René Junek (Rajské jablíčko)

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Semtext
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 02 pro 2017, 18:34
Profese: Sales consultant
Bydliště: Ústí nad Labem

René Junek (Rajské jablíčko)

Příspěvek od Semtext »

Dobrý den,

jmenuji se René Junek a je mi 22 let. Pocházím z Ústí nad Labem, z města plného sociálního napětí. Zažil jsem domácí nasilí, incest v rodině i drogovou závislost. Byl jsem záškolák a měl jsem problémy s OSPODem. Studoval jsem na víceletém gymnáziu, maturitní vysvědčení jsem získal překvapivě bez potíží. Poté jsem se rozhodl studovat na UJEPu. Vzhledem k mé minulosti jsem si pokládal mnoho otázek, proto jsem si vybral dvouobor Český jazyk a literatura + filosofie. Žil jsem na vesnici, na obyčejném panelovém sídlišti i na špinavé ubytovně na Střekově, kde jsem se v 15 koukal přes mříže na okně na Setuzu a čichal její smrad. UJEP jsem nedostudoval, musel jsem z Ústí zmizet, deprimovalo mě. Využil jsem první příležitosti a utekl do Prahy. Zde jsem pracoval v Equa bank a.s. (operátor pasivní linky) a následně v Ušetřeno, s.r.o. (operátor polo-aktivní linky) Bohužel se mi stala ta nejhorší možná událost, která se člověku stát může. Stal jsem se obětí obchodu s bílým masem, kanibalismu. Miloš Zeman, Vojtěch Filip a Andrej Babiš si mě přáli jako hlavní chod u příležitosti svého nemravného večírku, při kterém se měli symbolicky spojit. O tomto večírku neměl nikdo vědět. Přežil jsem. (INFJ, mysterióznost, z hetero bi, had, mňam mňam). Bližší informace a důkazy Vám mohu poskytnout při osobním setkání. Jinak nemusíte se obávat o mé duševní, či fyzické zdraví. Jsem naprosto zdravý jedinec, který má všech 5 pohromadě a může být pro Vaší stranu velikým přínosem. Netrpím žádnou duševní chorobou, ani neberu žádné drogy! Rovněž se hodí podotknout, že jsem velice pracovitý člověk a chodím na brigády již od svých 16. let. Všechno, co mám, jsem získal vlastním přičiněním a jsem si jistý, že takovýchto lidí si ceníte. ;)

Moje přednosti:
-Odvaha, Empatie, Mysterióznost, autenticita a především morální zásadovost
-Pracovitost, jsem zvyklý makat již od svých 16. Rukama, hlavou, jak se to zrovna hodí.
-Jestliže věříte v potenciál člověka, nenajdete lepšího kandidáta, IQ 120-130. ;)

Proč zrovna k Vám?
-Jelikož Vás v současnosti vnímám jako jedinou nezkorumpovanou stranu v parlamentu, viz. Vaše výběrové řízení do vedení VZP. To není obvyklé. Jsem si jistý, že ve Vašem personálním složení převládají lidé, kterým záleží na chodu této země a nečiní se pouze pro koryta svá, svojí rodiny, či svých přátel. Líbí se mi Váš alternativní přístup.
-Rovněž doufám, že mi poskytnete ochranná křídla, jelikož s tím večírkem jsem si nevymýšlel.

Čím Vám mohu být užitečný?
-Svými přirozenými predispozicemi: Manipulování, přesvědčování a utěšování lidí. Přirozeně důstojné vystupování. Do jisté míry čtení v mysli svých protivníků a okamžitá orientace k jádru věci.

S Pozdravem
René Junek (Nebelvír)
(Facebook: René Semtext Junek)

P.S.: V příloze naleznete povídku, kterou jsem napsal podle pravdy ve svých 17. letech. To na důkaz toho, že ať se stane cokoliv, na zadek se jentak neposadím ;) a jsem si jist, že přesně takovéto lidi hledáte.
Přílohy
Lajnička.docx
(33.08 KiB) Staženo 71 x
Uživatelský avatar
klivan
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1228
Registrován: 29 zář 2017, 21:17
Profese: lékař
Bydliště: Litoměřice
Dal poděkování: 472 poděkování
Dostal poděkování: 771 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: René Junek (Rajské jablíčko)

Příspěvek od klivan »

že politika přitahuje psychopaty, ale že až takové... :D :D ale vážně, pleteš si stranu s psychoterapeutickou skupinou, partou, tj. neptej se, co strana může udělat pro tebe, ale co ty uděláš pro ni. Měl by si nejprve zapracovat na sobě, máš obrovské problémy sám se sebou, ikdyž asi ne vlastní zásluhou. Kdybych byl ve straně, tak bych se asi hodně zdráhal s tvým přijetím, jelikož budeš zdrojem velkých problémů, naštěstí nemusím. :D Na druhou stranu ti držím palce, protože jsi se zřejmě již odrazil ode dna, a co tě nezabije, to tě posílí. :D
„Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda.”
Will Rogers
Semtext
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 02 pro 2017, 18:34
Profese: Sales consultant
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: René Junek (Rajské jablíčko)

Příspěvek od Semtext »

