Dalibor Záhora - Hostování v KS Středočeský kraj

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Ondrej.Kalis
Člen KS Praha
Příspěvky: 1690
Registrován: 26 říj 2017, 09:26
Profese: dopravní inženýr
Bydliště: Praha 9
Dal poděkování: 3142 poděkování
Dostal poděkování: 1913 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalibor Záhora - Hostování v KS Středočeský kraj

Příspěvek od Ondrej.Kalis »

Dalibor.Zahora píše: 04 lis 2020, 20:25 Původně sem myslel, že se bez hostování obejdu, ale naše tvrdě nastavené systémy mi to neulehčují - přestaly mi chodit krajské newslettery a další pošta, a teď je poslední kapkou, že nemůžu přispívat do interní debaty k rozpočtu.
Upřímně v tomhle Dalibora naprosto chápu. Když mohl být RegP každý, kdo se přidal do příslušné skupiny, tak mi chodily informace ze Středočeského kraje. Od té doby jsem trochu odříznutý, takže i pro mě to byl jeden z důvodů pro hostování. Ale měli bychom to nějak systémově vyřešit, aby člen nebo příznivec strany se mohl plně aktivně zapojit a mít přístup k podobným informacím (a přístupem myslím i ten pasivní, tedy newslettery a podobně). ;)
Lukas.Kohout píše: 05 lis 2020, 21:54 Koukám, že jsme se stali dost přitažlivým krajem. Každý tu chce hostovat, to už jsi třetí :D
Ještěže jsem se rozhoupal včas, než se hostování stane módní vlnou 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kalis za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Kohout, Dalibor.Zahora

Vedoucí KET doprava Středočeský kraj. Místopředseda KET doprava Praha.

Uživatelský avatar
Klara.Kocmanova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 669
Registrován: 03 dub 2018, 14:28
Dal poděkování: 923 poděkování
Dostal poděkování: 1611 poděkování

Re: Dalibor Záhora - Hostování v KS Středočeský kraj

Příspěvek od Klara.Kocmanova »

Dalibore, už jsi nám chyběl! Vzhledem k tvému dlouholetému působení v našem kraji se obejdeme bez grilování a rovnou hlasujeme.
viewtopic.php?p=727253#p727253
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Kocmanova za příspěvky (celkem 2):
Martin.Polak, Dalibor.Zahora

„Někteří věří, že pouze velká síla dokáže udržet zlo pod kontrolou, ale moje zkušenost říká něco jiného: jsou to malé, každodenní skutky běžných lidí, které brání zlu růst. Drobné, milé, láskyplné činy.“
Gandalf

Klára Kocmanová
poslankyně
+420 733 765 433
klara.kocmanova@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“