Bc. Michal Špaček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Spacek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 100
Registrován: 24 kvě 2013, 17:00
Profese: Veterinární sestřičk
Dal poděkování: 238 poděkování
Dostal poděkování: 112 poděkování

Bc. Michal Špaček

Příspěvek od Michal.Spacek »

Ahoj, rád bych se ucházel o znovučlenství ve straně. Před několika lety jsem již členem byl, pak jsem nějak ztratil zájem o participaci na veřejném dění, tu jsem ale opět získal teď, když vidím, co se v politice děje. Navíc se mi líbí, jak se Piráti chovají ve Sněmovně a chci se na tom podílet (tedy zatím ne tak vysoko samozřejmě :D )

Takže něco o mně:
* pracuju se svou ženou na veterině jako sestřičk(a)
* vystudováno mám SPŠE v Plzni (Slaboproud-Výpočetní technika), poté politologie (Bc.) na FF ZČU :)
* zapojit se chci především do aktivit v našem kraji (tak nějak jsem prošvihl komunálky, nu což, budu pracovat na zlepšení další 4 roky :) a pak bych se rád ucházel o místo na Obecním úřadě u nás na obci (Příšov). Obec stagnuje a z 8 kandidátů věkového průměru 65 let se jich musí zvolit 7 .. ehm)
* konkrétní věci jsem již vyplnil v Nalodění: Pirátům mohu pomoci s: administrativou, psaní článků, tiskových zpráv, řidičstvím, případně co bude potřeba a bude v mých silách (nejlépe připomínkování legislativních návrhů, ale na to musím nejdřív získat zkušenosti a znalosti z praktické politiky :) )
* v politice mě zajímají především: doprava, místní rozvoj, práce a sociální věci, vnitro, kontrola moci a mocných, legalizace, otevřený stát, spravedlnost, zdravotnictví a životní prostředí

V Pirátském centru jsem již byl znovuvyplnit přihlášku (ta původní je už prý nedohledatelná) a byla odevzdána M. Maškovi.

Děkuji za zvážení mého přijetí a pokud mě někdo bude lustrovat podle předchozích příspěvků (sám jsem je raději už nečetl), tak prosím vězte, že doba nazrála, i já vyzrál a jen idiot nemění své názory :) (dámy prominou).

Díky. Michal
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Spacek za příspěvek:
Tomas.Pastircak
PEACE :fet:
Uživatelský avatar
Miroslav.Masek
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 561
Registrován: 08 bře 2018, 09:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: Bc. Michal Špaček

Příspěvek od Miroslav.Masek »

Ahoj Michale,
díky za tvé představení, příspěvek a zájem o znovuobnovení členství. Nicméně by bylo fajn své představení napsat do místního sdružení Plzeň a do vlákna Zájemci o členství překopírovat tvůj příspěvek. Toto vlákno primárně slouží pro zájemce o členství v kraji. Link na vlákno v MS Plzeň zde: viewforum.php?f=517

Nicméně tě rád pozvu na naší nejbližší akci a to je dnešní VyOsení u Zacha https://www.facebook.com/events/2124580661158766/

Měj se,
Míra
Uživatelský avatar
Michal.Spacek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 100
Registrován: 24 kvě 2013, 17:00
Profese: Veterinární sestřičk
Dal poděkování: 238 poděkování
Dostal poděkování: 112 poděkování

Re: Bc. Michal Špaček

Příspěvek od Michal.Spacek »

Ahoj, jo, promiň, chvíli potrvá, než se zorientuju :)) překopírováno. A o VyOsení vím, ale bohužel dneska nemůžu :) Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Spacek za příspěvek:
V__
PEACE :fet:
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“