Mirek Dvorak [PŘIJAT]

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Miroslav.Dvorak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 42
Registrován: 02 říj 2019, 20:55
Profese: Manazer
Bydliště: Vestec
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mirek Dvorak [PŘIJAT]

Příspěvek od Miroslav.Dvorak »

Ahoj vsem, jmenuji se Mirek Dvorak, je mi 47 let a jsem z Vestce u Prahy. Jsem zenaty, mam dve nactilete deti a poslednich patnact let se pohybuji v mezinarodnim obchode na ruznych pozicich v oblasti prodeje a marketingu. Predem se omlouvam, ze nepouzivam hacky a carky, ale nemohu si na laptop stahnout cestinu.
Jak jsem pochopil, kazdy zde dostane sadu vstupnich otazek k zodpovezeni, takze vse prikladam nize.
1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, nad kterými bys uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
V minulosti jsem uvazoval o TOP09 a STAN. Nicmene prvni mi pripadaji posledni dobou prilis konfrontacni a prilis vpravo politickeho spektra. U STAN si nejsem jisty, jak moc se zajimaji o celostatni zalezitosti.
2. Máš nějakou politickou nebo aktivistickou minulost? Kandidoval(a)s ve veřejných volbách?
Nemam politickou minulost. Pouze jsem nekolik let aktivne pusobil v obecne prospesne spolecnosti, ktera byla zrizovatelem zakladni skoly mych deti.
3. Myslíš, že existuje něco z tvé minulosti či současnosti nebo z tvého okolí, co by mohlo po tvém případném přijetí poškodit dobré jméno Pirátské strany? Např. spolupráce s represivními složkami (agent nebo spolupracovník, v minulosti např. u STB), nebo je proti tobě vedeno trestní řízení a nebo to očekáváš?
Nastesti me nic nenapada.
4. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
Jsem pro plnou regulovanou legalizaci, ktera by podle meho nazoru byla prospesna pro spolecnost i stat.
5. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
V dobre vybranych segmentech mohou byt dotace prospesne. V soucasne dobe tomu tak bohuzel neni a to vede k pokriveni konkurence a omezeni rozvoje v mnoha oblastech.
6. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu? Víš jaké sdílení dat je legální a nelegální a že se platí poplatky z prázdných médií?
Jsem si vedom kontroverze ohledne OSA a dalsich, nicmene se nepovazuji v techto zalezitostech za odbornika. Proto bych potreboval slyset vice informaci a nazoru.
7. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
Osobne se necitim prilis ohrozeny nedostatky v ochrane soukromi a osobnich udaju. Pokud se obcan chova nezodpovedne pri ochrane sveho soukromi, zadna regulace ho dostatecne neochrani a spise nadbytecne omezi zodpovedne se chovajici jedince. Nicmene v teto oblasti se nepovazuji za odbornika a rad bych si poslechl seriozni nazory jinych.
8. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
Hranice mezi svobodou projevu a rozumnym omezenim kvuli hanobeni rasy a vyzyvani k nasili je velmi tenka. Myslim si, ze tato hranice je v CR nastavena spravne, nicmene je nedostatecne pravne vymahana.
9. Co si myslíš o imigraci?
Kontrolovana imigrace vede ke zvyseni blahobytu cele spolecnosti.
10. Jaký je tvůj názor na referendum?
Pokud se jedna o celonarodni referendum, myslim si, ze spolecnost casto nema dostatek casu, a nekdy i zajmu, dostatecne se odborne seznamit se vsemi aspekty daneho problemu. V tomto pripade by meli prevzit zodpovednost verejne volene osoby.
11. Co nejvíc pálí Českou republiku?
Pripada mi, ze mnoho obcanu ocekava libivy politicky program bez ohledu na realitu a nevadi jim nerealne sliby, o kterych jiz mnohdy predem vi, ze nebudou splneny. Duveryhodnost politiky je na nizke urovni (nejen v CR) a politici si s tim nedovedou poradit.
12. Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
Ano, mam v planu se aktivne ucastnit deni v kraji.
13. Je nějaký krajský expertní tým, do kterého by ses mohl(a) a chtěl(a) zapojit?
Mam zajem se zapojit do tymu, ve kterych budu moci pridat skutecnou hodnotu.
14. Už jsi v kontaktu s nějakými piráty, třeba ve svém okolí?
Ne, nejsem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Dvorak za příspěvky (celkem 6):
Marek.Rebicek, Stepan.Drtina, Jan.Korbel, Klara.Kocmanova, Roman.Moravek, j.musil
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4184 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Jan.Korbel »

