Anna Špelinová žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Anna.Spelinova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2021, 22:02
Dostal poděkování: 2 poděkování

Anna Špelinová žádost o členství

Příspěvek od Anna.Spelinova »

Ahoj všem,

jmenuji se Anna Špelinová a je mi 35 let. V současné době jsem na rodičovské dovolene. Mám 2 děti. Mezi moje záliby patří cestování, příroda a čtení.
S piráty sympatizuji již dlouhou dobu a výsledek voleb mě motivoval k tomu, že se chci zapojit a pomocí pirátské straně k tomu, aby získala takové zastoupení, jaké si zaslouží. Citim velké nadšení a touhu přispět.
Piratska strana mě oslovuje, protože zná aktuální problémy a snaží se je řešit. Sama se zajímám o ochranu přírody a genderovou rovnost a oceňuji, že pro piráty jsou tato témata také důležitá.
Jak konkrétně bych mohla pomoci, uvidím teprve až se seznámím s chodem strany. Mohu nabídnout své schopnosti mezi které patří práce s PC, němčina, angličtina, komunikativnost a ochota se zapojit.
Děkuji
Anna Špelinová

Tito uživatelé poděkovali autorovi Anna.Spelinova za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Rezek, Petr.Vileta
Karolina.Steflickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 170
Registrován: 20 čer 2021, 15:01
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Anna Špelinová žádost o členství

Příspěvek od Karolina.Steflickova »

Ahoj, moc děkujeme za představení! :)) Ještě tento měsíc budeme určitě pořádat schůzi se zájemci o členství, o které Tě budu určitě informovat. Můžeš se nám zde, pokud budeš chtít, představit ještě osobně, zodpovíme Ti všechny případné dotazy a společně se domluvíme na dalším postupu. :)
Měj se zatím hezky a budeme se těšit na tvou účast!
Karolína

Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 721
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1309 poděkování
Dostal poděkování: 893 poděkování

Re: Anna Špelinová žádost o členství

Příspěvek od Michal.Ertl »

Anna Špelinová byla přijata zde: viewtopic.php?f=312&t=58982

ime
608 473 460
WhatsApp
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“