Michal Beneš

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2452
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2007 poděkování
Dostal poděkování: 3229 poděkování

Re: Michal Beneš

Příspěvek od Jan.Prokop »

Marek.Rebicek píše: 07 zář 2020, 16:13 Cau, zveme tě https://www.facebook.com/events/931890203887946/
Ať je to dle regulí :D
viewtopic.php?f=597&t=53576&p=714609
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Prokop za příspěvek:
Jan.Korbel
Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 975
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Beneš

Příspěvek od Josef.Bouse »

Ahoj,
Já se zeptám proč my a ne ODS ?

V čem myslíš že se lišíme od ODS ?

Jaký bys měl pohled na to, že bychom odmítli případnou koalici s ODS/STAN nebo naopak ji přijali ?

Díky.

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

mbe
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 26 srp 2020, 08:42
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Michal Beneš

Příspěvek od mbe »

Josef.Bouse píše: 08 zář 2020, 13:18 Ahoj,
Já se zeptám proč my a ne ODS ?

V čem myslíš že se lišíme od ODS ?

Jaký bys měl pohled na to, že bychom odmítli případnou koalici s ODS/STAN nebo naopak ji přijali ?

Díky.
Nemám rád nedokončenou práci :-), takže...

Jestli ODS nebo Piráty? Pro mě je to startovací lajna a před těmi x-lety tady ještě žádná Pirátská strana nebyla a pokud chtěl člověk něco dělat, tak začal a bylo trochu jedno, jestli je to pravice, levice, střed. Teď se k tomu vracím a jsem úplně na stejném místě jen se možnosti výběru pol. uskupení změnily. ODS od té doby mám pocit zkostnatěla (kór tady v Praze je to jiné než na malém městě), ale považuju ji stále za demokratickou stranu s docela dobrým programem. Nicméně třeba aktuální otázka rovné 15% daně z příjmu se mi moc nezdá... Zde jsem spíš víc doleva.

Co se týče koalice s ODS/STAN, tady vidím možné problémy se ztrátou identity PS, ale to už je na členech PS, aby rozhodli. Osobně se obávám.

Michal
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“