Filip Dítě [PŘIJAT]

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Filip.Dite
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 108
Registrován: 02 lis 2017, 00:23
Profese: MS Mladá Boleslav
Bydliště: Palackého 828 Mladá Boleslav
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Filip Dítě [PŘIJAT]

Příspěvek od Filip.Dite »

Dobrý den jmenuji se Filip Dítě je mi 29 let a jsem z Mladé Boleslavi.Jsem vyučen a v současné době docházím na dálkové maturitní studium .V současnosti pracuji jako řidič VZV v Ewals Cargo Care kde jsem již 3. rokem ,dříve jsem pracoval jako barman v sezónním baru v Českém ráji kde jsme se zabývali pořádáním akcí pro alternativní scénu díky čemuž jsem se dostal i k pořádání Milion Marihuana March kde vlastně začal celý můj zájem o politiku ,měl jsem tam možnost se potkávat a hlavně mluvit s politiky osobně což mi otevřelo mé doposud politicky zalepené oči. Zjistil jsem že ne každý to chce dělat jen pro své osobní obohacení ale že jsou tu i Piráti kteří se chtějí za lidi poprat. Do letošních voleb jsem byl jen takový tichý podporovatel co na sociálních sítích sdílel vše co jsem o pirátech našel.
Na pirátské FreeRide jsem se rozhodl pro vstup a podporu strany otevřeně a aktivně protože jsem si uvědomil že když budu jen stále mlčky sedět na ekonoru nezměním nic. S pirátským programem souhlasím a k některým bodům si myslím že bych mohl osobně přispět ,svým názorem s zkušenostmi . Děkuji Filip Dítě
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Dite za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Kopriva, Petra.Smutna
„Držte se tří R: - respektu vůči sobe - respektu vůči ostatním - responsibility .“ (Dalajláma)

Filip Dítě
MS Mladá Boleslav

filip.dite@pirati.cz
Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: představení -Mladá Boleslav

Příspěvek od Petra.Smutna »

Filipe, jak to vypadá s tvojí papírovou přihláškou, prosím?
Uživatelský avatar
Filip.Dite
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 108
Registrován: 02 lis 2017, 00:23
Profese: MS Mladá Boleslav
Bydliště: Palackého 828 Mladá Boleslav
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: představení -Mladá Boleslav

Příspěvek od Filip.Dite »

Mojí papírovou přihlášku má František u sebe :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Dite za příspěvek:
Petra.Smutna
„Držte se tří R: - respektu vůči sobe - respektu vůči ostatním - responsibility .“ (Dalajláma)

Filip Dítě
MS Mladá Boleslav

filip.dite@pirati.cz
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: představení -Mladá Boleslav

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Filip přijat, gratulace. ;)
odhlasováno zde viewtopic.php?f=314&t=40247

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“