Tereza Vovesová - přestup [PŘIJATA]

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1327
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1411 poděkování
Dostal poděkování: 2099 poděkování

Tereza Vovesová - přestup [PŘIJATA]

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Vážené předsednictvo, vážené Pirátské fórum Středočeského kraje,

ráda bych vás tímto oficiálně požádala o přijetí a to za účelem rozšíření řad a sil v MS Piráti Jesenice - Jílové, se kterým jsem se už o možnosti mého vstupu do MS bavila. Členem Pirátů jsem oficiálně od začátku roku 2018 - odkaz na grilování je zde: viewtopic.php?f=660&t=39881&p=544478&hi ... A1#p544478.

Od doby, kdy jsem sepsala svoji žádost o vstup do Pirátské strany se změnilo následující:

Změnila jsem zaměstnání a už rok pracuju ve veřejné správě, aktuálně jako rozpočtář na radnici Prahy 5 a čekám na složení zkoušky z odborné způsobilosti, kterou bych měla absolvovat letos v červnu.

V rámci Pirátů jsem se nakonec podílela především na komunikaci na sociálních sítích, konkrétně v inboxech nebo jako správce Liberální Lumpenkavárny nebo do loňského podzimu jako správce FB Pirátů Prahy 5. Po mých prvních zkušenostech v komunální politice jsme se ve spolupráci se Štěpánem Rattayem rozhodli oslovit RP s nástinem kroků pro podporu komunálních politiků v Pirátské straně, na základě kterého se konalo minulý rok v prosinci poprvé "Fórum komunálních zastupitelů", které jsme ve spolupráci s Radkem Holomčíkem uspořádali v Praze. Dále jsem také tajemnicí Pracovního týmu pro veřejné zakázky, takže máte-li otázky na proces, určitě se neváhejte zeptat.

Slibuju, že v dohledné době si najdu čas a profil si aktualizuju, v té ne úplně aktuální podobě ho naleznete zde: https://praha2.pirati.cz/lide/tereza-vovesova/
Přiznám se, že vzhledem k tomu, že nemám ani politické ani nějaké větší vnitrostranické ambice, tak svůj profil malinko zanedbávám. Baví mě support a vytváření prostoru a zázemí pro úspěšný růst strany, což bylo vlastně i mou hlavní motivací proč se k Pirátům přidat a věřím, že v MS Jesenice - Jílové budu tímto platným členem a posilou.

Děkuju mockrát všem čtenářům, kteří dočetli až sem za váš čas a těším se na případnou spolupráci.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Vovesova za příspěvky (celkem 8):
Jan.Korbel, Stepan.Drtina, Jiri.Snizek, Jana.Skopalikova, Roman.Moravek, Josef.Bouse, Marek.Rebicek, Lenka.Kozlova

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4182 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tereza Vovesová - přestup

Příspěvek od Jan.Korbel »

Těšíme se na posilu a děkujeme za důvěru, kterou snad nezklameme :-D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvek:
Roman.Moravek
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1728
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: Tereza Vovesová - přestup

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Ahoj Terko,

Děkuji za představení a za ochotu rozšířit řady středočechů, každou posilu uvítáme. Jenom jsem v Tvé žádosti o přestup nepostřehl proč vlastně do SčK chceš přestupovat? Není to rýpaní, jenom mě to zajímá :)

Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Roman.Moravek, Martin.Polak

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1327
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1411 poděkování
Dostal poděkování: 2099 poděkování

Re: Tereza Vovesová - přestup

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Stepan.Drtina píše: 07 kvě 2020, 21:51 Ahoj Terko,

Děkuji za představení a za ochotu rozšířit řady středočechů, každou posilu uvítáme. Jenom jsem v Tvé žádosti o přestup nepostřehl proč vlastně do SčK chceš přestupovat? Není to rýpaní, jenom mě to zajímá :)

Díky!
Ahoj Štěpáne,

Motivací je, že narozdíl od Prahy máte letos pro nás Piráty hodně důležité volby, tak věřím, že se každá ruka bude hodit. A z mého pohledu je rozhodně lepší užší spolupráce na úrovni členství než podpora z pozice člena jiného KS. Tím, že nemám politické ambice, nejsem vázaná na budování pozice na konkrétním místě, tak pro mě přestup není problém.
Krom toho ráda spolupracuju se šikovnými lidmi. Z MS Jesenice - Jílové už něco přes rok spolupracuju s Romanem Morávkem (mimojiné mi vždycky, když je demoška, drží fleka :)), takže věřím, že na spolupráci i v tomhle ohledu snadno navážeme, navíc místně nejsou daleko od mého bydliště na Praze 4.
Diskutovala jsem přestup také s Lydií Bartošovou, jakožto předsedkyní mého současného MS a i ona s přestupem souhlasila. Zároveň souhlasila i s tím, že můžu i přes přestup nadále s Prahou 2 případně spolupracovat.

Pokud budeš mít ještě další otázky, tak se klidně ptej.

EDIT Doplnění informace o vzdálenosti od bydliště + drobné pravopisné korekce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Vovesova za příspěvky (celkem 3):
Stepan.Drtina, Dalibor.Zahora, Roman.Moravek

Tereza Vovesová
Obrázek

Jan.Caha
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 87
Registrován: 01 bře 2019, 00:28
Profese: ZZ
Dal poděkování: 90 poděkování
Dostal poděkování: 155 poděkování

Re: Tereza Vovesová - přestup

Příspěvek od Jan.Caha »

Skvělá zpráva budeme se těšit, uvidíme se 14.5.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Caha za příspěvek:
Roman.Moravek
Jestliže nebudete bojovat za svá práva v době, kdy můžete lehce zvítězit bez krveprolévání, může přijít doba, kdy budete muset bojovat proti drtivé přesile a s jen mizivou šancí na přežití!
Uživatelský avatar
Roman.Moravek
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2018, 01:16
Profese: ekonom - OSVČ
Bydliště: Dolní Břežany
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tereza Vovesová - přestup

Příspěvek od Roman.Moravek »

Terko, jsem rád, že chceš mezi nás....My se známe už dlouho, takže toto je pro mne potěšující zpráva:)
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1327
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1411 poděkování
Dostal poděkování: 2099 poděkování

Re: Tereza Vovesová - přestup

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Jsem si to u vás tady v Sčk prolistovala ;) a musím říct, že to máte moc pěkný, obvzlášť kvituju přehled mediálních zpráv a přehlednost usnesení. Takže se na spolupráci taky těším. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Vovesova za příspěvky (celkem 4):
Jan.Korbel, Jiri.Snizek, Stepan.Drtina, Jana.Skopalikova

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4182 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tereza Vovesová - přestup

Příspěvek od Jan.Korbel »

Hlasování PKS o doporučení: viewtopic.php?f=314&t=52372
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvek:
Jiri.Snizek
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“