Josef Šupík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
JosefSupik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 15 lis 2017, 16:31
Profese: pilot, psycholog
Dostal poděkování: 1 poděkování

Josef Šupík

Příspěvek od JosefSupik »

Ahoj Piráti,

jmenuji se Pepa Šupík a jsem Lounským rodákem. Jsem regionálním patriotem a doufám, že budu moci v našem krásném kraji i zemřít. Louny miluji a je to i hlavní důvod proč bych se rád přidal k Pirátům. Pracuji sezóně v jahodárně u Loun (jahodář), v projektu koneczavislosti.cz (psycholog) a aktuálně mi zbývá posledních 5 měsíců výcviku pro Travel Servis(pilot). Z psychologie mě nejvíce zajímají negativní dopady závislosti na internetu. Je to téma kterému bych se chtěl věnovat i v budoucnu. Myslím, že i koresponduje s plánem Pirátů na masivní využití internetu ve státní správě. V Lounech jsem v průběhu studií uspořádal cca 15 benefičních koncertů. Posledním větším byl ZLounFest 2013. Od té doby působím v komisi Letního Lounského Vábení. Snažím se tam přinést nové myšlenky a zefektivnit městské peníze. Moc se mi to nedaří a potřeboval bych zde větší zázemí v nějaké politické straně. Často nezapadám do tabulek a mám pocit, že jsem Pirát. Mojí největší snahou do budoucna je aktivizace občanské společnosti aspoň na regionální úrovni. Rád bych přivedl Pirátskou buňku do Loun. Náš region je plný zajímavých projektů a rád bych se inspiroval i ve světě. Za svůj život jsem procestoval cca čtyřicet zemí světa a od Ameriky, Asie, Afriky a samozřejmě velkou část Evropy a myslím si, že naše republika a svoboda kterou máme je jedná z nejkrásnějších na světě a je potřeba o ni alespoň lokálně pečovat. Snažím se do Loun ze světa přivážet myšlenky a nápady a často mě překvapuje jak Louny a jeho občané světoví jsou. Často mě překvapí kdo u nás žije. Bohužel nemají dostatek prostoru a motivace sdílet energii s ostatníma. Jako příznivec jsem se registroval před volbami a pirátský baner na mém plotě měl krásný ohlas i na místním zastupitelstvu. Rád bych, aby se to od baneru posunulo až k dalším komunálním volbám.

Děkuji za Váš čas a prostor zde.

Pepa Šupík
LOUNY
Tito uživatelé poděkovali autorovi JosefSupik za příspěvek:
Barbora.Pribylova
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Josef Šupík

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Ahoj Pepo a předně dík za plynulou komunikaci. Těšíme se na představení na schůzi. Kolik vás z Loun můžeme očekávat? Dle doodle koukám, že jediný pro tebe vyhovující termín je 25.11.? Obecná shoda panuje spíše u toho dalšího víkendu, takže kraj se sjede na další schůzi až koncem prosince. Nicméně navrhuji ti i ostatním zájemcům z Loun a okolí přijet na schůzi MS Žatec, kde předsedá Radek Holodňák a určitě vás s místními Piráty rádi poznají. A ta je zrovinka v termínu sobota 25.11. 8-) Pokud budou dotazy, tak se na mě zase obrať.
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Josef Šupík

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Barbora.Pribylova píše:Nicméně navrhuji ti i ostatním zájemcům z Loun a okolí přijet na schůzi MS Žatec, kde předsedá Radek Holodňák a určitě vás s místními Piráty rádi poznají. A ta je zrovinka v termínu sobota 25.11. 8-) Pokud budou dotazy, tak se na mě zase obrať.
Oprava schůze MS Žatec je již tento týden, informace zde: zatec-kadan-f615/mimoradna-schuze-ms-za ... 38341.html
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“