Ahoj Mirku. Děkujeme za představení. Za místní sdružení, kam spadá Vestec (MS Jesenice - Jílové), bych tě rád pozval na jakoukoliv akci (nejen) na našem území. Nejbližší je setkání ve Vranném a pak plánujeme výlet Posázavskou stezkou. Pokud budeš mít možnost, určitě se ale přijď podívat na jakoukoliv jinou akci.

* Místní sdružení Jesenice - Jílové
* Příprava založení MS Jílové u Prahy - Jesenice
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 2):
Roman.Moravek, j.musil
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Miroslav.Dvorak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 42
Registrován: 02 říj 2019, 20:55
Profese: Manazer
Bydliště: Vestec
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Miroslav.Dvorak »

Ahoj Honzo, dekuji za zpravu. To setkani ve Vrannem je 18.10.?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Dvorak za příspěvek:
j.musil
Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 665
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Marek.Rebicek »

Ahoj Mirku, optimální by bylo dorazit 9. listopadu od 15H do PICE na krajské setkání s nováčky, díky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Rebicek za příspěvky (celkem 2):
Jan.Korbel, j.musil
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4184 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Jan.Korbel »

Ano, Vranné je 18.10. Bude to velmi lokální akce pro lidi z okolí. Jak píše Marek, 9.11. je pak seznamovací akce pro zájemce na úrovni kraje. Pokud chceš být členem, měl by ses představit na obou úrovních, ale ne nutně na těchto dvou akcích (ty krajské jsou cca po 2 měsících, lokálních možností bude více).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 3):
Marek.Rebicek, Jiri.Snizek, j.musil
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Miroslav.Dvorak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 42
Registrován: 02 říj 2019, 20:55
Profese: Manazer
Bydliště: Vestec
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Miroslav.Dvorak »

Ahoj panove, dekuji za informace. Pokud tedy budete souhlasit, prisel bych 9.11. do PICE (predpokladam, ze je to Piratske Centrum, Na Moráni 360/3, 120 00 Nové Město) v 18.00. A mohl bych take prijit do Vranneho toho 18.10., jen mi prosim dejte vedet kam a v kolik. Hezky den, Mirek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Dvorak za příspěvky (celkem 3):
Marek.Rebicek, Roman.Moravek, j.musil
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4184 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Jan.Korbel »

Adresu PiCe jsi trefil, jen je to v jiný čas. Mrkni sem, je tam i místo k tomu Vrannému:

https://stredocesky.pirati.cz/kalendar/

(a já jdu zjišťovat, kdo tam dal zubaře) :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvek:
j.musil
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Miroslav.Dvorak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 42
Registrován: 02 říj 2019, 20:55
Profese: Manazer
Bydliště: Vestec
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Miroslav.Dvorak »

Ahoj vsem, zucastnil jsem se schuzky v PICE tuto sobotu. Stal jsem se registrovanym priznivcem a mam fyzickou prihlasku, kterou bych mel predat memu MS Jesenice-Jilove. Mate nejaky navrh, jak si ji fyzicky predat? Bylo mi receno, ze grilovani pro nove cleny bude az 26.1.2020. Takze zatim cekam, pokud byste ale neco potrebovali, dejte vedet. Hezky den, Mirek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Dvorak za příspěvky (celkem 6):
Stepan.Drtina, Jiri.Snizek, Klara.Kocmanova, Jan.Korbel, Roman.Moravek, j.musil
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4184 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Jan.Korbel »

Sleduj kanály MS (v blízké době budu rozesílat e-mail). Více v SZ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvek:
j.musil
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4184 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Dvorak

Příspěvek od Jan.Korbel »

Doplňuji, že Míra je aktivní u nás v MS, zajišťoval naše poslední dvě schůze a velmi poctivě sleduje a reportuje komunál.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 5):
Stepan.Drtina, Dalibor.Zahora, Roman.Moravek, j.musil, Barbora.Knotova.Vaicova
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“