Pavel Šanda

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Stredocesky kraj, Odbor - personalni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
pavel_sanda
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: učitel
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 124 poděkování

Re: Pavel Šanda

Příspěvek od pavel_sanda » 11 úno 2019, 12:11

Michael.xChaos.Polak píše:
11 úno 2019, 10:44
Marek.Rebicek píše:
11 úno 2019, 09:07
Tohle je spíš pro úsměvné, ale .. https://pavelsanda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=316002
V roce 2013 takhle uvažoval kdekdo. Většinou jsou to lidi, kteří když viděli, co se z "liberálního" MZ vyvinulo, posléze chodili kanálama a v roce 2018 ho rozhodně nevolili :-)

Chtě nechtě, nějaké lokální politiky budeme muset integrovat, protože nejde být stranou, která má samé voliče, ale žádné kandidáty. V Praze je takhle na waitlistu Tomáš Šídlo (zatím zvolen jako nezávislý), protože přichází od STAN a nikdo vlastně nevíme, co si o něm máme myslet (trochu včetně mě, což je dvojnásob problém, protože já ho vlastně k Pirátům přivedl :-). A ano, pokud to budou polarizující osobnosti, tak se ovšem jako Piráti přesuneme od strany jakéhosi sjednocujícího odporu "proti všem" také do pozice těch, kteří polarizují...
Tak to strategická záležitost. Nyní se piráti pohybují v preferencí někde kolem 15 %, což je sice dost, ale k vládnutí to nestačí. Pokud má být pirátská strana schopná do budoucna čelit ANO či ODS s jejich obrovskými finančně mediálními aparáty, tak bude potřebovat hodně silnou členskou základnu, a to jak kvantitativně, tak kvalitativně - zakořeněnou v komunitách, schopnou s očí do očí mluvit s lidmi na téměř každodenní bázi. To současné období je dost atypické. Přijdou horší časy, kdy budou piráti terčem mnohem brutálnějších útoků ze strany politických oponentů. To se nedá zvládnout s pár set členy a kvalitním PR. Takové pokusy už tu byly.
Tito uživatelé poděkovali autorovi pavel_sanda za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Ales.Jakl

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 6689 poděkování
Dostal poděkování: 2395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 11 úno 2019, 13:07

Nebudu skrývat, že pro mě je Pavel až moc nalevo, což nevadí v případě, že by byl řadovým členem (takových asi máme víc), nejlépe zatím jen kraje, nebo třeba Brandýsa, pokud ho tamní MS přijme.
Buď časem pochopí, že jsme střed (když už lpí, a že to tak je vím jistě, na pravolevém dělení, protože to Piráti zavrhli), nebo ho omrzíme.

Měla bych ale problém, kdyby měl být teď zakladatelem a vůdčí osobností ve svém regionu, jak naznačil Dalibor.
Držela bych se toho, že zakládat MS by měli jen lidi, kteří už s s námi něco dělali a nejsou tak "vychýlení". (viz. třeba Patrick)
Vycházím i z faktu, že PKS deklarovalo zájem o maximální autonomii všech MS.
A to píšu s tím, že z vás Pavla znám určitě nejdéle (2014) a troufám si říct, že nejlépe.

K tomu, co s námi dělal: podpořil nás, nejen mediálně, v Neratovicích před volbami do PSP a za to mu patří velký dík.

Protože spolu občas komunikujeme a vyměňujeme si názory vím, že nemá dost přesnou představu o tom, jak Piráti fungují uvnitř a nechápe někdy úplně kontext výstupů.
Takže za mě: max. řadový člen aspoň na rok. Uvidíme, zda se k němu v Neratovicích někdo další přidá a kdo - jednoho člena už tam máme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 4):
Marek.Rebicek, Stepan.Drtina, pavel_sanda, Jiri.Snizek

Antonino
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: manažer & lektor
Dal poděkování: 188 poděkování
Dostal poděkování: 325 poděkování

Příspěvek od Antonino » 11 úno 2019, 13:21

Ekonomické postoje @Pavel Šanda
viewtopic.php?f=75&t=45773
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino za příspěvky (celkem 3):
pavel_sanda, Lenka.Kozlova, Ondra.kl
Antonino Milicia

Osobní svoboda a zodpovědnost | Efektivní stát | Udržitelná ekonomika | Udržitelné životní prostředí | Rozvoj společnosti | Osobní rozvoj

Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 360 poděkování
Dostal poděkování: 678 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina » 11 úno 2019, 13:30

