Miroslav Rubeš - ztratil zájem

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Ustecky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Demavend
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: Soukromnik
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Miroslav Rubeš - ztratil zájem

Příspěvek od Demavend » 25 úno 2012, 19:09

Zdravím všechny piráty a pirátky.

Ze všeho nejdřív bych se vám chtěl představit. Jmenuji se Miroslav Rubeš a jsem z Teplic. O politiku jsem se začal zajímat poměrně nedávno v podstatě s příchodem SOPA/PIPA/ACTA. Tyto zákony mne pobouřily stejně jako deseti tisice dalších občanů. A samozrejmě jsem se připojil k protestum. Čím více jsem zkoumal situaci kolem těchto zákonů tím více jsem si začal všímat jak politika funguje a utvoril jsem si svuj politický nazor který se nejvíce blíží Pirátské straně.

Zejména v otázkách svobody nazorů a přístupu k pravdivým informacím (jsem proti cenzuře). Jsem toho názoru že člověk k tomu aby mohl dělat důležitá rozhodnutí musí být dobře informován a proto přístup k nezávislým informacím je podle mě jedna z nejdůležitějších priorit. Dále pak jsem zastáncem přímé demokracie kde svobodny informovany občan může přímo ovlivňovat politiku své země místo zaplacených lobby nadnarodních korporací nebo bohatych jedinců kteří sledují pouze svoje zájmy. Jsem přesvědčen že po desetiletí špatné politiky u nás je zapotřebí změna.

A proto bych se chtěl ucházet o členství v České Pirátské Straně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Demavend za příspěvky (celkem 8):
Roman.Kucera, Zdenek.Stepanek, Jiri.Kaderavek.sen, Petr.Karlik, Ivo.Vasicek, Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik, Lukas.Findeis

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 2902 poděkování

Re: Miroslav Rubeš

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 25 úno 2012, 20:06

Díky za zájem o Piráty.

Je i něco jiného čím tě Piráti oslovili kromě ACTA a spol. a cenzury? Je toho vícero, tady je připravovaný web s programem, který právě vypipláváme a schvalujeme: http://www.pirati.cz/piznam/program/start

Pokud se chceš stát členem, přijd se představit na krajskou schůzi. Nejbližší bude ve Varnsdorfu, 10.3. v 16:00, viz zde: viewtopic.php?f=88&t=10773

Zdeněk Štěpánek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvek:
Demavend
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

Minerwa
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: umělec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minerwa » 25 úno 2012, 20:55

Zdeňku, oslovila jsem ho já osobně. Chvíli se už známe a přišlo mi to jako dobrej nápad, přeci jen se v těch Teplicích cítím jako pirátka trochu sama. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Minerwa za příspěvek:
Demavend

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 2902 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 25 úno 2012, 21:29

Minerwa píše:Zdeňku, oslovila jsem ho já osobně. Chvíli se už známe a přišlo mi to jako dobrej nápad, přeci jen se v těch Teplicích cítím jako pirátka trochu sama. ;)
Super. Měl jsem tušení, že je to ten dotyčný, co byl s tebou na schůzce v Teplicích. Trefil jsem se?

Těším se na schůzi ve Vdf. Je škoda, že jsme Vdf vymysleli před tím, než se nám ozvali 4 zájemci z Teplic a blízkého okolí. Příště můžeme zase v teplicích.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

Jakub Sembera
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od Jakub Sembera » 26 úno 2012, 19:52

Zdenek Stepanek píše:Je škoda, že jsme Vdf vymysleli před tím, než se nám ozvali 4 zájemci z Teplic a blízkého okolí.
Ale kdepak, tato část severu je o dost přívětivější než-li kraj ústecký a teplický :)

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“