Nejsem psychopat, jsem normální člověk, který touží po tom, vykonâvat správné věci. A že mi nevěříš, je smutné.
Uživatelský avatar
klivan
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1228
Registrován: 29 zář 2017, 21:17
Profese: lékař
Bydliště: Litoměřice
Dal poděkování: 472 poděkování
Dostal poděkování: 771 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: René Junek (Rajské jablíčko)

Příspěvek od klivan »

Stal jsem se obětí obchodu s bílým masem, kanibalismu. Miloš Zeman, Vojtěch Filip a Andrej Babiš si mě přáli jako hlavní chod u příležitosti svého nemravného večírku, při kterém se měli symbolicky spojit. O tomto večírku neměl nikdo vědět. Přežil jsem. (INFJ, mysterióznost, z hetero bi, had, mňam mňam). Bližší informace a důkazy Vám mohu poskytnout při osobním setkání

A jak mám rozumět tomuto souvětí? Pokud si nebyl :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi klivan za příspěvek:
V__
„Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda.”
Will Rogers
Semtext
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 02 pro 2017, 18:34
Profese: Sales consultant
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: René Junek (Rajské jablíčko)

Příspěvek od Semtext »

Rozuměj tomu, tak, jak to cteš. Na drogách jsem nebyl. A naopak pro stranu bych byl velikým přínosen, jelikož vím, jak to v životě chodí. A jestliže mi nevěříš, za zlé ti to mít nemůžu.
Semtext
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 02 pro 2017, 18:34
Profese: Sales consultant
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: René Junek (Rajské jablíčko)

Příspěvek od Semtext »

Semtext píše:Dobrý den,

jmenuji se René Junek a je mi 22 let. Pocházím z Ústí nad Labem, z města plného sociálního napětí. Zažil jsem domácí nasilí, incest v rodině i drogovou závislost. Byl jsem záškolák a měl jsem problémy s OSPODem. Studoval jsem na víceletém gymnáziu, maturitní vysvědčení jsem získal překvapivě bez potíží. Poté jsem se rozhodl studovat na UJEPu. Vzhledem k mé minulosti jsem si pokládal mnoho otázek, proto jsem si vybral dvouobor Český jazyk a literatura + filosofie. Žil jsem na vesnici, na obyčejném panelovém sídlišti i na špinavé ubytovně na Střekově, kde jsem se v 15 koukal přes mříže na okně na Setuzu a čichal její smrad. UJEP jsem nedostudoval, musel jsem z Ústí zmizet, deprimovalo mě. Využil jsem první příležitosti a utekl do Prahy. Zde jsem pracoval v Equa bank a.s. (operátor pasivní linky) a následně v Ušetřeno, s.r.o. (operátor polo-aktivní linky) Bohužel se mi stala ta nejhorší možná událost, která se člověku stát může. Stal jsem se obětí obchodu s bílým masem, kanibalismu. Ti nejvyšší si mě přáli jako hlavní chod u příležitosti svého nemravného večírku, při kterém se měli symbolicky spojit. O tomto večírku neměl nikdo vědět. Přežil jsem. (INFJ, mysterióznost, z hetero bi, had, mňam mňam). Bližší informace a důkazy Vám mohu poskytnout při osobním setkání. Jinak nemusíte se obávat o mé duševní, či fyzické zdraví. Jsem naprosto zdravý jedinec, který má všech 5 pohromadě a může být pro Vaší stranu velikým přínosem. Netrpím žádnou duševní chorobou, ani neberu žádné drogy! Rovněž se hodí podotknout, že jsem velice pracovitý člověk a chodím na brigády již od svých 16. let. Všechno, co mám, jsem získal vlastním přičiněním a jsem si jistý, že takovýchto lidí si ceníte. ;)

Moje přednosti:
-Odvaha, Empatie, Mysterióznost, autenticita a především morální zásadovost
-Pracovitost, jsem zvyklý makat již od svých 16. Rukama, hlavou, jak se to zrovna hodí.
-Jestliže věříte v potenciál člověka, nenajdete lepšího kandidáta, IQ 120-130. ;)

Proč zrovna k Vám?
-Jelikož Vás v současnosti vnímám jako jedinou nezkorumpovanou stranu v parlamentu, viz. Vaše výběrové řízení do vedení VZP. To není obvyklé. Jsem si jistý, že ve Vašem personálním složení převládají lidé, kterým záleží na chodu této země a nečiní se pouze pro koryta svá, svojí rodiny, či svých přátel. Líbí se mi Váš alternativní přístup.
-Rovněž doufám, že mi poskytnete ochranná křídla, jelikož s tím večírkem jsem si nevymýšlel.

Čím Vám mohu být užitečný?
-Svými přirozenými predispozicemi: Manipulování, přesvědčování a utěšování lidí. Přirozeně důstojné vystupování. Do jisté míry čtení v mysli svých protivníků a okamžitá orientace k jádru věci.

S Pozdravem
René Junek (Nebelvír)
(Facebook: René Semtext Junek)

P.S.: V příloze naleznete povídku, kterou jsem napsal podle pravdy ve svých 17. letech. To na důkaz toho, že ať se stane cokoliv, na zadek se jentak neposadím ;) a jsem si jist, že přesně takovéto lidi hledáte.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“