo ohání, ale v reálu to vypadá úplně jinak. Témata, kterým se aktivně věnuji v oblasti ŽP jsou odpady, ochrana lesů a půd a s tím související zvýšení retence vody v krajině. Působím v pracovní skupině při MŽP, která řeší světelný smog. Ráda bych se proto pomohla s řešením problémů v těchto oblastech. Když zrovna nepracuji, věnuji se rodině, hraju volejbal, jezdím na kole, chodím běhat, jezdím lyžovat, ráda si zajdu do kina, nebo se někam pořádně odreagovat - jak zpívá Kája Plíhal: ,,provětrat svědomí a dofouknout duši,,. Tak nejstručnější to asi není, ale snaha byla :-):-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Hladova za příspěvky (celkem 2):
Ales.Jakl, Barbora.Pribylova

Předseda MS Kadaň, člen několika expertních týmů (Energetika, ŽP)
"Nejmocnější je ten člověk, který vládne sám sobě"

Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Impresion

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Dobrý den, moc děkujeme za zájem a představení. Prosím napište mi na mail barbora.pribylova@pirati.cz , zařadím si vás do mailistu a pošlu nějaké základní informace. Jinak tuto sobotu 13.1.2018 je od 15 hodin v Ústí nad Labem schůze Krajského fóra, tak kdyby jste měla čas a chuť, přijďte se seznámit.
S přáním příjemného dne Barbora Přibylová
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“