Josef Kališ

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Ustecky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
JOSEF KALIS
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Sekáč trávy

Josef Kališ

Příspěvek od JOSEF KALIS » 13 led 2015, 18:03

Dobrý den vespolek,
rád bych se představil, jmenuji se Josef Kališ a chtěl bych se stát Pirátem. Mým cílem je kandidovat do zastupitelstva obce Křimov, okr. Chomutov. Protestuji proti větrným elektrárnám, které nám zde rostou jak houby po dešti a chci s tím něco udělat. Zároveň bych se chtěl podílet na rozvoji obce. Pirát jsem 10 let a nyní mám možnost stát se oficialním Pirátem. Děkuji za přijetí....Josef Kališ alias Pepe Lopez.

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1472 poděkování
Dostal poděkování: 2902 poděkování

Re: Josef Kališ

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 14 led 2015, 21:56

Ahoj

Hned tuhle sobotu máme schůzi v Bílině, od 15.00. Přesné místo konání zná zatím bohužel jen organizátor... Ale i tak tě tam rádi uvidíme.

Místo konání sem snad někdo napíše až to bude vědět, nebo sleduj fcb, nebo zavolej někomu z Pirátů, můj telefon je v podpisu.

Zdeněk
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“