Soňa Dvořáková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
SoncaDa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 07 říj 2017, 00:09
Profese: MD
Dostal poděkování: 8 poděkování

Soňa Dvořáková

Příspěvek od SoncaDa »

Dobrý večer, piráti a pirátky!

Jmenuji se Soňa, je mi 28 let, před 3 lety jsem se z vesničky jménem Pátek(u Poděbrad) odstěhovala do Mnichova Hradiště.
Vystudovala jsem Obchodní Akademii v Kolíně, vystřídala jsem několik prací - obchod, kancelář a poslední před "dovolenou" barmanka, což mi vyhovovalo nejvíce- proč? Z kancelářské práce mě sice bavilo, že přepisuji texty, což s psaním všemi deseti není těžké, ale jen sedět, nemluvit s lidmi z očí do očí, jen po telefonu či e-mailu? To NE.
Potřebuji ke svému životu lidi, lidi kteří mají vlastní názor, lidi kteří se ho nebojí říct. Umím věci zorganizovat, jsem nadšená pro práci, komunikativní(ukecaná spíš!)

Pirátská strana je mi svými názory nejblíže,ať už je to legalizace, svoboda slova, demokracie a vyzdvihla bych hlavně transparentnost, protože to je v naší republice velmi potřeba!
Ráda bych se k vám přidala a zapojila se do vašich aktivit, nechci sedět s rukama v klíně, chci pomoct aby se v našem státě dalo žít, nejen mně, ale hlavně mým dětem.


Děkuji, že jste dočetli až sem

Přeji hezký zbytek večera

Soňa Dvořáková
Tito uživatelé poděkovali autorovi SoncaDa za příspěvky (celkem 8):
Frantisek.Kopriva, pirat, Vit.Fux, Martin.Polak, Petr.Prochazka, Petra.Smutna, Daniel.Prim, V__
Uživatelský avatar
Tomas.Zmuda
Krajský zastupitel
Příspěvky: 395
Registrován: 14 srp 2013, 09:50
Profese: zastupitel, projektový manažer
Bydliště: Jinočany
Dal poděkování: 398 poděkování
Dostal poděkování: 567 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Soňa Dvořáková

Příspěvek od Tomas.Zmuda »

Ahoj Soňo, vítej na palubě!
Jak již tu několikrát padlo, mohla bys nám i ty prosím zkusit do záznamu odpovědět jak vidíš následující otázky?

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o imigraci do ČR?
8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Budeme rádi když dojdeš na nějakou krajkou schůzi. Zatím ladíme datum a místo s ohledem na povolební shony, ale sleduj fórum, dáme vědět. schuze-ks-stredocesky-kraj-f799/planova ... 2-810.html


:arrow: zastupitel Středočeského kraje
:arrow: uvolněný předseda Komise pro ICT a digitalizaci
:arrow: místopředseda Výboru pro zdravotnictví
:arrow: člen RT informatika
:arrow: vedoucí KET IT a chytrý kraj SčK
Pirátský profil
tel: 607 258 445
https://zmuda.cz

Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: Soňa Dvořáková

Příspěvek od Petra.Smutna »

Ahoj Soňo, již jsme se spolu setkaly v předvolebním období v rámci tvé dobrovolnické činnosti v Mnichově Hradišti. Máš-li čas, přijeď za námi 1. 11. do Mladé Boleslavi, kde se od 17:00 hod v Altan café na Výstavišti koná schůze krajského sdružení Středočeského kraje. Více zde:
https://www.facebook.com/events/125037171547667/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvek:
V__
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“