Petr Hladký [PŘIJAT]

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Petr.Hladky
Příspěvky: 38
Registrován: 19 kvě 2020, 21:49
Profese: Stavař (osvč,stavebnictví)
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 106 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Petr Hladký [PŘIJAT]

Příspěvek od Petr.Hladky »

Dobrý den všem přeji.
Jmenuji se Petr Hladký a jsem z Lysé nad Labem. Je mi 34 let a jsem uchovněný táta od tří dětí.Pracuji krátce jako OSVČ ve stavebnictví,od stavařiny jsem si odpočinul jeden rok jako řidič kamionu v Belgii.Rád se zajímám o dění v mém okolí a poslední dobou žasnu co se děje za veřejné peníze v našem městě... Určitě by bylo na delší povídání. Do dění se občas pustím třeba díky Facebooku ale vím že jako skoro anonymní jednotlivec toho moc nezmůžu,proto bych se rád stal členem a zapojil se do dění kolem sebe dle nějákého širšího názoru a s podporou,že nejsem sám. Co o sobě napsat víc už nevím,raději mluvím než píšu.
Pokuď Vás ohledně mě zajímá,rád zodpovím.

Mé odpovědi k pirátským otázkám:

  1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, nad kterými bys uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
    -Generačně a názorově jsou mi piráti nejblíže,dříve jsem fandil ODSce a třeba taky VV ale tou dobou jsem byl ještě dost nevyzrálý a věřil populismu...
  2. Máš nějakou politickou nebo aktivistickou minulost? Kandidoval(a)s ve veřejných volbách?
    -Bez Minulosti
  3. Myslíš, že existuje něco z tvé minulosti či současnosti nebo z tvého okolí, co by mohlo po tvém případném přijetí poškodit dobré jméno Pirátské strany? Např. spolupráce s represivními složkami (agent nebo spolupracovník, v minulosti např. u STB), nebo je proti tobě vedeno trestní řízení a nebo to očekáváš?
    -Jsem v insolvečním řízení
  4. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
    -Konopí za určitých podmínek a pravidel ano ale ostatní dle mého názoru ne.
  5. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
    -Dotace v zemědělství v případě pohrom-sucho,záplavy určitě potřeba sou. Ale za normálních podmínek si myslím že je to jen podhoubí k černotám.
    -Dotace začínajícím a slibným projektům do budoucna bych v určité míře akceptoval.
  6. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu? Víš jaké sdílení dat je legální a nelegální a že se platí poplatky z prázdných médií?
    -Je to pro mě španělská vesnice ale chápu že když někdo něco vytvoří,tak za to musí být adekvátně ohodnocen.
  7. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
    -Chytré telefony,Internet
  8. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
    -Neumím definovat,po zkušenostech z práce v zahraničí mi přijde že jsme jako Česko dosti celkově pravicové a občas se mi zdá že k násilí vyzývají i někteří naši politici.
  9. Co si myslíš o imigraci?
    -Přirozený chod dějin,je potřeba ji kontrolovat,ale neodmítat...
  10. Jaký je tvůj názor na referendum?
    -Referendum má vítěze a poražené,nikdy nebude oblíbené oběma stranami.Další aktivita k rozdělování společnosti.
  11. Co nejvíc pálí Českou republiku?
  12. v dnešní době KoronaVirové určitě Vir,né vir jako takový ale dopady na společnost a ekonomiku...,v době nevirové určitě rozdělená společnost na A.B-negativní a A.B.-pozitivní...
  13. Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
    -Ano
  14. Je nějaký krajský expertní tým, do kterého by ses mohl(a) a chtěl(a) zapojit?
    -Doprava a Územní rozvoj,to jsou odvětví o kterých něco málo vím.
  15. Už jsi v kontaktu s nějakými piráty, třeba ve svém okolí?
    -Nevím o tom.

