Pavel Žák

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
koira
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 11 říj 2021, 14:22
Dal poděkování: 2 poděkování

Pavel Žák

Příspěvek od koira »

Zdravím pirátstvo,
Česká republika zažila (aspoň z mého pohledu) největší krizi demokracie od pádu komunismu, takže už jsem nezvládl sedět na zadku a nic nedělat a zapojil se jako dobrovolník do letošní kampaně.
Nelituju jediný vteřiny. Potkal jsem spoustu úžasnejch lidí, zažil jak politika funguje zevnitř, měl možnost se se svýma vrstevníkama i náhodnýma kolemjdoucíma bavit o tom, na čem skutečně záleží. O budoucnosti nás všech.
A mezi tím vším poznat Piráty víc do hloubky, vyslechnout si jejich životní příběhy a sdílet s nimi emoce. Přesvědčlili mě, že čas který jsem věnoval na pomoc nebyl čas promarněný, že to, co dělají má smysl a že to dělají se ctí a s vizí lepší budoucnosti. Pirátská strana a lidé v ní zastávají hodnoty které rád budu prezentovat jako své vlastní a tak vás žádám o možnost nastoupit na palubu a přiložit ruku k dílu do nadcházejících komunálních voleb a ideálně ještě dál, dokud naše loď bude plout.

Pár slov o mně:
Rád žiju všestranný život a objevuji co se objevit dá. Krom politiky která je pro mě poslední dobou svým způsobem koníčkem se celoživotně věnuji bojovým sportům, studuju vysokou školu, chodím do práce, na koncerty, do divadla...snažím se mít co nejširší přehled o světě kolem mě, což bych rád přenesl i do mého politického působení.

Jak bych se rád zapojil:
Rád bych se zapojil jako výpomoc při kampaních, můžu zkusit vypomoci i s nějakými IT záležitostmi (pracuju jako junior PHP developer) a nebo třeba uspořádat malý teambuilding při hraní Dračího doupěte.

Díky za váš čas a za to, co děláte, rád se k vám v nejbližší době připojím.

„Každý, s kým se v životě potkám, mě v něčem předstihuje. Tak se od něho učím.“

  • Ralph Waldo Emerson
Karolina.Steflickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 170
Registrován: 20 čer 2021, 15:01
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Pavel Žák

Příspěvek od Karolina.Steflickova »

Ahooooj, moc děkujeme za krásné představení! :) Já osobně jsem moc ráda, že ses k nám rozhodl připojit, byl jsi nám v této kampani obrovskou oporou. :) Budu Tě určitě informovat o schůzkách a našich akcích a až bude na kraji schůze se zájemci o členství, pošlu Ti pozvánku. Kdyby cokoliv, víš, kde mě kontaktovat. Měj se zatím hezky, Kája

Tito uživatelé poděkovali autorovi Karolina.Steflickova za příspěvek:
koira
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pavel Žák

Příspěvek od Petr.Vileta »

Koukám, že napsáno 11.10.2021, tedy už po výprasku. Je vidět, že to myslíš vážně. ;)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
koira

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“