Alice Weberova

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: "Alice"

Příspěvek od anonym2064 »

Alice Weberova píše:Ahoj, jste zvláštní projekt. Ocením nějaké nasměrování - máte nějaký balíček základních myšlenek a principů?
Celkově se zajímám o lidskou duši a mozek. Chápu, že současná společnost nefunguje ani správně, a ani nevyužívá na 100% své kapacity.
párkrát se tu objevily snahy, sepsat něco jako manifest, ale nepovedlo se. Takže většina zájemců se vždy začne zajímat buď přes forum, nebo http://www.pirati.cz/program/start ale většinou přes někoho.
taky jsme si mysleli že budeme fungovat jako majáky a tím majákem bude každý :)
někdo se rád kontaktuje přes FB
cest je dost. forum samotné velice klame. osobně jsme skoro normální.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Kopriva, Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "Alice"

Příspěvek od Tomas.Klapka »

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: "Alice"

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Nějaký manifest je tu : ) http://www.pirati.cz/zo/docs/manifestppeu
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: "Alice"

Příspěvek od anonym2064 »

Tomas.Klapka píše:http://piratstvi.cz/
Dobrovolnictví
Pirátská strana funguje jako čistě dobrovolnická organizace. Žádný z našich členů ani příznivců nedostává žádné finanční odměny, maximem je pochvala před nastoupenou posádkou.
zrušeno těsně před volbama
Celkem se jedná o následující sumy podle tohoto: https://github.com/pirati-cz/KlubPraha/ ... 015-05.ods dokumentu:
zavedeno těsně po volbách
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: "Alice"

Příspěvek od anonym2064 »

Mikulas.Peksa píše:Nějaký manifest je tu : ) http://www.pirati.cz/zo/docs/manifestppeu
ten jste ovšem zakázali rozšířit o požadavky našich garantů.
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: "Alice"

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Martin Shanil píše:
Mikulas.Peksa píše:Nějaký manifest je tu : ) http://www.pirati.cz/zo/docs/manifestppeu
ten jste ovšem zakázali rozšířit o požadavky našich garantů.
My jsme ho mohli rozšiřovat? To je pro mě novinka. Mám za to, že naše předsednictvo vydalo statement, že se vyjednávání neúčastníme. Takže jsme ho měli na stole až jako hotový dokument a mohli jsme si akorát vybrat, jestli ho odsouhlasit nebo ne. Může se mi to nelíbit, můžu s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co můžu - protože je závazný pro 19 dalších stran v Evropě.

Mimochodem, do 16. června je lhůta pro předkládání návrhů na změnu toho manifestu. Takže, jestli má někdo nějaký update, ať promluví nebo zase rok mlčí :/
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: "Alice"

Příspěvek od anonym2064 »

Mikulas.Peksa píše:
Martin Shanil píše:
Mikulas.Peksa píše:Nějaký manifest je tu : ) http://www.pirati.cz/zo/docs/manifestppeu
ten jste ovšem zakázali rozšířit o požadavky našich garantů.
My jsme ho mohli rozšiřovat? To je pro mě novinka. Mám za to, že naše předsednictvo vydalo statement, že se vyjednávání neúčastníme. Takže jsme ho měli na stole až jako hotový dokument a mohli jsme si akorát vybrat, jestli ho odsouhlasit nebo ne. Může se mi to nelíbit, můžu s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co můžu - protože je závazný pro 19 dalších stran v Evropě.

Mimochodem, do 16. června je lhůta pro předkládání návrhů na změnu toho manifestu. Takže, jestli má někdo nějaký update, ať promluví nebo zase rok mlčí :/
do voleb EP jsme chtěli volebni program zozšířit, zatrhli jste to. najdi si to.
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: "Alice"

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Martin Shanil píše:do voleb EP jsme chtěli volebni program zozšířit, zatrhli jste to. najdi si to.
To mi to teda najdi :)

Jinak, pleteš si manifest a volební program pro eurovolby. Manifest je dlouhodobý dokument a jeho dojednávání běželo někdy 2012 až 2013, čehož jsme se bohužel z vlastní vůle nezúčastnili, takže dopadl "o nás bez nás" (pominu-li to, že v zahraničí jsou Piráti vcelku stejní jako my, takže to v zásadě vyjde dost podobně). Volební program se dojednával v říjnu a listopadu 2013 a jednalo se o něm konsensuálně. Přičemž cca polovinu návrhů popravili Švédští Piráti tím, že neměli online hlasovací systém ani vhodně naplánovaný sjezd strany. Takže nebyli schopni odsouhlasit nic nad rámec svého vlastního programu.

Na organizační schůzce ZO kvůli přípravě společného volebního programu se z garantů objevili, tuším, akorát Libor Špaček (Mezinárodní vztahy) a Vojtěch Pikal (Politické strany). Takže bývalý garant sociálního systému Martin Shánil by měl poděkovat Piratenpartei Deutschland, že alespoň ona předložila návrhy na podporu celoevropského VZP (které tam pak Švédové smetli, pokud se teda správně pamatuju). Ano, někteří se vzbudili, když už celý text byl přeložený do 20 národních jazyků a rozpitvávaný v RV, CFkách a dalších podobných orgánech ostatních stran.

Strana ale nikdy nebyla vázaná prezentovat samotný volební program do EP. Nikdo nás nenutil ho tisknout, věšet na web atp. Pokud byli garanti připraveni vyprodukovat vlastní lepší texty, měli jsme plné a žádnou mezinárodní dohodou nelimitované právo je použít a společný volební program nechat u ledu. Nemám úplně dojem, že by v té době vznikaly sáhodlouhé texty české provenience týkající se Evropské politiky...
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Alice.Weberova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 147
Registrován: 14 úno 2015, 17:44
Profese: studentka
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: "Alice"

Příspěvek od Alice.Weberova »

Tak jsem zkusila to LSD - pozoruji enormni vydrazditelnost a precitlivelost i na titerne podmety.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "Alice"

Příspěvek od Petr.Vileta »

Alice Weberova píše:Tak jsem zkusila to LSD - pozoruji enormni vydrazditelnost a precitlivelost i na titerne podmety.
Někde jsem četl, že LSD, stejně jako alkohol, v podstatě jen zvýrazní skutečnou povahu člověka. Po alkoholu je někdo veselý, jiný smutný a někdo se chce prát. Tak jestli jste enormě vydrážděná, požitím LSD to asi nebude. :twisted: OFFTOPICOmlouvám se za vulgární slovo, ale je nevýstižnější. O některých lidech se dá říci, že jsou samonasrávací (slovo je tvořeno podle vzoru samovznícení).
Wikipedia píše:Účinky LSD se případ od případu liší v závislosti na předchozích zkušenostech, momentální náladě i průběžném životním rozpoložení, aktuálním okolním prostředí a samozřejmě množství drogy.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Diethylami ... rgov%C3%A9

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“