Děkuji,s pozdravem Petr
Lysá nad Labem

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Hladky za příspěvky (celkem 7):
Jiri.Snizek, Stepan.Drtina, Marek.Rebicek, Petr.Prochazka, Jan.Prokop, Klara.Kocmanova, Jan.Korbel
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2822
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7349 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Hladký

Příspěvek od Jiri.Snizek »

@Petr.Prochazka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Petr.Hladky

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 664
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1288 poděkování

Re: Petr Hladký

Příspěvek od Marek.Rebicek »

Ahoj, Lysá sice spadá do Nymburka, ale s par lidmi jsem u vás v kontaktu, tak se můžeme propojit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Rebicek za příspěvky (celkem 3):
Petr.Hladky, Jan.Prokop, Stepan.Drtina
Uživatelský avatar
Petr.Prochazka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 502
Registrován: 31 bře 2013, 22:04
Profese: Dispečer mezinárodních vlaků
Bydliště: Nymburk, Hrnčířova 1927
Dal poděkování: 663 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Petr Hladký

Příspěvek od Petr.Prochazka »

Ahoj Petře. MS Nymbursko, kam spadá Lysá nad Labem se teď celkem rozjíždí. Takže budeme rádi, když se setkáme osobně. Zároveň, jak psal výše @Marek.Rebicek Jsou lidé od Vás v kontaktu i s lidmi v Brandýse. Ale komunikace funguje společně, takže není problém. Rádi tě přivítáme na nějaké schůzi MS Nymburk v naší nově otevírané Pirátské Kanceláři Nymburk - PiKNyk. Slavnostní otevření se uskuteční 8.6.2020. Více info na: https://www.facebook.com/PiratiNymburk
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Prochazka za příspěvky (celkem 8):
Stepan.Drtina, Marek.Rebicek, Jiri.Snizek, Klara.Kocmanova, Jan.Korbel, Petr.Hladky, Jan.Prokop, Martin.Martin
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Petr.Hladky
Příspěvky: 38
Registrován: 19 kvě 2020, 21:49
Profese: Stavař (osvč,stavebnictví)
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 106 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Hladký

Příspěvek od Petr.Hladky »

Děkuji všem!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Hladky za příspěvek:
Petr.Prochazka
swampy1977
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 20 říj 2017, 09:40
Profese: IT Projektovy Manazer
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Hladký

Příspěvek od swampy1977 »

Ahoj Petre, ja jsem z Lyse, Pirati jsou mi velmi blizci a zajimam se o clenstvi.
Marek
Tito uživatelé poděkovali autorovi swampy1977 za příspěvky (celkem 3):
Marek.Rebicek, Stepan.Drtina, Petr.Hladky
Petr.Hladky
Příspěvky: 38
Registrován: 19 kvě 2020, 21:49
Profese: Stavař (osvč,stavebnictví)
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 106 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Hladký

Příspěvek od Petr.Hladky »

Ahoj Marku,to je dobře,rád bych se stebou eventuelně viděl,když tě to také zajímá. Nejen členství,ale doufám že i dění v Lysé. Díky,Petr
Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 664
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1288 poděkování

Re: Petr Hladký

Příspěvek od Marek.Rebicek »

Ahoj, bohužel přímo v Lysé Piráty nemáme, klidně piš či volej, jsme z Brandýsa rebicek@waldera.cz, 603574374.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Rebicek za příspěvek:
Petr.Hladky
Petr.Hladky
Příspěvky: 38
Registrován: 19 kvě 2020, 21:49
Profese: Stavař (osvč,stavebnictví)
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 106 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Hladký

Příspěvek od Petr.Hladky »

Díky moc za odpověď! Jen škoda že v Lysé piráti teda nejsou... Máme tu takové uskupení co pohlíží-nebo spíše vykukují jako piráti a snad i s podporou pirátů vystupují.
Ale jako piráti mi nepřijdou,kam vítr,tam plášť to k Pirátům nepatří...
Ještě jednou děkuji za přáteský přístup! Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Hladky za příspěvek:
Lenka.Kozlova
swampy1977
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 20 říj 2017, 09:40
Profese: IT Projektovy Manazer
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Hladký

Příspěvek od swampy1977 »

petr.hladky píše: 26 kvě 2020, 22:39 Ahoj Marku,to je dobře,rád bych se stebou eventuelně viděl,když tě to také zajímá. Nejen členství,ale doufám že i dění v Lysé. Díky,Petr
Ahoj, diky, poslal jsem ti sz po FB
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“