Já osobně nejsem proti přijetí Pavla za člena Pirátů (ostatně jsem se s ním na toto téma na CF bavil). Určitě je schopný a věřím, že bude pro stranu přínosem. Nicméně Markovi argumenty jsou pádné a logické. Proto bych teď nespěchal a s Pavlem si osobně popovídal (resp. pogriloval) např. na březnové schůzi s nováčky a od toho se odvíjel dál. Osobní kontakt je vždy lepší než sáhodlouhá komunikace na fóru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Marek.Rebicek
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel

Štěpán Drtina - Radní města Kutná Hora - asistent poslance - 1. místopředseda KS SčK.
stepan.drtina@pirati.cz - 775 221 705 - https://www.facebook.com/stepan.drtina

pavel_sanda

Příspěvek od pavel_sanda » 11 úno 2019, 13:34

Lenka.Kozlova píše:
11 úno 2019, 13:07
Nebudu skrývat, že pro mě je Pavel až moc nalevo, což nevadí v případě, že by byl řadovým členem (takových asi máme víc), nejlépe zatím jen kraje, nebo třeba Brandýsa, pokud ho tamní MS přijme.
Buď časem pochopí, že jsme střed (když už lpí, a že to tak je vím jistě, na pravolevém dělení, protože to Piráti zavrhli), nebo ho omrzíme.

Měla bych ale problém, kdyby měl být teď zakladatelem a vůdčí osobností ve svém regionu, jak naznačil Dalibor.
Držela bych se toho, že zakládat MS by měli jen lidi, kteří už s s námi něco dělali a nejsou tak "vychýlení". (viz. třeba Patrick)
A to píšu s tím, že z vás Pavla znám určitě nejdéle (2014) a troufám si říct, že nejlépe.

K tomu, co s námi dělal: podpořil nás, nejen mediálně, v Neratovicích před volbami do PSP a za to mu patří velký dík.

Protože spolu občas komunikujeme a vyměňujeme si názory vím, že nemá dost přesnou představu o tom, jak Piráti fungují uvnitř a nechápe někdy úplně kontext výstupů.
Takže za mě: max. řadový člen aspoň na rok. Uvidíme, zda se k němu v Neratovicích někdo další přidá a kdo - jednoho člena už tam máme.
Můžu potvrdit to, co píše Lenka, jen mě trochu mrzí to "max." před "řadový člen". :)

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 6689 poděkování
Dostal poděkování: 2395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 11 úno 2019, 13:42

Můžu potvrdit to, co píše Lenka, jen mě trochu mrzí to "max." před "řadový člen". :)
Jenže to je právě stěžejní sdělení a zdůvodnění je výše :)

Jan.Prokop
Člen KS Středočeský kraj
Profese: ITak
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 441 poděkování

Příspěvek od Jan.Prokop » 11 úno 2019, 13:57

Lenka.Kozlova píše:
11 úno 2019, 13:07

Kdyby to bylo jenom na mě, tak bych ho klidně k nám vzal, já jsem spíš lehce napravo, Marek imho taky, Patrick je takovej neutrál, tak by se to trochu vyvážilo, pokud máš Pavle čas, tak máme zítra v restauraci Rychta na zámku v Brandýse takový neformální setkání Brandýských pirátů a příznivců, tak klidně doraž.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Prokop za příspěvky (celkem 5):
Lenka.Kozlova, Marek.Rebicek, Jiri.Snizek, Stepan.Drtina, Dalibor.Zahora

Jan.Prokop
Člen KS Středočeský kraj
Profese: ITak
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 441 poděkování

Příspěvek od Jan.Prokop » 11 úno 2019, 14:00

Jo je to od 18. hod, ale určitě tam budeme sedět min do osmi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Prokop za příspěvek:
Jiri.Snizek

pavel_sanda

Příspěvek od pavel_sanda » 11 úno 2019, 15:52

Jan.Prokop píše:
11 úno 2019, 14:00
Jo je to od 18. hod, ale určitě tam budeme sedět min do osmi.
S tím jsem počítal. Ostatně dlužím Karlovi a Patrickovi panáka za odvoz na CF. :)

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 484 poděkování
Dostal poděkování: 2674 poděkování

Příspěvek od Ondra.kl » 13 úno 2019, 12:51

Btw ... další příklady názorů, schopnosti vnímat kritiku, vést kvalitní diskuzi atd. lze nalézti zde: viewtopic.php?f=637&t=46057

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“