Jan Fechtner

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Ustecky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Atila III
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: Referent ICT
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jan Fechtner

Příspěvek od Atila III » 03 bře 2014, 12:03

Ahoj,

jmenuji se Jan Fechtner, je mi 35 let, jsem z Litoměřic a pracuji jako ICT referent na ÚP-ČR v Litoměřicích.

O Piráty se zajímám už delší dobu zaujali mě Liberálním smýšlením se kterým se ztotožňuji a neotřelí přístupem k propagaci vašich politických myšlenek. Několikrát jsem už seděl za vaší stranu ve volebních komisích. Musím přiznat, že jsem ještě nečetl vše na vašich stránkách i tak vím že se ztotožňuji s hlavníma myšlenkami o svobodném přístupu k informacím ve veřejném sektoru a jeho transparentnosti, samozřejmě svoboda slova, ochrana soukromí, rozumnější přístup k drogové problematice a myšlenky přímé demokracie. Volného času moc nemám, přesto pokud budu moci rád nějaký věnuji vaší straně a možnosti šířit vaše myšlenky dál všem lidem kteří budou chtít naslouchat.

Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany ani žádných politických hnutí. Jsem členem pouze zaměstnaneckých odborů.

Mezi moje zájmy patří hudba, tanec, moje práce (rád spravuji HW i SW a občas stvořím nějaké to HTML, PHP), přátelé, tramp a turistika i cykloturistika.

To je asi vše co mě napadá jinak se samozřejmě ptejte a já se pokusím co nejdříve odpovídat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Atila III za příspěvek:
Michal.Ketner
Ahoj a přeji poklidný zbytek dne.
Jan Fechtner (Atila III)

Michal.Ketner
Rozhodčí komise
Profese: student logiky
Dal poděkování: 1706 poděkování
Dostal poděkování: 2610 poděkování

Re: Jan Fechtner

Příspěvek od Michal.Ketner » 03 bře 2014, 12:08

Já už jsem se před pár měsíci s Honzou setkal, takže bych si kontakotvávní vzal na sebe. :fet:
Každopádně ozvu se ti postupem času jelikož nevím jestli bude v březnu schuze tak se sejdem kdyžtak v dubnu. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Atila III
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Michaela.Schwarzova
Krajské předsednictvo
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Schwarzova » 20 led 2015, 09:41

bumb Pando, nahod info

Michal.Havranek
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: xxx
Dal poděkování: 1155 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování

Příspěvek od Michal.Havranek » 16 úno 2015, 14:01

Aha tohohle si vzal na starost pan Michal "nikdy nic nedotáhnu" Ketner, hmm tak to rovnou odpískáme, ne :)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“